Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

/
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Pomno pratim sve ove debate vezano za check021 i moderatore i foto-rina vs. "neko" ko hoce da mu otme met i sta bi mu radio...tako....

Pa samo da vam kazem da hidromorfon se ne daje u Aust. za odrzavanje vec samo za bolove....otkud vam to..ne lupajte!!!!

Drugo, Check021 je stvarno, kao i u komentaru poslednjem za "alergiju" sto rece djevojka, kopirajuci simptome nekih starijih narkomana dosao do meta, jer i sam je naglasio u pocetku (koliko sam mogao da procitam) da jedino sto je probao su bili trodoni itd..pa me sad zanima jeli rekao doktoru da je uzimao heroin??? Mislim nije bitno ko je koga "presao" ali malo si premlad za met.(zelimo ti dobro a ne zlo -- kuzish imenjak??? jer ti se tjelo jos razvija (mozda i do 30-sete) a i sama alergija je tipicna za ljude koji nisu uzimali H. I tako, citam, interesujem se .....

Ja muku mucim sa Otcem (hihi). (cak i u ovim godinama) Covjek je razradio taktiku da moze da blokira moje misli i da me isfura u sekundu kad god to njemu odgovara [KRV NIJE VODA JEL'] Ima li jos neko problema sa "seljacinama" takvog tipa poslednjim krkanima --- i ta prica. Smeta mu moja pozitivnost --- Zaista osjecam se "ABUSED" MENTALLY" ---

znam da sam to na brzinu pokusao objasniti ali ko ima slicna iskustva nek mi odgovori jer vapim za rjesenjem.

Inace on je stvorio tu "mentalnu prednost" utjerujuci strah u mene dok sam bio jos nezasticeno djete koje nije moglo da se brani izmisljajuci razne "LABELS" (seljacke najcesce) vecinom tipa da sam "PODVODLJIV" i tako to ili jelte - labilan - LAZI u sustini jer je trazio razlog za apsolutno izivljavanje -- Zelim da ga strpam u zatvor, ali nikad me nije tukao sem par samara, tako da ja nemogu nikom nista dokazati sem tako verbalnog i precutnog pritiska i izivljavanja --- grozote...itd....prije sam prema njemu osjecao samo prezir, a sada i mrznju jer sad te stvari isplivavaju a i sad zbog okolnosti vec 5-6 mjeseci zivimo zajedno i nikad nije bio gori prema meni.

Nisam sad htio traziti psihoanalizu ili nesto samo par savjeta jer se vecinom vremena skoro 24 sata osjecam grozno zbog toga, pa mozda neko ima nekih predloga kako da to rjesim --- inace "PRICA" i te stvari ne pomazu jer je on manipulant i slusa samo da skupi jos informacija da bi me jos jace drzao pod kontrolom ---- pokusao sam otvoreno da ga pitam "zasto me mrzis?" ali sa osmjehom dvolicnim (namjernim) (shvatio je to pitanje kao svoju pobjedu) kaze NE UMISLJAS itd... Mislim da je ljubomoran ali ne znam stvarno cudan tip, ima li jos takvih tipova (oceva) mozda mi i nije otac ko zna sve je cudno nismo nikad vadili krv inace su "OCUSI" tako puni ljubomore itd.. sve je moguce

Zbog tih i tih razloga imam sve ucestaliju potrebu za H mada jos nisam podlegao jer sam cist 5 godina (ajd necemo sad o supst. -- ON & OFF...)

Tako za sada eto bas mi sinulo da pisem o aktuelnom problemu

inace selim ja uskoro za 5-6 mjeseci ali to treba docekati, mislim grozna je situacija bas mi covjek ne da mira koji mu je moj??

