valjda neka ispovjest 2

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Hehee,pa ono,kontam,Ramona,kad je vec nesto tako divno,daj da mi bude do neba,da mi bude najlepsi dan u zivotu...Jebiga,dop je kao pojacivac srece,kad ti je lepo,da ti je jos lepse...Sad ispadoh sama sebi da kontriram,ali yebate znas koliko sam puta o tome mislila,kao,sta bi bilo sad na primer,da odem u Pariz, New York,bilo gde,na neko ostrvo,i znas sta? Odmah ode masta na zurke (klubovi,ili na plazi)onda naravno gde ces strejt,eeee...k*rac ne bi uzela na belom pescanom pesku da imam...zalosna istina,ja sam narkomancina samo sreca nemam ni dinara pa sam strejt.Au sramota...
Image
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

evo mene samo nakratko ovde da dam podrsku mojoj klasi. :D
ne daj se rode, jos par dana i ozivices a onda svaki dan sve bolje i bolje.
kao sto ti i u mejlu rekoh dobro je ono nekada covjeku isplakati se i izbaciti sve iz sebe kad mu dodje i samo naprijed... nista se ne ustrucavaj jer svi smo ovde milion puta bili na tim samosazaljivackim tripovima.
sto ti ramona rece... tu si u nekoj egzotici... idi rokaj se kokosovim mlijekom koje ti servira nekakva obnazena domorodkinja bujna poprsja. :D
jebo dop.
ziv bio rode, ne daj se.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

uvjek imavise

Post by mise en place »

higher and h...jebiga u pravu si to je tako ali jedna stvar se zaboravi da je adrenalin najaca droga ali to tek treba provaliti.Moj prvi skok mislim na bandzi jump .mislis da sam poslije toga mislio na dop ili nesto .ma kakav to je kick pravi ultimativni a za nas narkomane alternativa koje treba traziti u zivotu zato zavrsih vjerovatno gdje jesam ali kick mora biti i bez droge ,to sam naucio u komuni nekad davno ali se zaboravio....pa sad ispocetka d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

haha joj ne pominji mi bandzi... jednom sam u svapskoj na nekakvome festivalu skocio sa nekoga krana... kad nisam odapeo. :D
hajd nekako mi i ok bilo letjeti ka zemlji... ali ono kada te dize opet pa ti ljudi sve manji i manji.... e tad sam spizdio.
kada sam sisao jedno 15 minuta su mi drhtale noge, morao sjesti da dodjem sebi.
znaci rode - hvala ali ne hvala sto se mene tice. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

e bljedoliki stvarno buraz znas da me nasmijes,valjanje d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

odlicno care, znaci vraca ti se volja za zivotom. samo naprijed.
smijeh je kazu zdrav.
inace fakat nisam od te neke adrnealin junkie sorte... eventualno mi je lijep osjecaj verati se ili roniti (i ja ovde imam ocean) ili tako nekakve blaze varijante tih kikova.
nisam nabrijan na tako neke ekstremne pizdarije... takva licnost. pa ja iako teska narkomancina takodjer nisam nesto odusevljen krekom, bijelim, spidom, ekstazijima itd... ok naravno trosio sam i to ali nikada mi nije bilo bas toliko nesto.
ja volim melow kick imati... opustajuci.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

1,2,3,4 igubljeni

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

dobro jutro :) evo vidis da se moze.. izdrzao si vec par noci, skoro bi covjek rekao da si najgore prosao... Samo ne smijes stati i nikada se ne smijes opustiti, radi sta god treba samo da ne mislis na dop. Imas nesto sto vecina ljudi na ovom forumu nema ( ukljucujuci i mene ), imas jebeni razlog da prestanes sa dopom, imas dijete. Ja tek imam zelju i to sto znam da je to sada realna zelja i to me tako neopisivo drzi da idem naprijed.. Ti imas tocku na i covjece, imas svog sina!
Ponekada mi se cini da bi ti trebao biti taj koji daje savjete i govori ljudima kako je zivot ljep, a ne obratno.
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e - Jele naša ima pravo - imaš tog divnog bebaća - za njega bi čovik da sve, napravija ma ne znam što, a kamoli se skinuo - skinuo bi mu misec i zvizde s neba - jooj ljudi kako je sladak - na taticu, valjda, eh :wink: - a mamicu ne znam, pa ne mogu reć - možda je štagod i na nju, a? Eee - nego reci ti nama - možda si reko već - sori - pa ja piliiim - di je mamica i di je bebać - di su - jesu l' i oni na otočiću, ili?
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

it`s a dak night of my soul

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:22 am, edited 1 time in total.
Post Reply