Moja ispovjest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Moja ispovjest

Post by AnAna_mo »

Da je netko ne znam koliko loša, pokvarena, dvolična, zla ili bilo kakva osoba, ti nemaš nikakvo pravo da ga "kažnjavaš" jer o njemu misliš tako kako misliš.
Da tebi neko kaže "Eno je narkomanka, bolje da crkne od neke boleštine nego da je nekome prenese ili da je naša djeca gledaju" jaaako bi se uvrijedila i govorila kako je to fuj, grozno, diskriminirajuće i nepravedno...
To su samo riječi od idiotana koji ne razumiju ovisnost koje ti kroz jedno uho uđu a kroz drugo izađu, a da ti nekoga oštetiš na način da ga namjerno i svjesno zaraziš takvom vrstom bolesti... govori mnogo o tebi.
Nadam se da si ono napisala u afektu ili slično, da ipak nisi toliko hhmmm...
Potpis.
chris blue
Posts: 14
Joined: Wed Dec 23, 2009 11:45 am

Re: Moja ispovjest

Post by chris blue »

saša-ex wrote:
Vivaldi82 wrote:
chris blue wrote:.To je dvolicno govno od coveka,hipokrita...zao mi je sto ga nisam zarazila..
narkomanija je zlo....
Ej, Sasa, daj pazi kako quotas, ispada da sam ja ovo rekla :cry:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Moja ispovjest

Post by vudd »

Vivaldi,pazi covjece kako se izrazavas....Ovde sve vrvi od moralnih ljudi.

A i taj Indijanac neki mlakonja...kao jebo bi,al daj da ispitamo.Ma daj...steta sto ga nisi zarazila :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

AnAna_mo wrote:Da je netko ne znam koliko loša, pokvarena, dvolična, zla ili bilo kakva osoba, ti nemaš nikakvo pravo da ga "kažnjavaš" jer o njemu misliš tako kako misliš.
Da tebi neko kaže "Eno je narkomanka, bolje da crkne od neke boleštine nego da je nekome prenese ili da je naša djeca gledaju" jaaako bi se uvrijedila i govorila kako je to fuj, grozno, diskriminirajuće i nepravedno...
To su samo riječi od idiotana koji ne razumiju ovisnost koje ti kroz jedno uho uđu a kroz drugo izađu, a da ti nekoga oštetiš na način da ga namjerno i svjesno zaraziš takvom vrstom bolesti... govori mnogo o tebi.
Nadam se da si ono napisala u afektu ili slično, da ipak nisi toliko hhmmm...
Naravno da sam to rekla u afektu.Ne zelim nikoga realno zaraziti.Ja 5 god. zivim sa mojim deckom,ja imam hepatitis,on nema,i od mene ga sigurno nece dobiti.Nisam glupa.Kad bi se ti mogla staviti u moj polozaj tada ,razumela bi moj bes koji ni posle 9 god nije prosao. .Pazi,ja sam imala 19 god ,on 27.Kad smo se upoznali on je duvao vutru i filozofirao o psihologiji,o stetnosti heroina i ostalih droga(sveg osim vutre),o tome kolko sam mu draga i kako mi kao buduci psiholog zeli pomoci(ustvari pojebati me).Samo ..on voli jebati bez gumice jer je tako navikao..pa bi bilo pozeljno za moje dobro da podjem s njim preko veze bez cekanja uraditi testove..Pa ako je sve ok da se bacimo na posao....(i ja padnem na te pricice..jer su bile jako lijepo upakovane).Za to vreme on je sve vreme gutao i prodavao extazi mojim prijateljima iza mojih ledja..kako ja to tad nisam koristila..nije mi palo napamet da se raspitam.Odjednom..prestao je da me zove..da mi odgovara na poruke ,..itd.Posle neke 2 nedelje nazove me i kao molim te sjedi(mislim to se ne govori na telefon)moram ti nesto reci.GOTOVO!!!!Bila sam sigurna da sam HIV pozitivna.NIsam ni znala da su mi uradili test za hep.C...Imas hepatitis ..to nije tako strasno,mozes se informisati,ja sad nisam spreman da te vidim i da se upustam u sve to,rezultate testa ostavio sam za tebe u radnji..bla bla...DRAGA ANA da si ti tad bila na mom mestu i danima plakala ko budala,zeleci da se ubijes i misleci da ce te sad svi tako odbaciti...ne bi sad rekla da je on u pravu,da je trebao tako da postupi...Sad kad sam se opet svega prisetila...znas sta...ZAO MI JE STO GA NISAM ZARAZILA...to govno je to zasluzilo!!!
Last edited by Vivaldi82 on Mon Dec 06, 2010 5:02 am, edited 1 time in total.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

UOSTALOM ZASTO SE JA TRUDIM OBJASNITI VAM SITUACIJU KAD VEC IMATE VAS STAV O TOME.AKO JE ON PRODAVAC EXEVA I LAZNI MORALISTA DOBAR COVEK,A JA FIKSERKA U APSTINENCIJI ZARAZENA HEPATITISOM ,LOSA,TJ AKO JE ON PRAVILNO POSTUPIO..DOBRO, NEK VAM BUDE, NEKA ME JE I SUTNUO NA TAJ NACIN I BOLJE,JER DA SAM BILA S NJIM SAD BI SE TOLIKO GADILA SAMA SEBI.TAKVIH KAO ON JE BEZBROJ ULJUKUJU SE SLIKOM O SVOM LEPOM ZIVOTU DOK GUTAJU EXEVE,DUVAJU I SMRCU KOKU VIKENDASKI MISLECI DA NISU NARKOMANI,I GOVORE SVIMA DA MRZE NARKOMANE
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Moja ispovjest

Post by AnAna_mo »

Ma OK, nemoj se toliko sekirati, ružno je zazvučalo.
Mada ako je takav kao što si ga opisala u gornjem postu, svo to moralisanje a on svakakav onda je baš šupčina.
Ali ja i dalje mislim da ne zaslužuje hepatitis.
Da mene neki tip s kojim se viđam namjerno zarazi, ja ti garantiram da bi bio kraći za glavu.
Pogledaj to i iz druge pozicije.
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Moja ispovjest

Post by anfakabl »

vudd wrote:Vivaldi,pazi covjece kako se izrazavas....Ovde sve vrvi od moralnih ljudi.

A i taj Indijanac neki mlakonja...kao jebo bi,al daj da ispitamo.Ma daj...steta sto ga nisi zarazila :)
:smt080
all that I want is to play
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Eh eh..pa eto provocirate me..pa onda nemoj se toliko sekirati..mnoge stvari ovde ruzno zvuce ali se moraju napisati...Pa moram malo da se isekiram da prodje vreme,a i sta :D
bih pisala..a da..Sinthetik me inspirisao pa cu uskoro pisati o mojim zatvorskim danima. :snakeman: ..kom se svidja svidja ,a kom se ne svidja nek provocira,volim ja komentare... :finga:
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Moja ispovjest

Post by vudd »

Pa naravno da volis...ti si kao i svi ovde,iskompleksirana ojebina na ovaj ili onaj nacin. :bear:
Koliko si robijala i gdje?
Obozavam te price :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Moja ispovjest

Post by izabella »

.a da..Sinthetik me inspirisao pa cu uskoro pisati o mojim zatvorskim danima. :snakeman: ..kom se svidja svidja ,a kom se ne svidja nek provocira,volim ja komentare... :finga:[/quote]

e to,to odavno nisam cula-ustvari nikada temeljno mi nisi ispricala sve :axe:
Post Reply