KAKO??????

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

M4j4, sad živim u zagrebu, inače sam rođen i živia do prošle godine u splitu, kako ti kažeš najljepšem gradu na svijetu! Split je bia prije 5-6 godina "grad slučaj", sad dopa ima di očeš, zagreb, pula, zadar, svi su sada gori od splita!
Od sutra ću vas (koga zanima) izviještavat kako ide skidanje!

Skužia sam ja odma da je "bezimeni" kratkog staža ... dvocifreni broj ... računajući od prve cigarete ili prve pive ... ma daj, molim te!

"...nije bitno ko ima koliki staz. problem nije u stazu. mjesec dana dopa i 30 godina, nema razlike. problem je isti...."- bezimeni, šta to pričaš???

Ti očigledno nemaš pojma kako je teško bit čist nakon toliko godina pucanja, samo kemijske reakcije koje ti sjebu mozak, pa te pucaju depresije, crnjaci, dosade!
Jesi li ikad razmišljao o tome da digneš ruku na sebe, a? Jel ti se ikad dogodilo da dojučerašnji prijatelji okreću glavu na ulici kad te vide? Jel ti se ikad dogodi da se okreneš nazad i pitaš se šta si radio zadnjih 10 godina? Jel imaš uopće vremena nadoknadit sve to? Ja se drogiram pola života, skoro pa i neznam kako je to bit normalan!

Nemaš pojma o meni, a već si me kategorizira ka nekog mulca kome se drogira, zna da to nije dobro pa kenja okolo kako se oće skinit?
Meni je dop uništia već pola života, nepovratno, a sprema se uništit i drugu polovicu. Ma kome ja to uopće pričam???

I te priče o travi ... ma koja supstitucijska droga ... smiješno ... "vidila sam ga kako fura marihuanu" ... to je otprilike to, razmišljanja nekih od vas!

Sad idem kući, sredit se zadnji put, imam taman jedan lipi šutić, a sutra počinje plakanje!!!!! Javit ću vam kako ide!

Pozdrav Ramoni (di si?), mojoj maloj frendici Ariani (pomažeš ti meni, i više nego šta misliš), Luni, Banjaluci i svima šta znam i neznam!!!
Voli vas Mirza!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

a eto fino, znaci sutra se ides skidati.
hajde... sretno ti bilo... prezivice se jebi ga kao i do sada sve sto se prezivjelo.
inace... nisam jebi ga u tvojoj kozi pa ne mogu onda ni biti mjerodavan stoprocentno... ali jebi ga nemoj care biti tako negativan, mislim da nema potrebe.
to sjebala mi droga pola zivota, okrecu glavu od mene itd itd... ja ako sam ista naucio kao dzanki (a ja imam poprilicno staza, oko 11 godina od prve krize) je to da covjek uvijek moze nanovo krecati u zivotu ispocetka... i koliko ce to puta raditi uopce nije limitirano.
bitno se samo skinuti sa dopa... a ostalo sve samo po sebi dolazi... cak i ta nekakva praznina koja nastupi nakon toga radi za tebe i u tvoju korist.
btw, sigurno si u pravu sa time kada pominjes ta kemijsko-bioloska ostecenja mozga koja te pucaju i bacaju u depresije... ali jebi ga nije sigurno toliko otislo u kurac jer da jeste vec bi se roknuo... a posto nije - cim se skines, nakon toga samo nabolje moze ici.
elem, ta praznina koju pomenuh... ona ti nekako dobro i dodje jer te otupi pa takav numb ides sljakas, ne trosis nesto pretjerano novac jer ti se ni u sta ni ne trosi posto te nista ni ne zanima pretjerano, jedes, spavas, gledas tv... i ni ne skuzis kada je prosao taj period kada ti sve u kurcu pa opet pocnes dozivljavati zivot... a u medjuvremenu si vec stekao nekakvu finu bazu.
ok, meni je sigurno mnogo lakse u usa nego ljudima dole posto cim radim u financijski sam boljoj situaciji... ali nije to sada opet tolika razlika da princip ne bi bio isti.
znaci care... da ne filozofiram bespotrebno vise... sretno ti sa skidanja sto se tice i drz se.
sve najbolje.

