KAKO??????

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

pitanje
da li je tebi pomogao hep, metadon, ibogain, neznam koja vise tableta? i sta se desavalo kad god si dosla na kraj terapije?
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Hvala za terapiju, pa ti si bolja od Sakomana! Znam, bia san na takvoj sličnoj kad sam se prvi put zapravo skinia (počea od 8 pa do 1/2), to su mi dali u sv.Kajo.
Subutex je malo drugačiji, možda slabije skida krizu ali je i polu blokator (tj. ako se pukneš sa gramom dopa nakon suba, puknit će te ka da si uzea 100-200 kuna).
Ali se nesmije mješat sa hepovima jer su i oni opijati (ka i dop), inače očekuj svakakva sranja (ja san se jedanput sredia dopom i uzea nemexin sat vremena poslije...e to se zove KRIZA!)
Sinoć sam krenia brisat brojeve iz mobitela, ali sam skužia da nema puno smisla jer do njih mogu ponovo doć u po ure!
Neznam, vidit ćemo, uvik san radia dobro ljudima, valjda će se to nekad i vratit!
Mora, jer meni definitivno treba pomoć od gore!
Od jutros sam popia 4 suba, 8 normabela i ja još uvik razmišljan o shemi iako znam da me neće ni upola puknit, ali jednostavno moram zabit nešto sebi u ruku!
I sad sam ja kao normalan???
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

mirzas
subotex je perfektan za skidanja. i nemoj da krivis njega zato sto ti hoces metadon ili hep ili neznam sta jos iz razloga sto roka. i naravno sto ces poslije 2-3 dana kopntati da si skinut i bice hajd jedan mali. tako da jarane dok god imas tu filozofiju, pozdravi skidanje kad ga vidis. to da nije tako ostavi za sebe i ramonu. neznam kakvu sad kombinaciju ima ramona ili svjet.
sve najbolje i puno ozdravljenja
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Fala, Mirzas :wink:
A ti, Ime, majke ti Isusove - kad ne valja ovo, ne valja ono - uvik se posli tri dana opet pukneš - DAJ reci ti kako si se ti uspija skinut - aj molim te - reci Boga ti - kad ovo ništa ne valja, pa reci nam ti, što valja! A ne samo 'ovo ne valja, ono ne valja'. Ili ajde kad to hoćeš čuti, evo ja ću ti reći 'NEMA lijeka za narkomane' - je l' dobro, ha? Evo - neeema - i zato je najbolje da se svi skupa ubijemo da ne mučimo sebe i druge. Je l' to o'š čuti? Je l' ok tako, Ime ti Božje
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Ne krivim ja subutex (ne subotex kako svi pišu) za ništa, ja sam ga i tražia? Moga sam slobodno tražit i hepove.
Nego, ne kužim tu tvoju filozofiju???
Šta, dop ne puca? Nije najjebenija stvar na svijetu? Ja bi treba sebe uvjerit kako je na dopu loše?
Ja sam se, jarane moj (ili prika moj) drogira toliko da me dop više nije ni puca (osim sta bi mi skinia krizu), i bez obzira koliko mi se zgadia, nisam moga bez!
Ja, moram jednostavno shvatit da se ne može u životu radit sve šta se hoće i da se neki moji prijatelji (koji nisu nikad bili na dopu) mogu puknit jednom mjesečno ili godišnje, a ja ne!
Jer ja ću bit doživotni potencijalni ovisnik, ko i ti (ako si ikad bia u tome), tako da moram zaboravit da dop postoji, a to je jebeno teško!
Neznam za tebe, ali neki se smatraju narkomanom ako su bili navučeni mjesec dana, ja imam svoju karijeru pa sam neke stvari i skužia!

