Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

kako su mi izbrisali brANISLAVU....????!!!!

...a bila je cvetak...dobro...to je tek jucherashnja vest...svi smo mi gospodari sveta sa svojih trideset i shest...

ecetera ecetera ecetera

kako se ono park shepurio kao stariji gosn gay hihihihihi
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

hEIL hEIMAt
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by Vivaldi82 »

pozd boki,cujemo se ...
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Dobar dan...37 C'lzjusa u 'ladu -- da ga hebesh
Ljudi doshao sam iz najhumanije klime u svjetu mog prelijepog melbournea u nishta drugo do pakla....kazem ja kakvi ljudi takva klima -- nema sta stoka smo....zato nas onaj gore ljeti przi a zimi shta vetj ali nishta dobro zamisli -26 stepeni poslje ovakvog ljeta fuuuuuuuuj zivote...

Nisam meteropata but when it's not on -- it's not on....FUCK mother fucka shit slut arsole picku kurac jebem mu mmu ko izmisli ovakvo ljeto i shta sad da idem na bazen da ladim muda ko kakav starac i spavam na travi .... netju ...

Medjutim, medjutim...onda jebmmu nedostaju mi cigare, nedostaju mi pizze sve mi nedostaje -- da nekazem i dope i shit i fuck i vutre i da imam skim produvati i moja ulica gdje sam Bog --- sve sam to ostavio da dodjem da vidim Mamu ---- a ona se promjenila nismo vishe frendovi, razlikujemo se postala je poljoprivrednica i svaku vecer zaljeva svoju bashtu i takva sranja dogradjuje kutju misli samo na pare --- fuuuuj ljudi su stoka...

Dobroo volim banja Luku, a tu je i Greb i Berlin nije daaleko, pa onda ovdje imam auto -- tamo nisam imao -- ako budem imao love idem za Berlin ove jeseni cim se vrjeme poboljsha da mogu da mislim da mogu da dishem da mogu da zivim...

Zashto volim Banja Luku --- pa hajde ipak tu imam neke ljude tu sam proveo ukupno 10 god zhivota itd....ali nije to to -- zashto zashto nemoze malo da se spusti temp. -- Ovog ljeta u Melb. smo imali 2 dana 40 celzjusa i sva tri mjeseca prosjek od 18 do 24 stepena -- zamisli takvo ljeto BOGOVSKIIIIIIIIIIIIIIIIIII. A zima minimum 15 stepeni prosjek 17...itd... Nisu to samo puuuuuki brojeviiiii -- to je jebeni zhivot ---- fuuuj shto mrzim ove bosanske ratare i alkose i svu tu stoku --- pih a nekad sam je samo hvalio tu Bosnu i bio ponosan --- ne znam nije u redu stvarno nije ok da se ovako osjecam --- teshko da ja mogu biti depresivan , ali ljudi ovo je sub-human lifestyle!!!????##$#@#%$#

Pa onda komarciii da nepricham -- znaju oni shta je dobra krv --- 35 uboda sinotj sam izbrojao -- dje to ima????
Napiju se moje krvi i onda samo tripaju -- ubio sam samo dva!

samo update more for my self than for anybody else however go on read it if you want...
hEIL hEIMAt
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by demijan »

O Banja Luka u Melburnu majstore.Lepo,fino se provedi u rodnome kraju jarane...
Nego kako to ostavio si shit i dop i sve ostalo da bi dosao da vidis mamu?zar ti nisi cist vec godinama?
Pa dosao si da vidis majku valjda i da budete zajedno malo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Pitaj komshinitzu shta je to Mama......

Ne, ozbiljno, stvar je u tome shto sam imao 32 prekrasna recidiva (koji u stvari nisu recidivi jer je u pitanju neki drugi fol) tj. malo belog rekoh da neumrem zaostooooo...prvi put majkemi

a, meni je , drug, status na facebook ..."it's very complicated"
hEIL hEIMAt
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Bez posebnog naslova...

Post by sanela »

Pa idi nazad u Melburn. Sta ba kukas? Kao da smo mi navikli na ovakve temperature, pa eto, super nam. Ljudi ko muhe umiru, jbt.
A za komarce, pij B vitamin i neces im biti zanimljiv.
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

da....totjno drugarice Sanela
hEIL hEIMAt
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by demijan »

boki_ wrote:Pitaj komshinitzu shta je to Mama......

Ne, ozbiljno, stvar je u tome shto sam imao 32 prekrasna recidiva (koji u stvari nisu recidivi jer je u pitanju neki drugi fol) tj. malo belog rekoh da neumrem zaostooooo...prvi put majkemi

a, meni je , drug, status na facebook ..."it's very complicated"
Nemam tu zajebanciju kada su roditelji u pitanju tako da zato nisam ukapirao...
32 prekrasna recidiva?lepo tebra blago tebi...sta reci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply