Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

bivsi ja te potpuno razumem.samo je tesko ti mene razumeti.ustvari ni jas sam nemogu da se pronadjem jos :)).da ti kazem da uvem sam imao str8 curu,i svi su mi pravi drugar str8(poneki dzokavac.exer,kad se ima belo)ali samo kad je neki povod.moras ti da svatis da posle 15 god.gudre nije lako smeniti navike,znas li ti da svaku noc sanjam dop,sve neki problem aliiiii to je samo u snu.zamisl sto mi se desava u realnom zivotu.to sto kazes da kriziram momentalno-ne prijatelju.radim se svaki dan.bojim se krize.stvarno se bojim.znas mi dzanki saki dan se nesto kajemo,odlucujemo da je ovaj dan posledna doza,bla bla bla.ali to ti kajanje dodje samo na 3 min.nakon to .ti vec vrtis broj dilera.negooooo.......daj nesto neko nek kaze u vezi komune.necu da zaglavim na met,sub,bup...bla bla bla.pozzzz
Aleksandar
Posts: 26
Joined: Thu Jun 28, 2012 7:21 pm

Re: Prvi dan

Post by Aleksandar »

Imas komunu pored Skoplja, zive se Reto i besplatna je. Pusti price, zovi ih i idi, spasavaj zivot...
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Prvi dan

Post by edy »

skoro je neko ovdje pisao kako postoji komuna u makedoniji, cije lijecenje nije na vjerskoj osnovi, program im je poput onog iz "marjanovca" kod banja luke ili "susreta" iz hrvatske i td..po meni jedan od boljih programa sto se komuna tice..

pa ti vidi koja ti bolje odgovara, al koja god to bila bolja je od varijante, sam svoj majstor, uradi sam i ostale slicne kucne radinosti jer tako samo produzujes agoniju i tones sve dublje i dublje i na kraju te opet najvjerovatnije ceka komuna..

..a i ono si dobro reko da je vrijeme za SHOWTIME :D
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

naso sam komunu gde mogu da idem.ali tamo je cold turcija:((((((.nema nikakvih pomagala da bi ublazili krizu.preporucju mi da pokusam da se skinem kuci,pa onda da idem tamo.trenutno imam helex,ibuprofen 400,voltaren,lexi.... sve nesto kao boni top:))).ne pada mi na pamet da se skidam sa met.ili troxici.poprvo bi se nakacio ne njih,negoli sto bi ublazio krizu.ja znam da mi kkriza ne bezi.samo nekako da je ucinim podnosljivom.bio bi zahvalan da mi se da neki sovet , kako da pijem ove lekove sto ih imam.moram malo od malo da se sredim,pa onda ide KOMUNA:) JUPIIIIIIIII.shvatite da nemogu da idem tamo nakacen ko vol(4-5g)na dan.zahvalan bilo kakvom predlogu.pozzz i nemojte se zahebavati sa H.SJEBO MI JE POLA ZIVOT.nadam se da cu konacno uspeti da postanem korisna licnost nakon odlaska u komunu.ovako disem vazduh koji je potreban ljudima koji zive zivot kako treba na ovoj planeti,a ne ko mene.pozzzz svima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Prvi dan

Post by zeleni »

u komuni kold turšija :D

što se ne prijaviš na detox u bolnicu? oni će da te skinu bezbolno. reci da te čekaju da se prijaviš za komunu i da ti treba pomoć.
Last edited by zeleni on Tue Dec 18, 2012 5:44 pm, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

