ispovijest?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

ispovijest?!

Post by palefaced »

hm, da li sam pogodio pravi podforum ili ne ne znam ali vjerujem da i nije toliko bitno, ima vec tko je zaduzen za to da regulira.
elem, kako skontah ovamo se pisu kao nekakve ispovijesti, sto na neki nacin dodje kao nekakvo upoznavanje ili tako nesto... pa evo pokusati cu.
cijelu biografiju mi mrsko pisati (a i nemam sta znacajnoga za reci jer sam klasicni, skolski, primjerak narkomana kakvih prica i sudbina ima na zilione) nego cu samo dati onako par detalja o sebii:
navucen sam zadnjih... hm 11-ak godina (na prekide, posto sam vjecito u fazi skidanja :D), uz dop konzumiram skoro sve zivo ostalo sto mi dodje na stol iako nisam bas neki ljubitelj spida, bijeloga, kreka,, ekstazija... i slicnih stimulansa. klasicni stoner. jebi ga. :-D
dalje, imam sada 33 godine (kao dzizus kada je raspet, bas napunio prije par tjedana), zivim u usa zadnjih 5 godina... a na ovaj forum sam naletio slucajno listajuci iskon.
trentuno sam bas na krizi jer sam se opet prije jedno mjesec dana navukao manje-vise slucajno (kao i uvijek, jel :D) i evo me vec dva dana se kobajagi skidam.
bas citam ove ispovijesti i prekracujem si vrijeme kojega mi je sada percepcija totalno poremecena i cini mi se kako ovih par dana dok dodjem sebi (posto sam fakat kratko navucen bio sad i iz iskustva znam kako ce ovo maksimalno tjedan potrajati pa cu opet biti kao nov) nikada proci nece, od nervoze ne da jedem nego zderem pljuge (od jucer sam ispusio vise od pola steke ;D), sjedim kraj prozora kojega cas otvaram cas zatvaram, kako mi vec pase... pa eto... rekoh da se i ja uclanim jer skoditi ne moze.
toliko od mene u ovome javljanju... pozddrav svim sto ovisnicima sto 'bivsim' ovisnicima pa se od sada citamo tu, nadam se.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Caos!
dobrodosao.....Nisi sam da znas! I mi smo ovdje dosli kao i ti-slucajno. Mada a licno ne vjerujem u slucajnosti al eto.
I ja sam u usa....ako zelis javi se na PM. Pa kad si vec tu....sto ne odes kod doktora i dobijes subutex? Mislim, sto se mucis? Fino budes na njemu....skines se dodjes sebi-i predjes na naltrexon i miran si?
Naravno to sve tako fino zvuci ...ali i jeste fino samo ako to zelis.
Zelim ti uspijeh i srecu.....I mi smo uvijek tu....ako ti treba neko da pricas s njim...javi ok?
Eto pozdravljam te....i jos jednom-you are not alone anymore-but amongst friends :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Dobrodošao, Bljedoliki! Ko što ti Luna kaže, samo ti nama piši, netko od nas je uvik tu. I daj se probaj više ne navlačiti - ne kažem ti ja sad 'nemoj više nikad ništa uzet' al probaj bar ne zaredat seriju, eto - mučiš se bezze
pozz
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Veliki pozdrav :!:
Piši...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

