valjda neka ispovjest 2

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

majka

Post by mise en place »

samo moja majka je uvjek uz mene veliki borac za svoje djete,njoj moram da se otvorim ali malo naokolo ne zelim da je ubije,vec sam joj toliko bola nanio da se i ona promjenila,nestao joj smjesak sa lica,umjetnicka dusa,moram da je razveselim i obradujem asamo jedo je potrebno,svi znamo...d.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

samo ti pisi.....To je najbolji lijek. Heheheh...kad god mi dodje zuta minuta moji postovi su dugometrazni.
MA engleski ti je super...hehehe-ne mozes sve znati sada-i spanski i portugaski i nas pa ja.
A sto se tice neukrotivosti-hehehe...i ja to mislim za sebe. Pogotovo sada...nedam nikome da me uhvati. Ali...dodje i taj trenutak. Naidje ta prava osoba koja nas obmane i mi postanemo zacarani. Sve prodje , i pustolovine i sve....i mi tada postanemo ukroceni. Ali kazem ti to ne moze svako.
A sto se tice emocija i osjetljivosti....pa kao da mene opisujes. Tako da te razumijem. Sve ti se skupilo sada....emocije nadolaze ko plima u okeanu...Sve su jace i jace. I ja se tu prepadnem i zigubim i pomislim na bijelo. sta ces. Jebi ga. Ali trudim se da budem dobra i cista...kao i ti.
Ne znam sreco.....zajebano je znam....ali barem imas cilj. I to u vezi njegove mame....ako ne ide ne ide-nije smak svijeta. Nemoj se ti sjebavati oko toga. Da si zaljubljen znao bi to....da volis ludacki takodje. Nekim roditeljima je bolje da su odvojeno....vjeruj mi. Samo se ti sredi...i onda polako s njom napravi compromise...ipak-nije toliko okrutna da uskrati djetetu rodjenog oca. Pa jel? Samo polako. Ne zuri...
Idi na NA sastanke, pricaj, pisi, sta god....
A sad nikad ne znas sta zivot nosi jel tako? A ja volim divljinu :-D hehehe
cmok cmok
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

greška

Post by katarinadimedici »

Evo i ja da napišem par reči na "tvojoj" temi, premda je glupo komentarisati nečiji život. Napravio si veliku grešku verovatno u želji da vodiš "normalan" život! Ljudi, učite se na tuđim greškama, ne trudite se postati neko drugi po svaku cenu, a kada vidite da " to nije to" prekidajte na vreme! Ništa nisi izgubio odlaskom osobe koja ti želi "da crkneš" mada sa njene tačke gledišta, ispao si smrad, trebao si joj reći na početku, dok je bilo izbora. Brak, ljubav, ceo život je zsnovan na kompromisima i na interesima! Samo ljubav prema detetu može biti beskompromisna! Nažalost, sve dok ne upoznamo tu vrstu ljubavi, ne biva nam jasno te činimo greške! Tvoja već ima posledica, sam znaš kako je živeti bez oca i ne postoji muškarac koji tu ulogu može odigrati bolje od tebe, ta tvoja bivša se samo zavarava! Iskreno, moj Dario je zamenio Ivano oca, ali samo zato što pravog nikada zapravo nije ni imala, te ga nije mogla porediti i procenjivati, zadovoljila se onim što je dobila! Nemoj čekati ni trenutka da svom detetu budeš tata! Kakav god bio, veruj mi, više mu znači nego da ga nema!Ne čekaj momenat da "budeš čist" jer je njemu tata potreban, "prljav" ili " čist" svejedno. Kako sam zaključila on je još uvek mali?! Pričaj sa njim telefonom, ako nisi u prilici da možeš da ga viđaš, ako te ne razume sada, bar će pamtiti zvuk tvog glasa. Moraš aktivno učestvovati u njgovom životu i to je jedino ispravno, bez obzira na tvoje stanje!Napiši nam nešto o slatkišu, ćao!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

greska

Post by mise en place »

ode mi sav text u kurac sto sam pisao pola sataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

To se meni u početku redovno dešavalo dok nisam ukapirala da trebam prvo u wordu pa onda copy i paste!Pozdrav
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Re: greška

Post by palefaced »

katarinadimedici wrote:Evo i ja da napišem par reči na "tvojoj" temi, premda je glupo komentarisati nečiji život. Napravio si veliku grešku verovatno u želji da vodiš "normalan" život! Ljudi, učite se na tuđim greškama, ne trudite se postati neko drugi po svaku cenu, a kada vidite da " to nije to" prekidajte na vreme!
ovaj dio bih potpisao i ovjerio u prisustvu dva svjedoka.
tocno u bit problema, naime problemi najveci kako sam ja skuzio iz svojega osobnoga plus iskustva ljudi koje poznajem i dolaze odatle sto mi svi kada se skinemo na silu pokusavamo biti nesto drugo sto je dijametralno suprotno onome sto jesmo.
drugim rijecima, da nismo taj profil licnosti ne bi nikada ni bili navuceni ali posto jesmo iz svoje koze se ne moze i mi ne trebamo stremiti ka tome biti netko drugi tko se iz osnove izmijenio nego nauciti zivjeti sa tom nasom nazovi slaboscu, tj ovisnoscu, tj jos tocnije tom gladi koja je sveprisutna u nama i truditi se ukrotiti je i sputavati a ne ponasati se sada kao da je ona nestala kao rukom odnesena stoga jer si smo se eto skinuli.
ok, znam sada da sam otkrio toplu vodu... ali po meni ovako nekako izgleda formula po kojoj bi se i moglo ostati cist, uz naravno veliku dozu samokontrole.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

greska

Post by mise en place »

Ovo gore potpisujem!!!!
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:24 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

dalje

Post by mise en place »

ok.
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:26 am, edited 1 time in total.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ciscenje...Prvi znak oporavka. Ja sam inace cistunica ....ali na dopu-sve mi je bilo mrsko. Nisam mogla...pogledam oko sebe...legnem u krevet hehehe!
4 5 mozda i 6 dan...cistoce...ja pocnem da spremam sobu. Spremim i sebe....sve!
Kaze mama....ok..vracas se polako. I tako je bilo fino sjesti u sve tako slozeno i cisto....A i sama sam slozena i cista hehehe.
Da da...u pravu si...
samo polako.
Napredujes...I'm proud of you!!!
cmok
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

cikaZoran

Post by mise en place »

ok,
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:29 am, edited 2 times in total.
Post Reply