Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Prvi dan

Post by Vivaldi82 »

Ps.Ja se ne mogu skinuti na suvo,5 god. pijem meta i sad se jos i radim(uzimam)preko,pa umrla bi da se skidam na suvo..moram prvo meta da snizim i da se ne radim..Na suvo znaci danas se drogiram svim i svacim a sutra nista ne uzimam..To je pogubno po organizam i ne bi imala hrabrosti,kad bi bila na samo 1/2 grama horsa ..slazem se..skidanje na suvo je ok ..veca kolicina na suvo je samoubistvo..ha ha na zalost u zemlji u kojoj ja zivim(italija)heroin je cist i kvalitetan prilicno...
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

uspesan pocetak i za ovaj dan:))))
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: Prvi dan

Post by la_na »

kako ide ? jel uspjevas spavati ?
joj kak je tebi sad meni je tako bilo negdje u proljece ove godine. ako si odlucio na suvo i ako mislis da ne mozes, a vec si izdrzao nekoliko dana moj savjet ti je da uzmes bilo sta samo nemoj metadon. glupo bi bilo nakon 3,4 dana . sretno!
javi kako je
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzz ljudi.uspeo sam izgurati fizicke krize.bio sam nekoliko dana na planinu da disem cist vazduh:)))poceo sam se vracati polako u normalu.izlazim pomalo ali svaki put imam neko ko me pazi.nisam jos siguran u sebe.bojim se da se ne sretnem sa neko od dop-ekipi pa da mi proradi crv.tolko je bilo sa pohvala od mene za sada.pozzzzz svima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Prvi dan

Post by ivica »

.......... wrote:pozzz ljudi.uspeo sam izgurati fizicke krize.bio sam nekoliko dana na planinu da disem cist vazduh:)))poceo sam se vracati polako u normalu.izlazim pomalo ali svaki put imam neko ko me pazi.nisam jos siguran u sebe.bojim se da se ne sretnem sa neko od dop-ekipi pa da mi proradi crv.tolko je bilo sa pohvala od mene za sada.pozzzzz svima
svaka čast! odma šibaj što dalje, što dalje od lošeg kruga. Nakon 6 miseci šta budeš čist će ti sve bit jasno...kolika si bia budala :D
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Prvi dan

Post by ivica »

AnAna_mo wrote: Mogao si nabaviti i nešto za spavanje i smirenje, olakšat će ti bar malo. Ali nikako ne na bazi opijata!
Znamo kako ti je i uz tebe smo!
Pozdrav! :)
ta nije lud uzet tablete za smirenje od toga bi nakon 3 dana podemonio.
ignorance is bliss!
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Prvi dan

Post by dzankoza »

Kako napredujes
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzz forumasi.evo da se javim da se pohvalim.uspeo sam da se skinem.i to bes nikakvih medicinskih pomagala:))))))).sada sam mnogo bolje.poceo sam da se vracam u normalu.jos malo moram da sredim psihu.jedino to me j...be sada.pozzz pa se pisemo .........
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Prvi dan

Post by teodora4 »

eej pozz! bravo!!! samo nastavi, i pisi!

a psiha....haha...ja se ne drogiram vec skoro 4 godine ali me zeza psiha ponekad, ma sta ponekad, cesto...i to, ne kao da mi se radi neesto, sa tim sam zavrsila nego, kao kapiram koliko posledica imam, kako reagujem na neke stvari, i nacin na koji si nervozan ili tuzan, kapiram koliko je izmenjeno to sve zbog droge.ali, na kraju je najvaznije kako se suocis i boris sa svim tim, nista drugo.
istraj u svemu! pozz
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

13 nov 2010, 02:03 prvi put pisanje na forum.razlog:skidanje od h sam bes icije pomoci.od tog 13 nov 2010, 02:03 skidao i opet navlacio 10000000000000....00 puta.ali ovih zadnjih 2-3 meseca sam presao granicu.nemogu da pominem dan ispod 4-5g h.radim posao gde imam novac isped nosa,pa tako uspevam da pokrijem tih 4-5 g.naravno da kradem od tih para,ali nekako za sada to pokrivam.ali znam da necu uspeti jos dugo.sledi popis za koji dan.:( plata kako dosla, tako posla.1 jebenu cokoladu nisam kupio od plate.sve ide u moj jebeni nos.MISLM DA JE KRAJNIJE VREME DA SE IDE U KOMUNU.ne ide ovako vise.zuto mi jebila prva droga koju sam probao sa 15 god.a sada jos 2 mes.punim 30.ja mislim da je dosta.a sta mislite vi.......:?????
Post Reply