palfaced over!
8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Susjede dragi, Mirzas: evo samo da ti se javim da znaš da sam tu, a poslah ti privatnu - cmokhaaa od meneeee
x
R
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

jebem ti... idem se i ja navuci opet pa najaviti skidanje... hocu da i mene zene oslovljavaju sa 'lutak' i salju mi cmoke! :D
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Nemoj,lutak! Cmokic!
Image
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

e tako je vec bolje... hvala ti.
nemas pojma kako si mi sada pomogla.
vec sam sve bio skuvao i posto nemam ogledala na webcamu sam si trazio venu u vratu... ali laktom slucajno kliknuh misa pa mi se stranica osvjezi i vidjeh tvoj post pa odlucih ipak ne uraditi to i prosuh evo sve kroz prozor.
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

palefaced:
Image
Last edited by M4j4 on Mon Nov 07, 2005 10:50 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

haha pazi nje sto se utripala. :-D
hajde, drago mi je ipak da imas tako visoko misljenje o meni... posto sam jebi ga egomanijak i drago mi je kada i drugi primjecuju moje kvalitete :D a ostaloga sto se tice ne sikiraj se ti nista
tamo ne planiram furati pa sve dasam nvucen ne znam ni ja koliko i na sta.
a drkanja sto se tice, pa naravno... i sama si primjetila kako je moja zivotna filozofija ta da uvijek umjesto kuknjave treba uzeti stvar u svoje ruke... pa to i cinim, po par puta na dan. :-D
kazu dobro je jer smanjuje mogucnost raka prostate.
enivej... hajde de, eto da znas bas samo zbog ovoga tvoga posta necu se vise nikada, ama bas nikada drogirati... btw nice touch ta kao tatoo na usnama... tako ce jednoga dana kada konacno zasluzeno postanem poznat i siroj javnosti horde mojih obozavateljica izgledati, a tii ces biti posebita po tome jer ce me to sjecati na tebe.
eto nisi se ulud trudila i pisala post, neke koristi ipak. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Evo me nazad!
Danas je Day 1, popia san 4 suba do sada (2 jutros, 2 taman sad), i nije neka kriza ali mi živci rade ko ludi, samo se vrtim po stolici! Sad šta vrime prolazi, to češće gledam u mobitel, ali ne zovem nikog, imam para (sve je to jako relativno, dugujem nekih 8000 kn) ali nema šanse da se danas sredim, pogotovo šta ću se napunit subutexima do večeras da me dop nebi ni puka! Mislim bi, ono nešto malo, ali nije to to! Neću, jebem ti dop! Sad ću se zaključat u kuću kad završim sa poslom, popit saku tableta, zapalit joint, i ne otvaram nikom niti se javljam na telefon, sve gasim! Nema me barem do petka!
Nego, neznam koliko bi subova danas popia, jedan manje i proradi psiha i onda jebiga gotovo, a moram ih štedit! Dugo će ovo trajat! Jako dugo!
Čist sam od jutros u 8, a već mi se čini da se skidan mjesec dana, kako vrime sporo prolazi bez dopa!
Jebiga, znam da sam malo bia negativan u prošlim postovima, al tako se osjećam, sad me nije toliko ni briga kako dalje kad (ako?) se skinem, sad imam važnijih problema: kako ostat čist do sutra! Uspit ću ja to, nadam se, ali ono stvarno se nadam! Ako ne, javit ću vam način na koji ću se ubit, pa možete i to komentirat, skok sa nebodera? Progutat biljarsku kuglu? Overdose....hmmm...bilo bi jebeno umrit na takav način, samo ne u ovim godinama!

