Da ili Ne???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Bookey
Posts: 4
Joined: Wed Nov 03, 2010 9:58 pm

Da ili Ne???

Post by Bookey »

Pozdrav svima.... Ne zelim da duzim...Nekg ko mi je bio jako blizak sam zamolio samo jednu i jedinu stvar: DA NIKAD NE UZME DROGU!!!!! Medjutim ta osoba nije uspela da odoli i prizanala mi je da pusi travu konstantno i da je probala na zurci : Kokain,Speed... i jos po nesto.... To je bilo dovoljno da tu osobu zauvek izbrisem iz svog zivota! Nije me ispostovala!! Cuo sam da se tako pocinje,probas danas,probas drugi put opet i tako sve cesce i cesce i navuces se.
Nikad nisam probao nista od narkotika jer preferiram sportski zivot( I naravno rakiju po Srpski( Sljivovica itd)... Medjutim padam u iskusenje u zadnje vreme.....
Osoba koju sam najvise voleo na svetu po meni je probala najgore i sto je najcrnje dopalo joj se! Zvucelo je kao da ce uzeti ponovo na nekoj zurci,kao da ne planira da stane.... Poprilicno sam od tada postao nesiguran...Mozda ja gresim....... Nikad nisam ista probao a imam 20 godina.Mozda bih ipak trebao! I ovako mi je sve jedno.... Onaj za koga sam hteo zivot da dam i ko je bio zamoljen samo za tu jednu obicnu stvar nije odoleo drustvu!... Nisam bio neko vreme kraj nje( Mesec dana) i kad sam se vratio.... Drustvo sve narkoman do narkomana,svi puse,uzimaju sve,smrcu.... Pa i ona sada sa njima!! Shvatite da ne mogu da joj pomognem jer ona to ne zeli! VOLI!! DOPADA JOJ SE!! Ne mogu da je odvratim od toga,mogu samo da joj se pridrzum da bih ostao kraj nje...... Glas u meni mi govori da pobegnem od toga,da ne probam nikad.... a drugi deo mene....Znate vec. Zelim da cujem vase misljenje... Sta mi savetujete ? Da nastavim sa ovakvim zivotom( Bez narkotika) Ili ... Da uradim isto sto i ona... Mozda sam malo prenaglio ali.....Ona stvarno nema razlog da se drogira,nema probleme....Ali voli!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Da ili Ne???

Post by sanela »

Za početak ti predlažem da pročitaš ispovijesti ljudi koji su probali i koji su nastavili zato što im se svidjelo. Pročitaj o njihovoj borbi, pročitaj koje su posljedice bile njihovog takvog načina života...
Vjerujem da jako voliš tu djevojku, ali ona ne voli tebe, ona voli drogu. Ovisnost je bolest, tako da to što si je ti zamolio da se ne drogira ne znači ništa. Ti njoj ne možeš pomoći ni sada, a kamo li ako se i sam počneš drogirati. Imaš podforum "Suovisnici" pa pročitaj šta proživljavaju osobe koje su u vezi sa ovisnicima.
Ti si mlad, imaš svoj život, nađi društvo koje se ne drogira, nastavi se baviti sportom, nađi sebi neke zanimacije, a vremenom ćeš pronaći drugu djevojku.
Vjeruj, ovu djevojku ti ne možeš spasiti, možeš samo krenuti njenim putem, a to je put u propast. Vjerujem da imaš neke ciljeve u životu, neke želje, e pa to nećeš moći ostvariti ili ćeš moći jako teško ako kreneš za njom.
Trebaš biti jak i strpljiv i vrijeme će učiniti svoje. Ti imaš svoj život, živi ga.
Bookey
Posts: 4
Joined: Wed Nov 03, 2010 9:58 pm

Re: Da ili Ne???

Post by Bookey »

Hvala Vam...Upravo sam procitao neke stvari...Ne mogu da joj pomognem... Probala je i dopalo joj se..U STARTU SAM JE OSUDIO: NIJE SMELA DA PROBA,STA CE JOJ TO!!!DA ME JE VOLELA ILI BI SAKRILA TO OD MENE ILI NIKAD NE BI PROBALA....Ipak gde je prvi put tu je i drugi..... Moracu da nestanem!
hunter
Posts: 10
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:58 am

Re: Da ili Ne???

