Šarao i varao....sebe

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
petraaa
Posts: 19
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:58 pm
Location: beograd,ali ne ovaj,BEOGRAD IZ MASTE
Contact:

Re: Šarao i varao....sebe

Post by petraaa »

jeste Sanela,nema lazi. Nikako nisam uspeo da dobijem sifru novu ,jer mi je jedan komp.izjeo virus,iz neke cudne sume,sve sam pogubio,ali sa drugog,ovog nikako da se prijavim,niti da dobijem novu nsa mail.
Stvarno nisam znao da je to zabranjeno,ali mislim da to ne bi trebalo da bude problem u ovom slucaju.
Pa,ja se i nisam sakrivao. Da li bi uzeo nik koji 98%lici na prethodni,i eventualno pisao o slicnim ili istim stvarima!?
pozdrav
nesrecan je onaj kome se ovde pozeli dobrodoslica,ali ako se ne proba 100@ se nece uspeti
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

Pre deset dana bio sam na detoksikaciji,Teodor D.,ali odmah po izlasku uzeo,pa sutra.........
JBT. sta je sa mnom!?
DA li je moguce da toliko ne volim sebe.
I,evo me ponovo u sranju,bez banke,bez ikoga ,NE TRAZIM SAZALJENJE,Berlinova prica me ,kao i jedne nase sapatnice potakla da napisem nesto,ovo. Nemam Love,jer bi se verovatno drogirao,hteo sam ,bas se nalozio da idem u Viktoriju,ali nema ,polizia neda pasoos,nikakav a ljudi traze neki novi,totalno sam rasulo. Vise nemam pojma ni gde zivim,sada sam u Bg-u,malo me bivsa supr. dovela u ns,taj dan sam bio okej,izasao iz Teodora D.slomljena ruka mi dodje kao opomena. Sto puta pitao momke kada je sastanak,ali nikada otisao.
Stvarno nemam pojma sta mi je.
Neka sudjenja se pojavljuju posle tri godine,saobracaj,krivicno,pun mi je svega. I,juce me odzeparili za dokumenta,u kuci nema se banke,ja klosar ovako bangav vrata ne mogu da otvorim,sta mi j. Da mrdam svoje dupe,zasto,nemam motiv,nemam ni neku usranu narkomanku da se lazemo
Nista mi nije jasno. pokojnoj i bivsoj zeni je danas rodjus,a telefoni iskljuceni. Divota. Kod bivse nije problem droga,roditelje boli tuki,nista ne govore,a objasniti da posle 20-ak godina drogiranja,nije sve u NECU VISE I TACKA,kako kaze moj otac.
ujutru-nocas cu se raspasti,za sutrasnji dan nemam hrabrosti ni da pomislim. Pazi kada ne mogu ni da skupim lovu da se ...
ne rokam se vec...............
koji mi je kur..c?
Znam da ce ova tema nestati vremenom,kao i sto sam je sada jedva nasao na dnu,dobro je da nije na nekoj drugoj strani.
Nemam lk,zdravstvenu,cenera......stvarno nemam pojma sta cu.?!
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by saša-ex »

Idi u komunu.
SAMO CEO ŽIVOT...
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

daj Sale,postujem,i sve ostalo,ali me nemoj zezati.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

problem kao nikad za ovih 40

komuna
slomljena mi je ruka ,desna,imam dva-tri sudjenja.
PRIMATE TAKVE SLUCAJEVE
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Šarao i varao....sebe

Post by joesspappa »

peter wrote: Sto puta pitao momke kada je sastanak,ali nikada otisao.
I sto prvi put si dobrodosao.
Nedelja 19h
Krunska 23

Drago mi je da si ziv! :)
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

BEZ PATETIKE,ALI NECU JOS DUGO OVAKO,OVO NIJE ZIVOT.
pETAR
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Šarao i varao....sebe

Post by Vivaldi82 »

:cry: Cao Petre,znam kako ti je reko si...Svi smo kroz to prosli..Kad ne vidis opcije,dosta ti je svega i cini ti se da si proklet. i sam.naravno mrzis sebe..Nemoze to da traje zauvek,ne smes da se predas,razmisli sta zelis(i sta bi za tebe zelela ona),ako neces da uradis sto sam ti predlozila ok,..Javi se ..da pricamo ,pozd Viva
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by saša-ex »

peter wrote:problem kao nikad za ovih 40

komuna
slomljena mi je ruka ,desna,imam dva-tri sudjenja.
PRIMATE TAKVE SLUCAJEVE
Primaju sve slucajeve. Ima invalida. Vecina ima sudjenja.
SAMO CEO ŽIVOT...
toto-rina

Re: Šarao i varao....sebe

Post by toto-rina »

Moze moze u komunu. Sve ce lepo i na sudjenje da odu sa tobom momci iz komune da kazu da se lecis i da se popravljas na to drzava gleda znas kako. A sto se tice slomljene ruke videla je komuna i mnogo vece narkomane iz Bugarske i Albanije za koje je nas heroin vodica, pa su preziveli. Zna sale to dobro kakvih je bilo tamo slucajeva, uzas. Da se covek strese i da ne moze da poveruje dokle drogiranje moze da odvede coveka.
Likovi sto po 10-15 god krize nisu videli maltene od drogiranja pa je prezivljavaju tamo.
Cim do krize ima vise od 10-12h od uzimanja lakse je.
Locked