ispovijest?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

btw kad pomenh ovo reprogramiranje... pade mi na pamet odvratna stvar koju sam u svabiji gledao.
nekakva dokumentarna emisija o narkomanima u rusiji koji su navuceni na nekakvu juhu od maka koja je je nesto prljavo do zla boga da te ubije jako brzo nakon sto si se navukao... i sada prikazuju metode kojima ih lijece.
za par milja tadasnjih maraka - vidis nekakvu improviziranu kao 'ordinaciju' koja vise slici nekakvoj prljavoj garazi i nekakve cinije ispunjene ledom, nekakve nazovi doktore, neki stol... i sad vidis kako tip lijeze na stol, cijelo vrijeme je svjestan jer valjda tako mora teci 'operacija' a ovi mu na potiljku svrdlaju rupe u koje zavlace kao nekakve elektrode ili sta vec i ako sam dobro shvatio unistavaju mu, mrznu ili sta vec receptore kako vise ne bi osjecao dejstvo kada se puca.
ja se sav najezio jebo te, fuj... pogotovo sto taj narator koji pojasnjava o cemu se radi kaze kako je omjer onih koji odebile i onih na kojima zahvat uspije negdje 50/50.
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

Ramona wrote:E e, peyote, gljive, trava, salvia ... :shock: :wink:
majko zemljo... bas ti hvala... :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e - priroda rules - nego što im to rade jebate, lobotomiju??? Ja mis'la da su to zabranili hehehe
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

tako nesto... pa ne vjerujem ja da je to legalno... opisao sam ambijent gdje se dogadja ta nazovi operacija.
garant na crno muzu roditelje nazovi lijecnici.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

smrzavanje celije

Post by mise en place »

e coko kakav ruski trip,radije cu patiti ovako kako je nego ta ruska lobotomija,a znam o cemu govoris oni se furaju jos svjezim makom u onim ganovima od po pola litre...jebote ruska posla,kuhanje u serpi(pretis lonac )po balkonima se susi mak ko ce to docekati...mislim da se to osusi asvjez je ubitacan nego jebes sad gudro nego valjda si popravio bic pa pici coko gde te pedale nose .tvoj jaro d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

e bas to, to kuvanje u serpi. :D
inace stanje kod mene - sve po ps-u.
samo kazem ti uparanoisao sam kako cu dobiti pticju gripu :D pa mi se ne da nikuda izlaziti... igracu kasnije video igara ili opet gledati neki film na preskoke ali necu spavati da se dobro smorim za veceras kako bih mogao bolje odspavati.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Vjerujem da su ti ljudi dotakli dno dna i da im je bilo svejedno hoce li im busiti glavu ili je pak odrubiti (odrubite joj glavu povika kraljica :-D )
Tako da.....sve sto mogu da kazem je to je ljudi zelja da se skines.....!!!
A u rusiji imaju i ostale zezancije poput ugradjivanja nekog chipa u tvoju glavu....(cini mi se da je to Vlado uradio-ne ovaj Vlado.m) ......nakon cega ako uzmes dop umres. AAAaa....pa ti sad uzmi ako smijes hehehe
Imaju rusi raznih izuma....neki od njih i rade :-D
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

hm ne bih se osvrtao na tvoj komentar nego kad pominjes ruse... meni su rusi zakon,
svjedobno sam zivio u jednoj zgradi gdje je vecina stanara bili rusi... pravi su to ljudi.
mi smo u exyu imali nekakav socijalisticko-samoupravno-komuniticki trip pun indoktriniranih predrasuda po kome smo mi amerikanci za njih... ali to je suplja kao sto je i cijela ta yu prica bila suplja.
rusi su tako srdacni, otvoreni, pristupacni ljudi ako ih ne sjebes... ja bi ih uvijek pozelio imati za ledjima u nekoj nevolji.
imaju nekakve slicnosti sa nama balkancima... sa tom razlikom sto su ipak par levela iznad nas.
ja bi na svu tu nasu socijalisticko-samoupravnu aroganciju po kojoj mo mi bili amerika za njih... prdnuo.
ljudi su jaci od istine i ako bih morao birati nekakve saveznike... uvijek bih izabrao nekakvoga bacusku izmedju nekoga nasega gastarbajtera,
ljudi jebi ga imaju dusu.
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ja sam otisao 93 i dotada koliko se sjecam nisam nikada cuo price o tome.
ali ovo o cemu sam gledao na tv a i cuo od puno rusa koje sam upoznao je nekakav zivi otrov.
ne pravi se caj... caj od maka ili opijuma sam pio i ja i to i nije neki bed... ali ovi ovo kuvaju u nekakvim serpama na sporetu na nekakav specifican nacin i onda tuku u venu.
neka luda stvar kako uspjedoh shvatiti i fakat ne bih volio probati. brr, pa to meni nekako ostavilo utisak kao kad bi uzeo dop sto ti se prosuo na pod wc-a uzeti i kuvati pa lupati, bljak.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

sve je moguce

Post by mise en place »

nema tih govana iz kojih se ne bi sredio mislim ufix.Sta se sve u zivotu dozivi pa to lici na neku prijatnu limunadu.Jebiga daj sto das i bilo kako.Zar nije to biti junkie(prim.prevedeno smece),e pa to je to.nije vazno kakav produkat a jos manje odakle eto ja se pomalo stidim d.
Post Reply