Moja ispovjest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Nemam nikakvo pitanje ni problem,samo bi zelela s nekim ko je kroz to prosao da pricam,jer nemam s kim .mozda da mi se jave ljudi koji imaju probleme ili su imali ,a ja sam ih imala itekako.Od moje 15 do 19 god,zivela sam jos u Srbiji i pila sam jako velike kolicine trodona,nekad i po 40 tabl. na dan.Prosla sam puno epi napada,tupih udaraca u glavu,padova i budjenja u modricama.. da ne pricam o blamovima i gubljenja prijatelja i poslova zbog epika.Od moje 18 navukla sam se na heroin,jer moj organizam nije vise trpeo trodone,jeste da sam se stitila dijazepamom,i nekako izbegavala epike...,ali sve sto sam gutala odmah bi povratila,pa cak i trodon kapi koje sam na kraju jedino koristila...Elem navukla sam se na iglu...Tri puta sam bila u Drajzerovoj,i nazalost izgubila kontakt sa majkom i celom porodicom,koje nisam videla 8 god. Videla sam majku prosle godine,jer smo se slucajno nasle igrom slucaja i okolnosti,sad dolazi svake godine da me vidi .Sad zivim u italiji,vec 7 god,udata sam,i jos uvek se lecim ,metadonom trenutno..Probala sam i blokatore kod nas i bila cista 13 meseci...Imam 28 god,pa ako hocete da pricamo o zavisnosti mozete da me kontaktiras ovde Vivaldi82 ili na email,mogu da vam ga posaljem ,pozd[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DBtaQs1YDnQ[/youtube]
Last edited by Vivaldi82 on Sun Nov 21, 2010 11:06 pm, edited 3 times in total.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Moja ispovjest

Post by .......... »

ejjj caoo.mislim da si ti moj blizanac:)))))imam isto 28 god i ovisnik heroinom.trenutno se skidam na suvo danas mi je 4 dan.i dobro mi ide.mozemo da pricamo sta god oces..pozzz...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Pa ok mozemo se dopisivati..ako imas email..posalji mi u porukama pozd.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Znas da sam ja heroinski zavisnik.Tad sam imala 19 god,i bola sam se heroinom vec godinu dana.Ali u tom periodu bila sam se skinula i uzimala blokatore.Moze se reci da se skoro uopste nisam drogirala,osim pusenja trave.U jednoj prodavnici indijske robe,slika na platnu,mirisnih stapica,nasla sam jedan divan siroki sal od indijskog pamuka.Jako mi se svidjao i prvi put sam otkrila tu malu prodavnicu.Zamolila sam prodavca da mi sacuva sal, 3 dana dok ne budem imala novca.Obecao je da oce.Kad sam se vratila da kupim sal,pozvao me je na kafu,
I tako poceli smo da se upoznajemo ,malo po malo.Bio je stariji od mene deset god.I gledao me ko simpaticnu klinku.Studirao je psihologiju,androgogiju,tacnije.Gutao je exeve ponekad ,priznao mi,pusili smo travu zajedno,ja exeve nisam bas volela.Sve vise mi se svidjao,poceloa sam se zaljubljivati..Iako je glumio starijeg druga,znam da nije bio ravnodusan,ali kad je cuo da sam bila na heroinu,bio je uzasnut,jer se jako bojao heroina i igle.
Odlucio je da se ipak druzimo posto sam mu dokazala da sam cista mesecima i da pijem blokatore.Dolazila bi po njega,zatvarali bi radnju i provodili zajedno i po celu noc setajuci ili pricajuci kod njega u sobi.Zaljubila sam se ,htjela sam spavati s njim.I on samnom ali se bojao.
Imao je prijatelja koji je radio u bolnici,pa me odveo da radim testove.Zeleo je biti samnom jeko i bez zastite.Proslo je nekoliko dana.Prestao je da zove.Jako sam se brinula i plakala.Kad me nazvao rekao mi je da sam pozitivna na hepatitis c,da ce mi donjeti on rezultate.Ipak sam bila srecna sto nije hiv,ali opet ,jedva sam mogla vjerovati,da se to meni moglo desiti.Rekao mi je da u ovom trenutku ne moze biti ni prijatelj samnom.Mozes da znas kako mi je bilo.Zelela sam da se zemlja otvori ,da me uzme,da me nema,zauvek.Razumem te Dexter.AKO imas potrebu mozes mi napisati i privatnu poruku,sve najbolje,budi jak,nisi sam.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Moja ispovjest

