Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

POzdrav svima koliko vas ima. I moderatorima povelja (konceptualna) na zadrzavanju foruma i tradicije foruma koja se nije promjenila. Drago mi je da se Sputnik vratio, i bio je red jer je nekako naglo, otisao i ostavio forum u statusu Quo (jel se tako kaze opardon ako to znaci suprotno).

Nebitno...
Imali Beobandit-a? nisam sve procitao.

Checkov sajt iako je malo zbrda zdola iskoci na google na raznim "keywords: tako da vredi necemu neka objasne svi za i protiv.

Ja nista ilegalno ne uzimam 12 godina i to je neki uspjeh, i jos jedan mislim da sam rascistio sa konceptom zavisnosti (to ukljucuje ljude i navike koje niko nebi ni smatrao narkomanijom, bilo sta sto je devijantno samom sebi ali pravdas se kao racionalizacijom, stavke 3 na prema 4 prevagnu da li potrositi neodgovorno ne bitno koji iznos 20 maraka ili 120 ...i tako dalje da se ne pravim previse pametan.)

Zeleni je uvjek bila kratkih odgovora, tako da nisam nista shvatio o njoj...ali je draga forumasica i valjalo bi vise njenih izjava. i sve ostale da sad ne imenujem nadimke jedan po jedan.

Svima zelim uspjeh i forumu takodje!


pozzzz Boki_
hEIL hEIMAt
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Bez posebnog naslova...

Post by sanela »

Pozdrav boki, druze stari forumski! Drago mi je procitati da si dobro!
Konceptualnu povelju s osmjehom preuzimam. ;)
Javi se radi ekipe, da vide da je moguce biti dobar i dobro... Pozzz
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Bas citam svoje ispovjesti, pa razmisljam 2 stvari:

1.) Tko je ujebo moj napredak i hvala jer bi otkrio sve -- uvek sam imo raju jer sam dobar drug -- ali i to se placa...

2.) Jeli iko od vas onaj tip kad se nadje u drugom gradu svrati u kafanu na cevap, pivo, kafu bilo sta -- mislim da zato svuda po bivsoj jugi me zovu vazda gazda -- to takodjer....

3.) Forum nisam napustio, jer jednom narko (makar weekend(less)-ash , uvek pametniji.... jer ako slucajno probate neki otrov, dvaput ga necete uzeti, osim toga milijun stvari za i tisutju protiv po mom misljenju jer sam i ozzy (ne Ozborn).


pozzzzz
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Putujem u Njemacku na 6 mjeseci.


Zvao sam doktoricu za metadon.

Kazu da trebam neko osiguranje.

Kakvo tacno osiguranje trebam da bih mogao redovno posjecivati ovu doktoricu.
Gdje se nabavlja u Banja Luci i koliko kosta i kakva je procedura tj. moze li se odmah poceti koristiti cim uplatis prvu ratu. (zdravstveno osiguranje).

Please profi odgovor!


pozzz
Boki
hEIL hEIMAt
Post Reply