otpozdrav... odzdrav... ili kako bih vec to rekao :D svima i hvala na virtualnoj dobrodoslici na ovu virtualnu grupnu terapiju.
tebe pepljuga sto se tice... nista se ti ne sikiraj... ja ti spadam u onu kategoriju ljudi koja je u stanju satima mljeti kao prazan mlin a pri tome nista bitnoga ne kazati tako da ces se ti nacitati mojih komentara :D... samo dok jos malo dodjem sebi jer trenutno mi fakat mrsko i za racunarom sjediti. ubi me nervoza pa odem u dvoriste gdje mi je na otvorenome malo prijatnije i nesto prckam po njemu.
cak sam i bicikl koji dvije godine nisam izvadio iz garaze danas ocistio, popravio, podmazao, gume mu pokrpao :D... auto oprao da se svo sjaji kako se nije blistalo od dana kada je kupljeno... isao malo na nekavo jezero tu u susjedstvu i setao... poprilicno se smorio pa kontam da bih veceras mogao cak i odspavati jedan posten san.
nemam kao sto sam i ocekivao nekakvu prejaku krizu cim sam u stanju sve to raditi, cak i odspavam nocu onako na poteze od po 2-3 sata, pa ustanem ispusim, pa opet zaspem... vise me jebu oni mravi pod kozom, ta nervoza koja me izludi.
inace... citao sam ovaj forum malo... malo mi i cudno sto nisam prije naletio na njega jer bec stoljecima puno vremena provodim surfajuci a nije mi nikada palo na pamet potraziti nesto ovakvo, sto bi u stvari uzimajuci u obzir moj nacin zivota trebao biti logican potez.
elem, djeluje dobra stvar.
generalno sam skeptican prema terapijama, 'izlijecenim' narkomanima i slicnim stvarima iz prostoga razloga jer nikad niti sam cuo niti sam upoznao nekoga tko se do groba skinuo i da nije opet zapoceo... ali za razliku od tih kojekakvih prislinih koje mi opako idu na zivce (toliko da sam jednom u njemackoj u po nekakve svarcvaldske zabiti nakon 4 dana, u jeku frke i krize, posvadjao se sa nekakvim glupim psihologom i 15-ak km gazio sa ruksacinom na ledjima po svarcvaldskim sumama i gorama dok nisam dosao do prvoga strasenbana) ali ovo ovde, gdje neobavezno mozes pisati pa kad ti se digne kliknuti na onaj x u uglu i ides dalje sta ti je vec na pamet palo mi djeluje... hm a nesto novo otprilike.
bas da vidim na sta li ce ovo liciti, kao sto gore napisah registrirao sam se jer skoditi ne moze a neke koristi od razmjene iskustava i spoznaja eventualno moze i biti jer necega sto bi mi stetilo ne vjerujem da ima jos nepoznatoga sto bih mogao saznati.
ok, dosta za ovaj puta pa se opet citamo.
p.s.
a tebi luna javicu se na mejl., nema frke.... a sto se doktora tice... ne znam. nisam s iguran je li to od osobe do osobe razlicito ili vrijedi za sve isto ali meni to nije nista drugo nego skidanje sa jednoga a navlacenje na drugo cim god te supstituirali.
ok je ono ici na metadon, kodein, polaminedon ittd aako u stvari zelis samo sjebati onaj najgori dio narkomanije koji se sastoji od neprekidne akcije u potrazi za zutim... ali ako imas u planu skidati se po meni je to najbolje srezati dok si jos motiviran sto god vec da te motiviralo.
skidati ti je se poslije i sa toga na sta god si se navukao... a ja jos nisam naisao ni na sta sa cega bi se bilo lako skinuti stoga uvijek biram ovu nazivo varijantu.
sto ramona rece... pickin je to dim meni skinuti se jer bol dodje i prodje ali ona glad ostaje i sa toga se ja mislim nikada ne moze skinuti.
odavno sam vec deziluzioniran kako cu se 'izlijeciti' jer koliko znam jedino grob je trajni lijek.... ali tko ga jebe, ne mogu se sad ubijati zbog toga.
dovoljno mi je i to da su mi periodi kada sam cist puno duzi od onih kada se opet navucem i sve u svemu ako tako uspijem do kraja vijek odziviti... ne zalim se.
a drugi razlog je takodjer i taj sto sam u ovih 5 godina tu uspio ocuvati dosije cist kao u novorodjenceta i ne da mi se ici petljati sa doktorima i kojecime... jer sam paranoidan sto se tice amera i njihove 'confidentiality'.
ne da mi se uopce zajebavati sa nekakvim doktorima zbog ovo malo krize sto imam (kao sto rekoh nije uopce jaka i da se podnijeti bez nekih vecih problema) pa cu ja to i ovaj puta odguliti nazivo.
tebi enivej hvala na savjetu pa se citamo.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e, nemoj nemoj - ne daj se pečatirati tamo u Americi, ko ih šiša - ko što smo ustanovili, nije frka tebi skinut se - pa se skini - i kažem ti opet - probaj samo ne seriju opet napravit - čovik more sve uzeti NEKAD - u svrhu, kako ja to volim reći 'psihičkog istraživanja' - ali ništa ne bi smio dva tri dana za redom!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

gdje si coko

Post by mise en place »

kako je danas ,bolje?jebiga evo malo sam spavao u glava mi puca od pritiska valjda ali vec je puno bolje.Nadam se da ces i danas da izguras naravno bez pado i to..posto smo oboica novajlije ovde rebalo bi da to onda i sinhronizovano preguramo.Sta je to za nas sjeti se bilo je i puno gore d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma ide nekako klaso, sluzim narodu.
fino se ja boga mi naspava sinoc... nemam pojma al jedno 4-5 sati sam sigurno u cugu otspavao i jos kad sam se probudio nisam ni isao pusiti pljugu nego se malo prevrtao po krevetu i opet jos par sati otspavao.
sad ustao i onako sam nekakav nikakav jos uvijek ali eto bitno je da nije gore.
kako kod tebe?
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

Ramona wrote:E e, nemoj nemoj - ne daj se pečatirati tamo u Americi, ko ih šiša - ko što smo ustanovili, nije frka tebi skinut se - pa se skini - i kažem ti opet - probaj samo ne seriju opet napravit - čovik more sve uzeti NEKAD - u svrhu, kako ja to volim reći 'psihičkog istraživanja' - ali ništa ne bi smio dva tri dana za redom!
pa tako nekako meni idu svi periodi kad sam cist.
hocu se sad kurac uzeti skinuti i otici u hare krisna ili nekakav slican religiozan trip u kome bi isao ganja leptirove po cvijetnim livadama.
jebes to, jebo zivot bez rakije i bosanca bez cakije. :D
ja kad sam cist onda se onako svaki tjedan dobro nalocem, duvam kako kad mi prahne... nikakav to meni nije crnjak niti bendam puno sto mi ovi 'kvalificirani' seru kako sam i dalje ovisnik i slicne gluposti.
jesu otkrili toplu vodu, pa koji sam kurac se navlacio nego sto imam takvu licnost i sta sada? da se nekako reprogramiram kompletno u nekakva zombija ili debila? jasta cu.
bitno je meni da ja na dop nisam navucen i nema kriza od njega, da ga ne moram ici ganjati, da mogu ocuvati posao i obezbjediti si zivotni standard koji mi vise pase od onoga kada si uvijek u minusu... a puknuti se necim poput gljiva, pejotla, trave, oblokati se posteno... nego sta.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e, peyote, gljive, trava, salvia ... :shock: :wink:
Post Reply