Moja ispovjest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Unread postby sanela » 05 Mar 2016, 12:51
Hej, vivaldi, draga, kako si?
Jesi li na metadonu?
Cao Sanela , hvala na pitanju .evo ziva i zdrava hvala Bogu ,prosle jeseni sam bila u bolnici mesec dana na skidanju sa metadona ,gde su me sa 50 mg spustili na 25mg(da sam ostala 2 meseca mogla bi stici na 0 ).Ja sam htela ici na nulu ali su mi rekli da po njima nisam spremna i da se vratim sl. godine na jos mesec .Tamo smo bili zatvoreni unutra i imali razgovore individualne i po 2 terapeutske grupe dnevno i naravno terapiju lekovima ,Inace mesto je jako dobro organizovano,osoblje strucno i drago im je da ih nazovem i dan danas . Psihijatrijska bolnica je ogromna zove se Villa Egea i lece sve vrste psihijatrijskih poremecaja na raznim odeljenjima ,a nalazi se u Modeni , Emilia Romagna, Skidanje mi nije bilo bolno jedino me nesanica mucila ,skinula sam se postepeno i sa dijezapana unutra .Inace to skidanje sa metadona organizuje nas metadonski centar ,mesec dana je besplatno ili ako lekar insistira nekad i vise ,a ako neko oce da ostane svojevoljno vise vremena onda se placa (ali niko ne ostaje jer je veoma skupo ).Sobe su duple ,odeljenje musko zensko postoji ,stonitenis ,bilijar,stonifudbal ,drustvene igre ,3 saLE TV ,Nista kao nase bolnice ...Eto .Pokusacu sama da se spustim sa ovih 25 mg a za sad jos nisam .Terapiju pijem al je dosta lagana uglavnom antidepresivi i satabilizatori raspolozenja.Cetvrta je godina kako posecujem Anonimne ovde kod mene u gradu ,bilo je uspona i padova ali program radi i svima ga savetujem.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Aless
Posts: 15
Joined: Sun Feb 14, 2016 4:40 am

Re: Moja ispovjest

Post by Aless »

Cuj covek spasava zivu glavu,? Pa ja rodilA dete i nisam mu prenela hepatitis a vivaldi bi kao mogla vazduhom da prenese .. Vivaldi trebalA si predpostaviti da imas hcv cim si na igli. Iz licnov iskustva ti mogu reci da se klonis zeleznicke stanice u italiji i marokanaca i tunizAna. Ja sam bila u bergamu 3 god i dokle god sam izbegavala to mesto bilo mi je ok. Gledaj da ti neko ide po meet jer njihovi centri nisu kao drajz . bar u bergamu znAm da se tamo skupljaju fiksaju zavrsavaju seme. Mnogo su drhgaciji od nas . devojke ne umeju da naprave kintu osim ako se ne prostituisu a i muskarci. Zato sam se ja vratilA u bg da ne bih upala u to sranje i da me ne bi nasli negde mrtvu na putu. Metadon im je odlican velike doze daju i zato se pridrzavaj samo njega , ali kazem ti vidi xa ti daju na nedelju dana pa da nosis kuci
Aless
Posts: 15
Joined: Sun Feb 14, 2016 4:40 am

Re: Moja ispovjest

Post by Aless »

Nisam videlA sve tvoje postove tek sad citam da si bila i na skidanju smeta. Pa ti si poluizlecen covek super drAgo mi je zbog tebe ja sam se tamo prvo izdigla bila totalno strejt pa nakon 3 godine samo sto nisam dotakla samo dno. Idi putem koji si zapocela mlada si i verujem da imas sanse samo se drzi pravih ljudi, ono sto ja nisam htela dal iz nekog bunta ili.....
Aless
Posts: 15
Joined: Sun Feb 14, 2016 4:40 am

Re: Moja ispovjest

Post by Aless »

ana ana,a ko kaze da bi ga ona zarazila _ da li mislis da bi mu ubrizgala svoju krv pa toliko valjda jos nije luda,a to seksualnim putem male su sanse skoro nikakve da se prenese.pa ja sam rodila dete,hranilo se preko moje pupcane vrpce pa ga nisam zarazila
Post Reply