Šarao i varao....sebe

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

lepo je to sve sto vi pisete iz vaseg ugla.
Vanja,nemam pojma zasto se javljas.
ocigledno niko nije od vas citao moju ispovest staru,
ja,too cekanje za ulazak u bilo koju komunu jednostavno ne mogu da docekam,da lli cekao u krizi,to mi ne pada na pamet,pa i u kuci ce mi proci najgore.
nesto se ovde pobrkalo.
ne,ja ne zelim da se drogiram,PUCAM,kakav naziv kretenski,,
ne pucam se i smrcem "samo",evo,prespavao ceodan,nije mi palo na pamet da se drogiram.
ja,ne jurim pare po ulici,niti mi je problem sa roditeljima u bulo kom smislu,
mogu da odem,i radim sta hocu,ali dosta mi je svega.
problem sa komunama nemam,proveo sam 8 god. u zatvoru i sve mi je jasno.
KAKO OVO KUCAM NI SAM NE ZNAM,KOLIKO MI JE LOSE.
JEDINO SU MI CIGARETE BAS PROBLEM,
A,MOZDA STE I U PRAVU,DA TREBA DA CRKNEM,A DOBAR STOS ZA NEKOGA KO JE U RASPADU,KAO JA SADA,
OD 40. DROGIRAM SE 24. IMAM PUN KOMFOR U KUCI,I MOZDA JE TO PROBLEM STO UMIREM NA RATE.

SANELA,POGRESNO SI TI MOJA SHVATILA O KOME SAM NAPISAO POSLEDNJI POST.NIJE BIO UPUCEN SALETU.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

malmase wrote:
vudd wrote:E ako je tako...
Umri petre!!! :)
:axe:
:)
STA SI TI NEKA SVETICA,MISLIM DA SMO NAS DVOJE XAVRSILI PRICU SVAKU.
PETAR
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Šarao i varao....sebe

Post by izabella »

daj Petre...mozes ti to.
Jbg. nemoze svako da skapira u momentu sta si hteo da kazes...ali skapirace vremenom.

Tvoja
A.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

ODAKLE TI?
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Šarao i varao....sebe

Post by izabella »

Pa znas ti mene ja se uvek pojavim :D
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Šarao i varao....sebe

Post by izabella »

i kada se ja pojavim svi pobegnu...hahahaahaha :twisted:
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Šarao i varao....sebe

Post by selma »

Petre, mozes da se ljutis na mene koliko hoces...niti da pricas sa mnom, al od mene neces dobiti '' ti to mozes'' i neke slicne stvari...to sam ti vec rekla.
Zao mi je sto si u takvom stanju, ali cinjenica da ti nista realno ne poduzimas da bi se skinuo.
U tom stanju nisi od juce i osim tih 8 g zatvora kad si bio cist, u svih 25 god drogiranja nisi ni pokusao da se ozbiljno lijecis.
Mozda jednom kad ostanes bez icega...

Reto ce te uvijek primiti..kao i Remar...bez obzira u kakvom se stanju nalazis, sve ti to dobro znas...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

zasto ti to meni sve pises. Ja sam ti poklonio poverenje do jedne granice. Ali ,ti nista ne znas o meni,sko ro nista. Ko ti je to rekao da sam u zatvoru bio cist. Pa tri godine nisam bio u krizii vise od 8 sati,kada komandir promeni smenu namernio da ga niko nebi namestio,robovi,kolege,delic prave istine,.
Lecenje u Drajzerovoj mi je pomoglo za 5-6 meseci svakodnevno od 9-13h,vise nego vase lomatanje po ...
Pa,TEODORINA ,SA VELIKIM"T",POMOC OD SKIDANJA ,PREKO NETA ,DO PSIHOTERAPIJA TAKODJE NETOM,NEMAS TI POJMA,A AKO IMAS TOLIKO LJUBAVI I RAZUMEVANJA,POSALJI MI JEDNU JEDINU BAJADERU,JEDAAN KOMAD U PISMU,PRAVOM,SVE I DA SE ISTOPI.
U KUCI JEDEM JA MNOGO "LEPSE"STVARI,I JESCU IH DOK MI JE OTAC ZIV,ALI gesta,to je to.
toga nemam,i nikada niodkoga osim od pokojne supruge.
Hajde budi tako hriscankski dobra,pa mi posalji jednu bajadericu.
Popovic Petar Cara Nikolaja II br, 11000 Beograd
da vidim i to Gosodov cudo,kada mi se posle svega javljas,na moj post. Da je meni neko ono napisao,dosao bih do njegovog grada.
Ali,ja sam dve godine isao na liturgije u jedinoj crkvi u srbiji koji je sluzio moj dihovnik,mala crkva po obimu,ali dok je n bio ziv ,bila ke veca i od celog Vatikana ,Vaseljenske,i svih ostalih sekti,uz ove crkve.
lopta je kod tbe
Da li znas liturgiju da pratis u sebi,cisto sumnjam
P.S.
iZMENA JE BILA DA NAPISEM TEODORINO SLOVO VELIKO,A VI STE JE OSTAVILI I OTERALI ODAVDE,SUPCI,BULJASI JEDNI,NE VAZI ZA TEBE,MADA KO ZNA
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šarao i varao....sebe

