Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Prosao jos jedan dan na blokic.mogu se pohvliti da mi ide za sada ok.Malo mi frka to sto mi zena neda ni 5 min. da budem sam,ali sta je tu je.Verovala mi je puno,a sada je poverenje u minusu.Procitao sam dosta na forumu u vezi blokatora.Neki kazu da su ok,neki plujvaju na njih,a ja mogu da kazem da meni trenutno spasavaju zivot.ZNAM DA CITAS SVE OVO LJUBAVI MOJA- pa zar nisam za ovih 3 dana na blokice zasluzio bar 1 sat sam setnju.Znas da volim da setam;-) POZZZ LJUDI i uvek na oprezu.djavo je uvek tu.mene je uhvatio milion puta.nadam se da mu je bio ovo zadnji.
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Prvi dan

Post by izabella »

auuuuuu,pa nema vise da setas ni metar od kuce.
:twisted:
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Onda da idem da se zamonasim. :D :finga:
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Prvi dan

Post by izabella »

zamonasen si ti vec,nego do sad nije imao ko to da ti kaze :butthead:
i :rock: vise :finga:
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Prvi dan

Post by nepopravljiv »

Kad popijes blok naredna 2 puna dana nemozes nista a i opasno je po zivot.manja kolicina te ne radi a ako probas vise da uzmes heroina mos umrijeti.tako da se ne igraj dok si na blokove da se peckas.cak i alkohol mene je znala glava da boli posle 2 rakije kad sam bio na blokove.ne igraj se da probas da probijas blok poznavao sam ljude koji su probali da ga probiju posli su kod Manitua na vjecna lovista.
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Ma nepada meni na pamet nikakvo probijanje.probijo sam se ja odavno,pre 15 god.kada sam prvi put uzeo dop.ja jedino trazim malo slobode,a ne da imam stalnu pratnju :?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Prvi dan

Post by nepopravljiv »

Pa jbg treba sad vratit povjerenje ne ide to preko noci instant dotle trpi pratnju
SUOVISNICA
Posts: 7
Joined: Sun Aug 31, 2014 11:47 pm

Re: Prvi dan

Post by SUOVISNICA »

Evo da i ja napisem koju ""pametnu":-) Nisam jos napisala moju ispovijest,ali moj vam nick dosta govori...Suprug je u komuni,dvoje male djece ....Sta reci,kakvu poruku poslati..Uglavnom ja sam tu...cekam...i cekat' cu jos duuugo,predugo,ali samo da sve bude dobro,da prodje program kako treba,da ON shvati i zeli...a ja cu uvijek biti tu,i u dobru i u zlu....Sada je zlo...Proci ce....A ja cu ga cijeli zivot pratiti,kao sto rece Nepopravljivi,treba vratiti povjerenje...Mada i kada ga vrati,ja cu opet biti na oprezu,koliko sam shvatila,to je borba za cijeli zivot...Tako da ono "pametno" sto htjedoh napisati....Budi sretan da imas pratnju,znaci da joj je stalo do tebe...i u dobru i u zlu...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Jos jedan prazan,tmuran,kisljivi dan prolazi nekako sa popijeni blokator.jos nemogu da vidim kraj samog sebe.ali nema veze naviko sam ja na to.to je vec poznata prica.
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Uuhh....prosao i ovaj dan.blokic popijen,a raspolozenje malo bolje od juce.pozzz svima
Post Reply