Post by hunter »

Boki , jesi li ti to pitao da li da joj se pridruzish jer nemash sta da izgubish ???? Brate moj 20 godina imash , ne da imash sta da izgubish nego je ona pri svemu tome tako zanemarljiva, a to ces shvatiti za par godina kada budesh vidjeo gdje je ona, a gdje si mogao biti ti zajedno sa njom.
Pozdrav i ne razmisljaj na takav nacin molim te.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Da ili Ne???

Post by peter »

OVO SU KRAJNJE DOBRONAMERNE PORUKE KOE SE SALU NEKOM MLADOM COVEKU. ZATO DECKO POSLUSAJ OBA SAVETA. SADA TI MOZDA IZGLEDA UZASNO,ALI BOLJE DA NISTA O TOME NE ZNAS. NE RASPITUJ SE. RADOZNALOST MOZE DA TE VRATI NA OVE STRANICE ALI KAO JEDNU BOLESNU OSOBU.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Da ili Ne???

Post by vudd »

Zar stvarno mislite da ce vas poslusati?Pa vi niste normalni :)

DA ili NE???
Da brate,naravno...
Sjeban si cim si ovde dosao da pitas ovakava sranja.Sportisto...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: Da ili Ne???

Post by tamarra »

vudd wrote:Zar stvarno mislite da ce vas poslusati?Pa vi niste normalni :)

DA ili NE???
Da brate,naravno...
Sjeban si cim si ovde dosao da pitas ovakava sranja.Sportisto...
Pa nemoj tako, možda mu se i ne svidi ako bude probao.
Iskreno se nadam da se neće upuštati u taj "sport".
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Da ili Ne???

Post by vudd »

a sta ako mu se svidi?
A svidjece mu se,jer ga cura narkomanka ostavila....Ejjj cura narkomanka ...treba tugu kvalitetno te dobrano utusiti.Jebes sport...Narkomanke ne vole sportiste,osim ako...ali i za to treba biti riba,a ne samo smrditi tako
Jebes to sto ce postati zadnje govno,olos,i deponija virusa...bitna je ona.
Narkomanka...Osoba njegovog zivota dugog dvaes' godina.
Sta je sad njemu postati narkoman,samo da bi bio blizu nje? Nista...ickin dim.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Bookey
Posts: 4
Joined: Wed Nov 03, 2010 9:58 pm

Re: Da ili Ne???

Post by Bookey »

PROCITAO SAM STRASNO MNOGO POSTOVA I REKAO SAM DA TO SRANJE NECU NIKAD PROBATI!!!!!! A STO SE TICE NJE.....GOTOVO JE CIM JE JEDNOM NAPUDERISALA NOS!!!!!!!!!!!!!SAMNOM JE ZAVRSILA!!!DA SAM BIO U DILEMI JESAM RIZNAJEM ALI NE VISE!!!!
toto-rina

Re: Da ili Ne???

Post by toto-rina »

Nijedna nije vredna da se upropoasti zivot zbog nje. Sasvim je u redu i da patis i da budes tuzan ali to prodje. Prodje za 3 meseca max, 3 meseca nije nista prema zivotu.
Uci ces u drogu i trazice ti da joj placas kada ne budes mogao ti naci ce onoga ko ce moci i n astaviti da se jebe za pare. Tako je to u drogi nikada nisam video nijednu zavisnicu koja bi odbila da pusi za 2000 din takva ne postoji. Razlikuju se samo po tome koliko treba koja da bude zavisna da bi to uradila.
Razlikuju se i po jos jednoj stvari gore su one koje ce postaviti stvar kao da su se zaljubile jer su one najjadnije, druge ce odmah poriznati sta rade a ove prve ce raditi isto samo uvijeno u suze, muke koje ne mogu da trpe i govoriti da su se zaljubile.

Prvi mesec ces misliti na nju svaki dan po ceo dan, drugi ces misliti samo nocu u krevetu, treci svaki peti dan a cetvrti ces da budes srecan jer ti se druga nasmejala i uhvatices sebe kako razmisljas o drugoj. ZAPAMTI NEMA TE KOJA JE VREDNA DA SE SA NJOM ODE U DROGU. Mogao sam ja i plus da ne osetim pakao droge jer dobijam lekove a sada mogu da kazem da mi je samo zao sto sam je upoznao i sto je ranije nisam otkacio. NARAVNO POMAZE DA JE NE GLEDAS, KOJI CES KURAC SA LJUDIMA KOJIMA JE SPEED LEP ili droga lepa.
Druga greska je tvoje misljenje prema rakiji. Ona je toksicnija od kokaina za jetru to je svaki institut dokazao odavno a ne slazu se samo oni ciji mozak ne prima rezultate istrazivanbja.
Post Reply