pozzzzzz
B.
hEIL hEIMAt
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by anfakabl »

hmmm...neki očevi su čudna sorta...moj svekar je lik sa ogromnim egom, uvek je furao imidž frajera. Ima harizmu, ostvaren je na svim poljima - osim na onom koje mene tangira - kao otac je zakazao. Ali to mu nikada nije ni bilo bitno. Muči bližnjeg svog, važno je da šarmiraš nebitne.
Mog muža je uvek tretirao kao "dete", bez obzira šta ovaj učinio i postigao. Nije bilo dovoljno ni to što se ovaj vrlo rano odvojio i formirao svoj život bez ikakve pomoći oca.
Morao je vrlo jasno da kaže svom ocu da prestane da se kurči. Ne bih u detalje, ali otprilike ti je jasno.
Sada su ok, bez sukoba, za moj ukus na prevelikoj distanci, ali moj dragi je na to navikao. Nikada nije imao prisan odnos sa ocem. Matori je glumio direktora i komandanta i kod kuće.
Često mu odlazimo u goste, družimo se sasvim normalno. Žao mi je što je to moguće tek nakon žestoke konfrontacije, ali bolje i tako nego nikako.
Ja sam se trudila da budem posrednik u sređivanju odnosa, jer mu je to otac, jbg, neke stvari su jedinstvene. A i znam koliko je lepo imati TATU, moj je kao nežni meda i uvek mi je bio podrška.
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Bez posebnog naslova...

Post by 7474 »

anfakabl wrote: Muči bližnjeg svog, važno je da šarmiraš nebitne.
klasična definicija mnogih bioloških očeva!!

ja sam uspeo da se isfuram iz vrzinog kola optužbi, prebacivanja krivice i ostalih sranja... da ne dužim, samo da ti kažem da nisi jedini i da ako već ne možeš da "isteraš pravdu", onda nemoj ni da poklekneš pod pritiskom i vratiš se na "H".. to bi tek bio poraz, zar ne??
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

skrnav sikter efendija
rado bih ga odlezao
hEIL hEIMAt
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Bez posebnog naslova...

Post by vudd »

Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Hvala svima, Anafakabanjaluka, super 7474, Vudd verstehe nicht dish...was meinest du mit den (den der die denen desen ????) Video....Hvala Jossepoapa i Urban Geisha POSEBNO na prosirenim izlaganjima --- drago mi je da nisam sam u tome....

Problem je ozbiljan i nesto stvarno novo a mene da jedan clan porodice takve stvari nosi u glavi i upraznjava izivljava se psiholoski mi je novo i nerazumljivo i shokantno

Avaj sve je uzdrmano moje samopouzdanje pazljivo razvijano i utvrdjivano godinama je poljuljano a narocito raspolozenje --- kako je ruzno biti pod uticajem bolesnog covjeka.. ...

Eto, zasad toliko (ipak prezivljavam i nema sanse za drogu ali se raspitujem za neke ljekove da mi pomognu dok ovo traje ---- ako ih ne uzmem to ce biti uspjeh)

Inace, nastavicu uskoro sa ispovjedanjem, ovo je bila mala digresija sa onog glavnog a to je ko sam i kakav sam ja sto procitah od vasih mnogih ispovjesti...

Punoi pozzz, jos jednom hvala za podrsku i tako citamo se pisemo mo se
hEIL hEIMAt
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Bez posebnog naslova...

Post by vudd »

Ma nista Boki...video ko video
Govori kako bi to govno trebalo izmlatiti nedje :)
Sala...
Reci caci da se goni u kurac...Ja sam tako svome.Sad funkcionise.
pozdrav
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Stvari se popravljaju, ali oziljci ostaju....
Bez zjbncje, bez nasilja ---- ja nikad ne mogu biti tako grub u sebi, zivot i Bog kao da su me bar do neke granice stedjeli, ili sam umjeo trgovati sa svojim bogastvom (dobrom dusom, ljepotlukom da nepricam o dostojanstvu....itd... nemojt me pogresno shvatiti ali uvjek se skupi malo dobrote negdje od nekuda avaj samo steta sto nam zivot prolazi u nerazumjevanju,...sta ja znam mozda je vazno sto prije ostariti...ne znam stvarno, ...

@Vudd, heheheheh, "Scheisse" se ne bije, valjda ne zna primati udarce rad' mekotje konjuktivnosti...avaj, svasta nam impulsivno moze dotj, ali to uglavnom izbacujemo smetje iz nasih mozgova
hEIL hEIMAt
Post Reply