koji retardi od doktora ima ovde u makedonija.F11 ,a on mi prepisuje da pijem celi mesec troxici 1+1+1 na dan,2 +1+2 5mg diaz.,i neki lek za raspolozenje(NEMOGU DA PROCITAM IME ,ZATO STO DOKA PISE SA NOGAMA).a zalosno sto mu kazem da sam zadnje 3-4 nedelje trudeci se skinuti sa H pijem dnevno po 20-30 trocixi,10-15 diaz.i ponekad met.sto kupim na crno.eeeeeeeeeee makedonijo jebe...a drzavo:))))0
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzz izleceni,zaleceni ili u pocetnoj fazi lecnja mili moj jankosi.nije me bilo puno.ma ustvari dolazio sam ponekad na forum kad mi tesko ,kad zaserem.evo desio se i ovaj put opet da zaserem ,pa da se setim foruma.igrao sam 2 mjeseca sa dopa.to je ukratko.ali uspeo da se navucem opet solidno.e ovo zadnje navlacenje mi donosi moje dve najteze odluke u zivotu.da ne duzim puno.posto sam se ozenio sa osobom sa ovog sajta koja nije iimala nekE velike probleme nego svratila da potrazi pomoc kako da se skIne sa neku kolicinu tableturinaja upoznam nju sasvim slucajno i znate kako to ide dalje...maaa price u BAJKAMA su mala sala za to, sto smo ja i ona lepo doziveli par meseci prvo druzenje preko skype,i onaj mob.(uuuu ali je bio racun 1 mjesec kad smo poceli da se upoznavamo) Makedonija-Italija.e sada neka recunka ko hoce kolko je to sati bilo razgovora da bi ja nacukao racun od 350 eu.ali nema veza LJUBAV JE VAZNIJA OD SVE.i tako ti mi posle par meseci druzenja preko neta i skype sreli se uzivo,zagotivili jos vise,stavili prstenje na ruke i pocelo veselje ,koje naravno ja uvek ppokvarim.uhvatila me sasvim slucajno(hvala bogu),mozda BI ONDA BILE 2 GOD.AJ DOSTA GNJAVIM NEGO DA PREDJEM NA ONE MOJE 2 ODLUKE ZADATE OD MOJE ZENE KOJU VOLIM NAJVISE NA SVETU A IPAK JE POVREDIO. 1.da izdrzim da se skidam na suvo a vec mi je 5 dan cisto da se zna pa onda da predjem na blokatore i ako treba da ih pijem ceo zivot 2.IDEmO NE ONAJ DRUGI ZAJEBANI DEO SADA.uzmi sve sto zelis iz stana bas sve drogiraj se koliko hoces ali mene zaboravi da postojim na ovoj planeti i vracenje nazad nema ,sto je i upravu..NARAVNO IZABRAO SAM ODLUKU 1,ali problem je sada u tome sto ona nemoze da razume kada meni ponekad u danu pocinje rovac da radi,pa ja se malo cimam levo desno ,vrtim neke brojeve HVALA BOGU nista uzeo jos a nadam se da necu ni do pocetka blokatora.DAJ BAR NEKO NEK NAPISE KOJU PA DA OBJASNI DA JE PSIHA ZAJEBANA STVAR NEGO ONAJ LAKSI DEO FIZECKE KRIZE pa bar da me malo od malo razume ovo moje SRCE LUDO BLESAVO.pozzz ljudi i da znate ovo mi je najteze palo od svi ljudi koji sam povredjivao u mom dugom narkomanskom stazom.POVREDIO NESTO STO VOLIM NAJVISE NA SVETU.NIKAD SI NECU OPROSTITI TO.........CIAO
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Prvi dan

Post by sanela »

Pozz i tebi iz Sarajeva!!
Kažeš igrao si se s dopom i završio gdje si završio... S dopom igranja nema... on je taj koji uvijek pobijedi na kraju, a ti završiš u krizi, skidajući se na suho ili ganjajući dilera.
Kako sam skontala trebao si odlučiti da li ćeš se skidati s dopa ili pakovati stvari i otići iz kuće? Ti si odlučio da se skidaš! Super! Samo, možda da razmisliš o načinu na koji si odlučio da se skidaš!? Ako pročitaš na ovom forumu, ali i razmisliš o ljudima koji su se skinuli, vidjećeš da je većina njih koja se skinula na suho vrlo brzo pala, jer nisu imali snage/vještina da se izbore sa izazovima svakodnevnog života. Ne znam gdje ćeš nabaviti blokatore, ali bi bilo dobro da nađeš nekog dobrog psihoterapeuta s kojim možeš razgovarati i koji će ti pomoći da prevladaš psihičku krizu, koji će razgovarati i sa tvojom djevojkom kako bi i ona naučila više o tome kroz šta ti trenutno prolaziš da bi ti mogla biti podrška. Ljubav sama po sebi nije dovoljna da ljudi budu zajedno, a pogotovo kada si u vezi s nekim ko se bori sa ovisnošću.

Što se tiče tvog osjećaja krivnje zbog recidiva - on je potpuno normalan, samo mu nemoj dozvoliti da te ukopa i da se kreneš samosažaljevati i da budeš žrtva svojih misli i postupaka - to je najbrži put u recidiv! Pokreni se, bavi se nečim, idi u prirodu, treniraj nešto, budi angažovan, jačaj volju i samopouzdanje tako što u toku dana nešto ostvaruješ. Naravno, ovo kad ti prođe fizička kriza i kad kreneš s blokatorima, za koje se opet, nadam da ih nabavljaš legalno.

I piši na forumu. Svakako neko čita... Sretno i dan po dan... ;)
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Test negativan.progutan naltroxencic,a moja ljubav neda da mrdnem od nje.nadam se da cu uskoro dobiti mlo vise slobode.sammo da vam kazem da sam od sinoc do ujutro imao najjacu krizu moga zivota.a znam i zasto.zato sto sam bio svestan da nema vise dopa.ostajali su samo par sati da bi prekrsio obecanje.hvala bogu pa je ito proslo.sto je zajebana ta psiha UPM.od nista napravi nesta.ciao i cujemo se uskoro.

PS. dobro bi mi dosla jos koja informacija o vezi NALTREXONA.znam da ih ima puno na forumu,ali uvek ima neko nesto novo da doda.HVALA ako bi iko napisao nesto.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Prvi dan

Post by dina_d »

drzi se covjece …vrijeme je da se skines stog sranja ..godine ti prolaze i stari se nema s epuno vremena …moras se aktivirati svaki dan radi nesto zanimacija neka …i da se rijesis jer inace neces dugo zivjeti …nazalost …zato naprijed i ne vracaj se na staro
Post Reply