Ti mi daj tu svoju filozofiju, ja ću pokušat i tako, ništa me ne košta, ali imam blagi osjećaj da ti nemaš pojma o čemu govoriš!!!
Sve najbolje i tebi, i naravno uz puno ozdravljenja!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ja, moram jednostavno shvatit da se ne može u životu radit sve šta se hoće
Dragi M, ovdi si reka jednu veeeliku istinu, bar što se mene tiče. A i slažem se sa svim ostalim što si reka - čudno, ha? - ne puca te dop više (jedino ono kad te baš oprala kriza, pa se središ pa se spasiš - inače - ništa - kpiip!ac!) a isto, nikako da ti se zgadi ... Pfff!!! Dokle se god ima ijedan dinar - zna se di će otić. Slaćem se i s ovim 'moram zaboravit da postoji dop' - e to je jako teško, ali ko što je tata (dida) Freud rekao, da 'čovik teško gubi navike, već samo minja jednu igračku drugom' - to je to - ja uvik pokušavam svesti štetu na što manju - pa mislim da za junkieja sa debelim gadnim stažem nije ništa zlo (što se mene tiče nije ni za normalnog čovika koji nije nikad proba dop) - da zapali komad šita - ne svaki dan baš - jer ti onda i to stvara krizu - ako nemaš zapalit - lud si - nego svaki neki dan - jedan dan ovako jedan dan onako - izać vani (evo ti si u Zg) na Stari Grad s frendom u pivnicu - drugi dan ništa - dignut film neki dobar na dvd-u, da te zaokupi - treći dan lipo spremat stan i ormare, sve po redu, da blista i zaspat čist i umoran - četvrti dan te uvatila neka nervoza - popiješ jedan praxiten i sidneš van na kavicu - peti dan zapališ trave - ima i Salvie Divinorum za kupit u HR priko lika - a možeš i sam direkt naručit izvana - ako želiš neki novi doživljaj - i kažem - ništa od toga nije za svaki dan - nego za povremene izlete, psihičko istraživanje - proučavanje svog osobnog senzibiliteta ... i tako - a to sve vrijedi dok ne nađeš LJUBAV - e kad si našao curu - to mijenja sve - više te boli kurac za drogom - samo gledaš kako ćeš joj biti što lipši i jedva čekaš samo da se pomazite
P.S. Da, nije 'subotex', Ime, nego Subutex
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

gdi si dalmosh

Post by mise en place »

Pa covjece ja se zabrinuo za tebe ali buraz vidim gura se .Ja stvaro nemam nikakav recept osim da ti kazem da budej jak i pokusas sto odlucnije da ne bi bilo plakanja po tramvajima,jebiga i sam saaam prilicno utucen ,mozda ja imam bolji razlog od tebe? ali cisto sumnjam,nemoj nista da kalkulises nego zajebi to...ko zna koliko cemo jos zivjeti ,nedaj se coko d.
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

na ljubav ...

Post by mirzas »

a to sve vrijedi dok ne nađeš LJUBAV - e kad si našao curu - to mijenja sve - više te boli kurac za drogom - samo gledaš kako ćeš joj biti što lipši i jedva čekaš samo da se pomazite

I ako se desi, šta, cili tvoj život ovisi o toj osobi. Kad bude gotovo, oću se ponovo počet pucat? Ili ću je molit da ostane sa mnom?
I to je rješenje na kratki rok (osim da ostanemo zajedno cili život, daj bože), ali je definitivno stvar koja se mora dogodit da ostanem čist, barem neko vrijeme, duže vrijeme! Moram nać nekog koga ću volit više od dopa!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

nažalost odo ja ...

Post by mirzas »

Evo iskrenost na djelu!
Taman san nazva dilera i dogovoria se, iako san popia 4 suba, ali prelud sam, kenja mi se, znojim se, poludit ću!
Znam da sam debil, slobodno mi to napišite, biće mi drago to čut kad se sutra vratim na posao i upalim komp!
Jebiga, valjda ću sutra bit jači, ...moram bit jači.......
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

mirza....uzmi jos jedan sub onda.... Na S ti ne treba biti kriza. Uopste!!! I sve dok jeste to znaci da nisi uzeo dovoljno. A sve ostalo je pisha. Mada je i ona mirna na njemu. Ja sam na S...I nikad nisam imala krize u pocetku. Nisam ni mislila na dop. Sve dok nisam pocela da kombinujem jedno s drugim. Ali i to sam sredila....sve se moze. I opet nisam imala krizu. Uzmes pola....vidis...radi ne radi....uzmes jos,. Ja sam uzimala one od 8mg-i uzmem pola znaci 4mg pod jezik i to je to,. A tebi je mozda potrebno 6? Bolje i 6 nego dop. Shvatas? Na S nema krize....a ako ima nisi uzeo dovoljno. I da znas....jebeno je biti na oboje....da znas samo.

ZAto ne seri....Ovako otvoreno da ti kazem. Imas S-za koji bi mnogi dali puno toga....uzmi malo vise...izbrisi te proklete brojeve....reci dileru da te ne zove i zavrsi to vec jednom.
Ako nisi spreman....onda nemoj trositi S.....
sta da ti kazem
A bjezi od metadona....sta ce ti to? ajde mozes ti to.....
Post Reply