KAKO??????

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

KAKO??????

Post by mirzas »

Gledam malo ovu novu ekipu sta se predstavljaju i slažem se da je svaka priča ista. Tako da neću ni ja gnjavit puno o tome kako i zasto je sve to počelo, nego me zanima kako da to sve napokon završi!
Imam približno 30 godina (koju manje), i u tom sranju sam negdje od 18-te. Dolazim iz najljepšeg grada na svijetu, (zvali su ga i "grad slučaj").
Da ne duljim, skida sam se barem jedno 15 puta, rekord je 1 god. apstinencije (nemexin), naravno čim sam ga prestao piti (pa nisam takav idiot da ponovno uđem u to sranje) navuka sam se u roku od 15 dana.
Sad se ponovo pucam redovito, 200-500 kn, kako situacija dozvoljava, i imam namjeru prestat, pun mi je kurac više, stvarno nemogu, ako se sad ne skinem ubit ću se, majke mi.
Otišo do doktora i dobio subutex, već sam ih pio tako da me ne zanimaju vaši savjeti o njemu.
Problem je sljedeći:
Trenutno sam na poslu, i imam u đepu tablu subova, i dvi table normabela, a ja sam upravo nazvao dilera i čekam da mi isporuči robu.
Jebiga, svaku večer onako puknut uvjeravam sebe da sutra ništa, čak i ne želim sredit za ujutro (kad se dignem popit ću tablete i miran sam).
Kurac, ujutro se probudim u krizetini i prvo šta napravim počinjem zvat dilere (naravno u 8 ujutro svi spavaju), tako da kriziram do 1-2, i onda znate već šta!!!
Moje pitanje glasi: Ima li nade za mene? Živim sam, starci su u drugom gradu tako da nemogu utjecat više nikako na mene, nemam curu da prestanem radi nje, jednostavno nemam motiv koji je jači od dopa!
Pišite bilo šta, znam da je život bez dopa 100 puta bolji, ali ja nemam više ni snage ni volje za skidanjem!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

nedaj se coko jebote nedaj se

Post by mise en place »

uvjek postoji nada pa cak i onda kad mislimo sa smo dosli do kraja svjeta,ja guram kod kuce hladno kolega(cold turkey)ali i nemam neki bolji izbor ovdje gdje sam ja nema nista od tih tablet. i barbiturata jebiga da ima mozda bi i ja posegnuo za tim.Ja sam isto suicida znas u svaki shut moze da bude poslednji,tako sam isto svako vece sredjen mislio o cistom sutra i to... nego zurka pocinje sad odmah ili nikad jebiga ti imas doktore i to ,ja ga pusim samo tako na cold ali bice bolje kolega ,vec jeste puno drago mi je da nisam posutao nogama kompis i sve okolo pa eto sad mozemo da pisemo.Vjerovatno se pitas sta treba da se desi da se ja skinem ali vise vremena nemas,ni ja ni niko.pisi coko sta ti se hoce a zapamti da linija izmedju zivota i smrti je jako tanka pozdrav d.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Susjede, Mirzas - skužila san odma odakle si čim si tamo reka TTTBBBFFFF hehehe ... a što da ti kažem, ne znam. Probaj s ibogainom, možda i tebii pomogne??! Možda ti strese glavu, nama svima triba jedna dobra žlepetina (u bilo kom smislu), neki dobar šok, da se stresemo i dođemo sebi
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Ja sam očekivao da će te napisat: "Otkaži shemu, popij sub, počni se više skidat", sigurno bi vas posluša. A vi ništa i eto ja se sad sredia (nije tako ni loša roba s obzirom da san i osjetia, ovako navučen). Hvala vam, baš ste prijatelji!!!
HA, HA, HA, baš smiješno!
Lažem sebe cijeli život, šta mi je malo lagat vama, ni neznam vas, osim Ramone, za koju ja znam ko je a ona ne zna ko sam ja!

Evo sad samo malo detalja, pošto mi se sad odjednom da tipkat, pitam se zašto???
Nego, ja mislim da za se odlučit skinit treba dotaknit dno u pravom smislu te riječi. Ja sam, nakon prisilnog življenja na ulici, spavanja po klupama i kolodvorima (inače u tom period je bila temperatura po noći i do -20), nakon tisuće krađa, nakon šta više nisam moga gledat starce (posebno staru) kako stare 5 godina u 24 sata (period spavanja na ulici ne odnosi se na split, tamo nema -20), nakon šta sam dobio otkaz na poslu, napokon shvatio da sam dotakao to dno i odlučia se skinit!
Uz malu terapijicu hepovima, očistia se i počea sa Nemexinima, inače odlična stvar ako stvarno odlučiš, popiješ ih ujutro i znaš da i ako ufuraš 2 grama dopa nećeš ništa osjetit, tako da ti dop uopće i ne pada na pamet). To je trajalo godinu dana (manje, više) i to je definitivno najbolji period u zadnjih 10 godina, napokon ti je dovoljno zapalit joint i sretan si ko mala beba, počinješ ponovo odlazit na koncerte, izlazit vani, upoznavat cure,napokon imaš za kavu i piće....ludilo!!!
Tako sam na početku ljeta upozna jednu curu, nešto najljepše, najslađe, naj... šta sam ikad vidia u životu. Odma smo se skužili, ludilo slagali, ali postoja je jedan mali problem, to šta je ona imala momka.
Ja san bia uvjeren da je ona božji dar šta san se napokon skinia, tako da meni taj njen momak nije predstavlja nikakvu prepreku. Nažalost njoj je.
Meni se u tom trenutku sve srušilo, presta san virovat u ljude, prijatelje, višu pravednu silu. I naravno obratia se za pomoć svom starom žutom prijatelju!!!
Sad sam tu di jesam, živim sam, radim posao koji volim, ali jednostavno nemam više tu želju, tu snagu da se skinem koju sam imao zadnji put.
Bojim se da ovo neće dobro završit......
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

