IZNENADJEEEEENJEE!!!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Erineja wrote:Nije bila spremna za to i pobegla bi odavde, a ja to nisam mogla da dopustim.
Ja jesam bila pobegla, kad sam rekla saneli da obrise moje postove, pogresila sam, znam i zato cu celu ispovest da napisem ponovo jer nema sta da se krije vise!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt038
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehehhe....Neka bas super! Mama Erineja....odlican postupak :wink: . Zaista. ANgel-imas divnu mamu...koja te puno voli i brine za tebe. Da znas....Kad budes imala vremena procitaj njene postove i pridruzi nam se pod suovisnici. Vjeruj mi potrebna si mi---i zvrky takodje :wink:
Zelim vam uspijeh....i puno srece! Spirit pa gdje ste vi? Vi sve nesto inkognito :-D
Nadam se da cete uskoro svi biti tu, skupa sa mojom mamom....bubamarom mojom lijepom,i da cemo se zajedno boriti i naci zajednicki jezik. Eto zvrky.....cmok....i ti spasavas svijet kao i ja :wink: neka neka.....Ko c drugi ako ne mi pa jel?
Eto pozdrav svima
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

AJME SUPEEEEER !!! Ostala sam bez teksta, doista !!! Jooj tako dobre, razumne, mlade mame imate, cure drage - i tako je superička to ispalo da ne znam stvarno što bi vam rekla osim poželila sve najbolje, i da se držite skupa koliko god triba... Pa vi se svi više manje znate jebate, a? A e, znala sam ja da ima nešto u ovoj našoj maloj dangubici Zvrksici e e - sad će ona zvrkat oko Angel, ne boj se, neeema mrdanja kad te Zvrky oblijeće, ima da si dobar i da slušaš :lol:
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

....

Post by manson »

Ma sve je to divno i krasno,ali zasto vasoj djevojcici ne pomognete da udje u neku od zajednica...umjesto sto je saljete na tu skupu kliniku?Ja vam iz svog vlastitog iskustva svjedocim da takve institucije pomazu na krato vrijeme ,i cim splasne odusevljenje tom nekom metodom koja carobnim stapicem lijeci ovisnost...jovo na novo...a u medju vremenu vi date ogromne pare i opet ste na pocetku...Gospodjo raspitajte se,ali ne kod narkomana ili ljudi koji imaju profita od toga,sta stvarno lijeci ovisnost...to vam je moj savjet i ne dozvolite da bolesna osoba vodi vas...
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Re: ....

Post by DarkAngel »

manson wrote:Ma sve je to divno i krasno,ali zasto vasoj djevojcici ne pomognete da udje u neku od zajednica...umjesto sto je saljete na tu skupu kliniku?Ja vam iz svog vlastitog iskustva svjedocim da takve institucije pomazu na krato vrijeme ,i cim splasne odusevljenje tom nekom metodom koja carobnim stapicem lijeci ovisnost...jovo na novo...a u medju vremenu vi date ogromne pare i opet ste na pocetku...Gospodjo raspitajte se,ali ne kod narkomana ili ljudi koji imaju profita od toga,sta stvarno lijeci ovisnost...to vam je moj savjet i ne dozvolite da bolesna osoba vodi vas...
Ej nemam vremena da ti kucam sad ali samo moggu da ti kazem shut the fuck up!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Drago mi je da ides na lecenje, nije mi bas najjasnije ko je kome pomogao, al nije ni bitno! ISKORISTI SANSU! Ja sam pomoc od roditelja dobijao 2 puta (drajzerova) i nisam uspeo. Danas ne sme ni da pomislim da im se obratim za pomoc, jer cale mi je srcani bolesnik, a keva na ivici nervnog sloma....ostao mi je jos brat (mada je i njemu pun kurac svega) i jos par straight ljudi i naravno ovaj forum, al nema predaje...
Od srca ti zelim da USPES!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Angel,znaš da imaš moju punu podršku,a s obzirom da znam u kakvim se rukama nalaziš(tvoje mame,onda mame Spirit koja je i meni hiljadu puta bila majka,i na kraju moje Zvrky),verujem da će sve biti ok.Samo se ti drži :!:
UZ TEBE SAM :heart:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pepo... :heart:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Molim :heart:
Post Reply