Šarao i varao....sebe

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

napisao sam skoro stranu,i u trenutku kada sam slao,prekid u vezi,a bilo je bas dobro.
Steta,nema veze mnoge dobre stvari su nekao odmilele od nas ,ovo je samo jedan post,ali koji bi nekog mozda pokrenuo,kao mene neki pree nekog vremena.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

peter wrote:Da li "Tocka"jos uvek postoji ,Cafe "tocka
Nemam pojma...ja nisam tu odrasla,pa ne znam...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

gde tu,U Zagrebu? nema ni veze. Hvala ti na odgovoru.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

da u Zg..tu zivim samo zadnjih par god. tak da masu toga ne poznajem...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

okej,je,to je iz nekih drugih vremena.
Hvala,ti na odgovoru.
Ako te zanima ,bolje sam,fizicki deo je prosao neocekivano lako,i to da bez roditelji ista primete.A,imaju iskustva i to kakvog.Mozda su se pravili,mada po njihovim postupcima bih rekao da nije tako.
I,sada nastupa ona druga borba...
hvala na odgovoru.
Petar
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

doslo je i ono gluvo doba,niti spavati,niti imati sta raditi. Sedim,pokusavam da uradim sto sa sobom u glavi. Izgleda da me zena ostavlja. To je se danas osetilo u njenom glasu,ona je u Novom Sadu,ja sam ovde ,oporavljam se bolje nego sto sam mislio i mogao da zamislim,uz samo bensedin,i neki uspavljivac na pola sata.
Ali to sada nije vazno. Lole,supruga,sve pogresno shvata. Svaku moju rec koju sam izgovorio povisenim tonom,ne vikanjem,ona kaze da sam ja drogiran ponovo. Pa,polako i ja uvidjam da je to kraj jedne lepo,pa onda ogavne prezivljenje price.
To,sto sam prodao kola,skoro dusu za vreme boravka u zatvoru,sve se to ne vazi.
Izgleda da se plasi mog ponovnog vracanja narkoheroinu,sto mi ovaj put stvarno tesko pada na pamet.NE,ZATO STO JA SAM OCVRSO I PROMRNIO I SEBE I SVOJ ZIVOT,VEC ZATO STO SAM NA IVICI ZIVACA. A,KADA SI NA NAJMANJOJ KISICI,NE POLEDICI,ODE SVE PONOVO DOVRAGA. A,TO SE NIKAKO NEDOGADJA BAS BRZO. TAMAN MISLIS DA SI OKEJ,JEDAN NESPORAZUM,I ETO K....A
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šarao i varao....sebe

Post by sunrise »

Ne daj se Petre.
Imas toliko iskustva i toiko si puta morao pokazati snagu, npr.u vrijeme tvoje robije. Nitko osim onih koji su ezali nemaju imalo pojma o tome sta je zatvor i robija.
Nemoj se ponasati kao da nemas momenat snage i pameti u sebi.
Ako ti je stalo do zene,ako ne mozes svoj zivot zamisliti bez nje,ako ti je ona sve onda nemoj pisati da seo na izgleda razvodi nego ucini sve da je zadrzis jer nije san svake zene biti zena narkomana i mati skoro 40god a nemati djece ni oslonca u muzu koji bi trebao biti oslonac cijele obitelji.
Pa cak i da te napusti opet je mozes dobti nazad ako to uistinu zelis i zasuzujes.Ni jednog momenta nisi pisao kako je njoj bilo svo vrijeme,ili tvog drogiranja,ii trazenja sebe ili tvog zatvora ili tvog skidanja.pa i njoj je puna kita svega.
Ili ti lijepo u komunu,reci joj,imaj prije toga otvoreni razgovor s njome i ako zeli ok nek ceka i ako ne opet ok naci ce se neka druga.Ali ti si bitan,ni mama ni tata.Nisu ni oni plai sa Marsa ai su roditeji i oni vole bezuvjetno.Ai se isto tako nadaju boljemu od tebe,danu da ces doci i reci mama eto ti,ja radio ovaj mjesec i evo ti 100e idi kupi nesto za kucu.Jel tako?

Svi su tvoj post procitali a da li t netko odgovori ili ne to je pitanje i vremena i dobre volje i znati sta reci nekome,nemoj biti tako osjetljiv.
Sad si cist,iskoristi to i idi u komunu kad si vec tako nesiguran i nestabilan
Ja ti sve najbolje zelim
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

Hvala ti puno na ovom vise nego pravo ubojitom postu. Tako volim i zelim,da istina ide u celo,a ne neke mlake podrske,mada prave i iskrene se prepoznaju,a to su bas ovakve.
Samo da ti napisem da moja supruga nema skoro 40.god,vec nesto malolo,malo, vise,mislim da smo se bas nasli pravo kada je pitanje razlike u godinama ,i njeno (za sada pisem o njenom vidjenju i trazenju stvari u zivotu kada su pitanju muskarci),i interesovanja. ali o tome cu morati da malo vise napisem drugom prilikom. Sada moram da svoje jutarnje demone sklonim od sebe.
Hvala svima koji su procitali ista sto sam napisao,a da su pomislili makar mrvu podrske i pozitive.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

peter wrote: Sada moram da svoje jutarnje demone sklonim od sebe.
Ne daj se Petre! :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

Hvala,bas hvala!
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
Locked