Post by boki_ »

bas je pic*a od covjeka taj iz prodavnice. Nije vrjedan tebe....a za koga si se udala? Jel za onog starijeg sto te je diler upoznao sa njim?
hEIL hEIMAt
chris blue
Posts: 14
Joined: Wed Dec 23, 2009 11:45 am

Re: Moja ispovjest

Post by chris blue »

Tako je, svatko tko ne želi biti s osobom koja je na igli/blokatorima/igli/blokatorima/fućkaj blokator daj iglu, i još te može zaraziti potencijalno smrtnom bolešću je loš. :axe:

Hajde, ne budali, čovjek se spašavao problema dok mu je još vrijeme bilo. I imao je pravo, život je kompliciran sam po sebi i kad imaš partnera koji je samostalan, jak i sposoban suočavati se sa dobrim i lošim stvarima - kako dolaze.

Taman mu treba okov oko noge od sto tona.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Moja ispovjest

Post by preispitivac »

boki_ wrote:bas je pic*a od covjeka taj iz prodavnice. Nije vrjedan tebe....a za koga si se udala? Jel za onog starijeg sto te je diler upoznao sa njim?
Covece da li si ti normalan? Ne, najbolje da je bio sa njom... Pazi kako bi to bio put u problem do jaja. Realan sam samo, ne zelim da uvredim nikoga...
Jurim rep
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

boki_ wrote:bas je pic*a od covjeka taj iz prodavnice. Nije vrjedan tebe....a za koga si se udala? Jel za onog starijeg sto te je diler upoznao sa njim?
Da tad sam imala 19 god,udala sam se mnogo kasnije za tog starijeg Italijana sto me diler upozno s njim u 23 god.To su ipak dve price svaka za sebe..htjela sam ispricati na koji sam grozan nacin doznala da bolujem od hepatitisa...pozd svima
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

chris blue wrote:Tako je, svatko tko ne želi biti s osobom koja je na igli/blokatorima/igli/blokatorima/fućkaj blokator daj iglu, i još te može zaraziti potencijalno smrtnom bolešću je loš. :axe:

Hajde, ne budali, čovjek se spašavao problema dok mu je još vrijeme bilo. I imao je pravo, život je kompliciran sam po sebi i kad imaš partnera koji je samostalan, jak i sposoban suočavati se sa dobrim i lošim stvarima - kako dolaze.

Taman mu treba okov oko noge od sto tona.
Istina je da je on trebao misliti o sebi i da se mozda moze zaraziti i preko kondoma..Ali da je on bio cvecka daleko od toga..Na prvi je pogled bio vredan student psihologije sa poslom u toj radnju,ali u slobodno vreme je gutao exeve i rasturao ih(sto je meni tad bio precutao),i duvao...tek posle sam od zajednickih prijatelja saznala da on radi s exevima(kad smo ih jednom trebali kupiti)mozete mislilti kolko mi je pridika drzao sto se drogiram i jos me odveo kao da radim test da bi bio samnom...jer gospodinu se nije stavljao kondom ..morao je biti siguran.To je dvolicno govno od coveka,hipokrita...zao mi je sto ga nisam zarazila..toliko me je ponizavao i lagao (jer on nije mrzeo svu drogu samo heroin jer se plasio)..i na kraju tako otkacio..
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Moja ispovjest

Post by saša-ex »

Vivaldi82 wrote:
chris blue wrote:.To je dvolicno govno od coveka,hipokrita...zao mi je sto ga nisam zarazila..
narkomanija je zlo....
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply