IZNENADJEEEEENJEE!!!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

IZNENADJEEEEENJEE!!!!!

Post by DarkAngel »

Dragi moji,
zamolila sam Sanelu pre nekoliko dana da obrise moje postove jer sam mislila da je to procitala moja mama, i bilo mi je jako glupo.
Medjutim, umedjuvremenu sam chatovala sa zvrky, pa i sa njenom mamom. E sad da ne duzim sta se tu desavalo, moja mama je provalila da sam u krzizi, mene zvrky nagovarala da prica sa njom, ja nisam dozvoljavala.....i onda kad me je mama provalila da nisam dobro, prochatovala je sa zvrky i sa njenom mamom, i nas dve smo odlucile da sutra idemo u Lorijen i da sutra zapocnemo moje lecenje zajedno!
Zvrky i njena mama Spirit su se dobrovoljno javile da nam pomognu i ja sam jako srecna zbog toga, znaci odusevile su me! Sve se desilo nekako super i neocekivano.
E sad, moja mama je Erineja sa foruma i to mi je tek sinoc rekla!!
Pozelite nam srecu, pa cemo da vam se javimo kad se vratimo!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

HEHEHEHEHEHE :smt082 :axe: :smt026
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

andjelu tame

Post by mise en place »

iznenadjenja za nova pokolenja,zelim ti svu srecu na ovom svjetu,samo naprijed.Nekako se u zivotu uvjek sve kockice sloze bez obzira koliko puzle bile komplikovane d.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

E, super!!! Baš mi je drago što se to sve izdešavalo i što si nam se javila draga Dark Angel.

Pozdrav i za Zvrky, Spirit i Erineju :)

Puno sreće vam želim od srca... PDT_Love_07

Sanela
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Ljudi, thanx, bas ste divni!
Veceras ce mozda i moja mama Erineja da se javi ako ima vremena
A JA JEDVA CEKAM SUTRA DA VIDIM ZVRKY!!!
I tako....
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja sam bre,katalizator,samo mene slusajte,hehehe... :D DarkAngel,drago mi je da si me poslusala da se obratis zvrky,ali ni sanjala nisam da ce sve ovako da ispadne!!! Jupiiiiiiiii.....neverovatno,jos ima dobrih ljudi,bravo zvrky,bravo spirit!!! Javite se,ljudi....LJUBIM VAS!!!
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Eh sad ja ispade nešto bajna i krasna polako ljudi da vidimo šta će se dalje dešavati,a tebe angel takođe jedva čekam da vidim i upoznam kao i Erineju!!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Evo i mama Erineja je dobila malo vremena da se javi :D Dark Angel ni je ustupila racunar dok gleda film.
Prvo, svima dugujem izvinjenje zbog nekih stvari koje sam vam precutala. Nisam smela da pisem potpuno otvoreno da moja cerka ne bi shvatila da sam i ja ovde na Forumu. Nije bila spremna za to i pobegla bi odavde, a ja to nisam mogla da dopustim. Smatrala sam da svi vi ovde mozete puno da joj pomognete. I, bila sam u pravu. Zahvaljujem se svim ljudima koji su bili uz nas.
Pisacu o svemu opsirnije na delu Suovisnici kada se vratimo iz Beograda. Dark Angel vam je rekla da sutra pocinje lecenje a najzasluznije za to su Zvrky i njena mama Spirit. Njih dve su dve divne osobe i verujte mi da ne postoje reci kojima bih iskazala koliko sam im zahvalna.
Jos jednom, hvala svima. Pomislite po koji put na nas ovih dana i navijajte za nas.
I, Zvrky, ti JESI divna osoba! Pozdrav tebi i mami! Voli vas Erineja. PDT_Love_09 PDT_Love_18
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mi ovde imamo računar pa nećete morati da čekate da se vratite kući da bi pisale,tako da ustupićemo vam malo vremena da se obratite našem malom društvu na forumu :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

mami erineji

Post by mise en place »

Prvo dobro vece ili mama draga kao moja ili bilo cija naravno ona brizna,drago mi je da cujem sve to i moj feedback je totalno vas.Ja sam svoju majku doveo do ivice ,neznam ni ja cega ali je na nju jako negativno uticalo.Borila se svaki dan za mene i na sve moguce nacine pokusavala da mi pomogne,svom sinu jedincu ali nije bilo nacina dok sin nije sam startao mada bez njene podrske bi ko zna kako zavrsio..nije ni zapricu.Ovo sto sad radim ako niste upuceni(skidam se )eto ide mi nekako,hocu da kazem da zna to bi je sad ubilo ja mislim,.Muza nema ,samo mene i sad i jednog malog unuka ali ovo sto radim je i 100% za nju i zbog nje:Majko Erinejo samo naprijed vreruj u svoju curicu i nemoj da je napadas i grdis nema od toga nista .Zelim vam svu srecu ovog svjeta da pobjedite i cist i zdravi isplivate na drugu srtanu d.
Post Reply