Post by sunrise »

Petar

Nisi iskren
Puno,jako puno,previse muljas,petljas i lazes
Odkad si na forumu je ista spika,tebi lose,uvijek se kao skidas na suho,hoces u komunu,a Jack si i imas sve.da imas sve ne bi bio u kurcu nego bi si sredio nesto,da li dop ili terapiju.
Ja sam ti vec rekla da zivis utopiju ako zamisljas da se mozes na suho skidati i zasto si ne sredis neku terapiju jer cist ne mozes biti..to je fakat jasno svima.
jel tebi to jasno? cist ne mozes biti

Ili idi u komunu i odradi program ili se stavi na neku terapiju ili se drogiraj
Imas 40godina,zasto ti je lose? zasto se nisi pobrinuo za neku terapiju? i,iskreno,meni kad je lose, ne pada mi na pamet biti na pc-u ili jos gore odgovarati i svadjati se sa nekim na kompjuteru.nego sam u krevetu i kanta pored mene.

I,kakva opet bijesna sudjenja imas? ti meni govorio da si svoje odlzeao,kad si prije stigao opet sranja raditi? top je ono sto pisem da si neiskren prema ljudima koji ti samo zele pomoci i n ista drugo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Šarao i varao....sebe

Post by peter »

Hvala.
sudjenja su stigla od pre tri godine za nesto sto se skoro i nije dogodilo u ns-u. reforma sudstva je stigla,i zavrsena,sada ubrzavaju sve do maksimuma.


U,svakom slucaju hvala ti!
Ja ne zelim terapiju metadonsku i to je jedina istina,ako sam nesto bulaznio,ili sam bio jako lose ili sam bio jako loseponovo.
Sta ti imas od ovoga,nemam pojma,zao mi je sto tako mislis,drugacije si mi nesto pricala,ali nema veze.
Doziveo sam nesto jaako lose,a da sa 40 godina ne mogu biti cist i da ne mogu bez terapije,to nije istina,i ovo je srbija,nemoras da dolazis da vidis ovu bedu i stanje u kojem se nalazi nasa pod"kulturna"grupa,ali je uzas. bio sam u bolnici ali,sam zakakio ponovo.
Pa,ja nikoga nisam opterecivao da mi treba ovo ili ono,zasto ovakva prica. Kod mene strogoca i provokacija pozitivna ne rade da bih se pokrenuo.
javi mi sta to miljam i petljam,LAZEM,PAZI,UVREDA,ALI NEMA VEZE JA TE DRZIM U POSTAVKAMA SAMO SA JOS DVE OSOBE U PRIJATELJIMA.
DAJ NADJI MALO VREMENA I NAVEDI MI U KOJEM GOD OBLIKU HOCES ODGOVOR NA GORE NAPISANO,MULJANJE,PETLJANJE,laz(prezirem i svoju)a,kada ovako neko drag to kaze,jbg. boli.
ali,dobro,sta cu borim s ponovo vec neki dan,naravno na suho,bio u bolnici pre kratkog vremena,i sada niko nece da daje lekove.
sta nam sve ovo treba,ne znam

znas koliko me interesuje da se ovde nesto prenemazem,imam ja skoro sve,ali i zelju da konacno prekinem,tako sam odskekao dotok novca i onih prodavaca.

ne razumem te. ali,bice sve uredu.
pogresno dugme si izabrala ako zelis da proviokacijom pomognes.
poljubac za tebe
Petar
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
Locked