Šarao i varao....sebe

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

ti mene jajebavas ili sta znaci ova poruka.
Meni je vec lose poodavno
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Šarao i varao....sebe

Post by sanela »

peter wrote:ti mene jajebavas ili sta znaci ova poruka.
Meni je vec lose poodavno
Ko te bolan zajebava?
Čovjek ti fino ponudi rješenje, a ti misliš da te ismijava.
Već si rekao da želiš u komunu, ali nemaš pasoš za Banja Luku. Imaš drugu opciju - Reto. Ne vidim po čemu je zajebancija ono što je Saša napisao.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

Nemoj se lijecit, drogiraj se dok ne crknes..

ne kontm sta ti vise nije jasno...toliko ti je ljudi htjelo pomoci, a ti stalno govoris kako ti je ruka slomljena i da li primaju ljude koji imaju sudjenja...
i svi ti govore da PRIMAJU, i da su primali i GORE OD TEBE..ali ti ustvari neces da ides da se lijecis..uglavnom jer te je prpa, neda ti se boriti...a i volis da se pucas.
zato pucaj se dok ne crknes...
Imas 40 godina u dupetu...samo se pitam dokle ces ovako...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
toto-rina

Re: Šarao i varao....sebe

Post by toto-rina »

A ne pazi sada trip ovde svi da se okrenu naopacke da pricaju, podrzavaju tebi od toga nece biti bolje.
Ja ne znam sta ljudi da rade ja sam za sebe nasao resenje, ja da se mucim kao ti video bi sta bi. Ne znam sta ocekujes od ljudi da ti nadju heroin. Evo ako ima neki diler dajte mu ljudi dopa malo, a sta ces sutra???
Dace ti neko treci a prekosutra, moras da se opredelis sobzirom koliko imas godina dostupan ti je i Metadon, kazes neces Metadon, neces komunu a mucis se, ja ne znam.
Tebi uopste komuna nece biti stres kao nekima od nas sto smo navikli na komfor i da legnemo kada hocemo, ustanemo kada hocemo, izlazimo, niodkoga ne zavisiomo. Ja znam sta znaci ziveti sa roditeljima a da nemaju poveranja u tebe i sve kako to ide. Komuna ne moze da bude gora od toga. Jedino sto si ovde slobodan da izadjes gde hoces, a gde pa mozes da izadjes pod krizom i kada si srednjen nisi raspolozen jer ti visi mac nad glavom sta ce biti sutra kako sutra danadjem. Pa onda si strejt mesec dana, deset dana pa 1 dan dop pa opet kriza kao da nisi bio cist nimalo. Ti strejt dani se ne racunaju za tako kratko vreme to vise steti organizmu nego droga tako da zavaravas sebe.
A i tebe nece primiti sada momentalno u komunu zoves pa imas mesec dana da te prime, ne ide se tamo sutra kako kome padne napamet, treba ljudi da vide tvoju spremnost da ides tamo. Ja sam 3 meseca zvao pre odlaska, mozda i vise.

I ti si na dopu samo a to je velika prednost za takve centre ako nisi na tabletama za smirenje velikim kolicinama i Metadonu. To je onda sjebano za skidanje jako.
Last edited by toto-rina on Sat Dec 18, 2010 6:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by saša-ex »

Primice te za pet dana,samo ako hoces, a sto se tice sudjenja, 90% onih koji iz Reta idu na sudjenje dobijaju oslobadjajuce ili uslovne presude.
SAMO CEO ŽIVOT...
toto-rina

Re: Šarao i varao....sebe

Post by toto-rina »

To sam i ja cuo cak i putuju sa tobom ako zivis daleko od centra.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Šarao i varao....sebe

Post by vudd »

Pretpostavljam da je petar pitao beobandita dal ga zajebava,ali...Covjeka napadose ove dvije hanume,to samo prsti...

petre,dosao u komunu kod Banja Luke lik 62 godiste,sav sjeban,ne moze da stoji od iznemoglosti,gladi...kost i nesto koze.Stopala mu se raspala od furanja metadonom.Nema prebijene pare u sjecanju,kamoli u dzepu i prime ga..24 mjeseca nije platio prebijene pare,jer nije imao ama bas nista.Samo je imao iskrenu zelju da zavrsi sa sranjem.Danas je uspjesan mali privrednik
Dolazili su i navuceni na metadon,i zamisli,nisu umrli :D
Jedan iz BG imao cetiri godine da odguli,za nekakvu pljacku...odradio program i sa uvjetnom zivi i radi normalno.

2002.trebao sam da cekam 3 mjeseca da udjem u zajednicu''Susret''.Nakon razgovora sa Bernardicom J. usao sam za 10 dana.Mora biti da sam tada izgledao kao nako ko ima iskrenu zelju...kasnije sam zajebo nesto,al to je vec druga tema.
Ti znas da imas mogucnosti,samo je pitanje da li stvarno zelis.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

vudd wrote:Pretpostavljam da je petar pitao beobandita dal ga zajebava,ali...Covjeka napadose ove dvije hanume,to samo prsti...
Zna on dobro zasto sam ja to napisala :wink:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Šarao i varao....sebe

Post by vudd »

E ako je tako...
Umri petre!!! :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

vudd wrote:E ako je tako...
Umri petre!!! :)
:axe:
:)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Locked