Evo, nakon ove male doze optimizma, ne preostaje mi nego da pozdravim sve one koji mi pišu, Ramona, procita sam pm, dobit ćeš odgovor brzo, Ariana, nedaj da idem nazad, nikako!

Sve koje sam zaboravio, jebiga, malo mi mozak radi usporeno, a i ne sjećam se šta san napisa do sada, hvala na podršci i pametovanjima!
Voli vas (me ne voli vas, to se samo tako kaže) vaš Mirza!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

još malo mene...znam da sam dosadan...

Post by mirzas »

Za sve one koje zanima, imam jednu super vijest. Jutros sam se puka, tj. već sinoć ali na subu nisam ništa osjetia, bravo ja !!!
Izdrža sam punih pola dana, jebeno! Neznam ... ali skiniću se ja ... moram!

Za one koji mi kažu da ne slušam ili zloupotrebljavam tuđe savjete, ovako:
Ja se ne bi nikad usudia davat savjete nekom alkoholičaru ili kockaru, ili neznam šta već, jer nisam nikad bia u tome. A na ovom forumu ima ljudi koji nisu ništa prošli a prave se pametni. Komentari tipa "...skidaš se od sutra? Ti se uopće ne želiš prestat drogirat...itd" bili bi ok za nekoga ko se stvarno tek počea ozbiljno bavit tim sportom. Imam ja prijatelja u splitu koji se počea pucat prije nekih godinu dana, i kad mi kaže da se oće skinit vidi mu se u očima da u biti ne želi...možda bi volia bit čist koji dan da ga dop počne ponovo pucat...ali ne želi još prestat jer mu dop nije još zajeba život...nije još taka to famozno dno!
Ali, jebote, nemožeš meni pričat te stvari, pucam se već 10 godina, pun mi je kurac više tog života. Evo, jutros sam se ufura sa 200 kn i osjećam se tako jadno da vam nemogu uopće to objasnit...niti sam se puka...niti sam dobre volje...ništa...samo neka grižnja savjesti...
Jebiga, navučen sam gadno i nije mi baš pizdarija skinit se, ali iz dva-tri pokušaja ću uspit.
Bia sam čist godinu dana i bilo mi je ludilo, stvarno super, probudiš se ujutro i netreba ti ništa, zapališ joint (ili ne, ko voli nek izvoli, ja ću pušit dok sam živ), izlaziš vani, među normalne(???) ljude, počneš napokon živit! Ali crv je u glavi i nije ga lako izbacit, neda se gad!!!
Jebiga, ja nisan sebi obeća "neću više nikad uzet dop", nego "nema šanse da se ikad ponovo navučem" ... inače bi išao opet lagat sebe ... pa sad bi odma potpisa da se pucam 2 puta godišnje cili život!
Možda bi se to i moglo kontrolirat, zaljubit se pa i ne razmišljat o tome, ali čim uleti prvo sranje, bilo šta, kad ti na tjedan dana više nije do ničega, to je dovoljno za počet sve ponovo!
I onda ono, moga bi povuć jednu, znam da će me napokon razbit, onaj osjećaj ... ne okreneš se i već se furaš 2 puta dnevno!
Znam da mi je ovo zadnja šansa, ali zajebano je ...

Ja sam doša na forum da pronađem nekoga da mi kaže: evo, ja san bio na dopu 15 god, sad sam čist već 5 god i ludilo mi je, ne slušat prepucavanja o terapiji na suho ili heptima!
Ima li takvih??? Ili jednom narkoman, uvijek narkoman!!!

Dragi moji drogoljubci i drogoljubke, da vas ne pilam više, sutra ću pokušat ponovo zakoračat putem čistoče, do kraja miseca ću bit ok!

"...Sve bit će super Sve će se gibat baš kako triba Sve bit će super Doće bolje stvari, bolji scenarij ..." - još malo TBF-a!

Pozdrav iz hladnog i maglovitog Zagreba, ajme krizirat po zimi...brrrrrr....ajte bog!!!!!!!!
Post Reply