sta treba da se shema prekine

Post by mise en place »

e,kolega ja ti zelim najbolje a da sam ti danas rekao otkazishemu da li bi to stvarno i uradio.Ne seri zjale to kad je pokrenuto gotovo je no sve je u glavi i programirano pa ti sad voljan da tipkas sto??miran i spokojan sjedis za kompisem i stondiras,zajebi me da ja mogu licno i direktno da ti promjenim sudbinu prijatelju,a tvoj prika je zuti.Ja guram kuci cold covjece (cold turkey) i taj ce da prodje i bice sve bolje.STA MORA DA SE DESI DA STOPIRAS overdoze,moneyexces,zatvor ili sta ja znam pa onda mozda pricekaj to pa ces kurcem da telefoniras dilera eto.Zelim ti da budes jak a na taj sarkastican nacin nemoj mi se zahvaljivati pozdrav d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

samo se ti rode moj pucaj.. meni niti iz dzepa niti u dzep.
jebi ga, da te lazem kako mi te zao... pa i nije, dosta mi i moje muke da se tudjom jos bakcem ali da te nesto mrzim nemam razloga jer te ni ne poznam pa ti mogu, onako ljudski kako bih i svakome drugome rekao, posavjetovati da se skidas dok jos imas i posao i dok si koliko-toliko na nogama.
pa i sam pises kako se sjecas kada si spavao po stritu... koji ce ti to kurac opet?
hajd... samo ti svoj posao. citamo se opet valjda. pozdrav.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

On mene poznaaaa!!! Ma ljudi - je li to moguuuće??? Aj vi'ćemo: a nemoj me sad drukat naokolo da pišem po narkomanskom forumu - poslala sam ti pm, nadam se da'š mi reć ko si ti, jer ćeš u suprotnom bit - bezobrazan - a je li tako :wink: ? Hehhe!!! Malo si me pripa, znaš - aj ako mi rečeš ko si, ne da će mi bit drago, nego ću ti poslat nešto lipo - kunem ti se ! Na mail naravno
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

ko traži-naći će

Post by katarinadimedici »

Važno je da si ti nas našao, valjda je to trebalo tako da bude! A naći ćeš i motiv za stop jer ga očigledno tražiš! Da ti je baš tako lepo, došao bi ovde sa rečima:" Dajte ljudi, šta kakite!" Odo' ja da se drogiram, a vi nastavite!
Znači, budi ovde sa nama, kad dođe momenat da ne budeš sam! Ima ovde još ljudi koji nisu skinuti, ali ne znači da sutra neće biti. Ovde i jesmo kako bi našli motiva i snage za sutra što dolazi!
Pozdrav
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

'mise en place', ili si ti mene krivo shvatio, ili sam ja tebe!
To je bilo ironično, naravno da bi se sredia u svakom slučaju!

'palefaced', znam da koji će mi to kurac, na poslu već svi sumnjaju da se drogiram, da ne radim dobro svoj posao odavno bi me već odjebali.
Ali, i da se skinem, ŠTA ONDA??? Čekat da mi se dogodi sljedeće razočaranje (a doći će sigurno jer život je jedno veliko sranje), pa da se opet okrenem dopu? I do kada tako? Radi toga kažem da više nemem snage, volje ni motiva za se skinit.

Katarina, ili kako se već zoveš, jedino sam tvoje postove čitao, jebeni su, svaka čast! Naravno da mi nije lijepo, nekad se vozim tramvajem i počnem plakat iz čista mira. Nisam se nikad osjeća ovako loše!

Stvarno mi je drago da ste mi odgovorili, pozdrav svima, posebno Ramoni! Valjda ćemo se nastavit dopisivat!
SMRT DOPU, SLOBODA NARODU!!!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

za Ramonicu....

Post by mirzas »

Ja sam ti poslao privatnu poruku, ali mi stoji pod "Poruke u toku slanja" ili tako nešto, jel to ok ili san ja nešto zajeba?
Post Reply