satka mala izvrnuta torta

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by 7474 »

slažem se sa malmase!!!

slično se i meni desilo (još se zapravo i dešava)..
fuj jutra, pre svega.. nestašica vene i lutrija, kada zgotovim dop i smestim ga u gan, da li je trebalo da ga ušmrčem ili ću ipak pronaći centimetar vene, u koju još mogu da se uradim..
kad sve postane baš, baš fuj, tada obično dodje do kraha.. ili do kraja.. oba pojma su bliska i sasvim ostvariva, u tom stadijumu drogiranja (da mu ne tepam sa "bolesti").
ako dodje do kraha, kontam da je tu negde i ŽELJA za izbavljenjem.. ako dodje do kraja, tu je neko od sredstava za konačno samouništenje (što, i ja se nadam, neće da se ponovi u slučaju one koja veruje u zvezde, kao ni ikom drugom!!!).
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by selma »

Svi se umore, prije ili poslije...!
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

pa ja nisam na dopu, pa mi se valjda nije bas toliko smucilo:) ali svakako mi se smucilo, i umorila se od sebe :)
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by selma »

a ni ne moras biti na dopu da bi se umorila...
lijecenje nije samo za heroinske zavisnike...

Draga, ako ne mozes izaci na kraj sama sa sobom,potrazi pravu pomoc...Zar moras cekati da postanes i heroinski zavisnik??
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by tamarra »

Pa i dobro je da nisi na dopu! :)
Potraži čim prije stručnu pomoć, raspitaj, se, istelefoniraj, pokucaj na sva moguća vrata...Samo nemoj odustati!
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

Potrazila sam pomoc :) videcemo sta ce sad biti, mislim koliko cu i kako ja izdrzati, nadam se da hocu, veliki pozdrav!
Post Reply