ispovijest?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

doduse imas i pravo... sve se ono da sasuti u venu kada dodje zuta minuta. :D
valja meni danas prijatelju moj, prvi dan u nove radne pobjede, za tita i narod.
mislim, ne idem sada posto radim tek veceras... ali moram ici u grad neke pizdarije obaviti koje ne smijem odlagati... pa poslije toga.
a tako sam uparanoisan pticjom gripom. :D
kako li cu ja sve to obaviti a da nekoga bar ne ujedem nije mi jasno... ali nekako cemo vec.
sto se mora nije ni tesko.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

pticija gripa

Post by mise en place »

e buraz zar nije normalno tu u Ameriku da hodaju sa onim maskama,znas,kao Michael Jackson pa nemoj se ni ti stiditi da nabavis jednu ili jos bolje onu vojnicku Antigas pa nema frke pozdrav d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

vidis mogao sam, dobra ti ideja.
ma zajebavam se ja... nisam uopce uparanoisao.
ja sam ti onaj klasicni dinaroid sirokih ledja kojemu nista ne moze biti jer je imun na sve.
ima i nuklearni rat da prezivim kao zohar. :D
fakat vdis... nakon ovoliko godina staza nemam ja ni hepatitis, ni aids... ni nikoji kurac, nemam ni jedne vene ni na rukama ni na nogama... bar koliko znam jer nijednu naci ne mogu kad mi treba ali kada odem mjeriti pritisak bude mi 120/80 uvijek.
fakat hvala onoj mojoj cetvrtini gena kamenih. :D
btw vene... nikad da mi na pamet padne pitati to nekoga kvalificiranoga... sta se desava sa njima kada ih ujebes?
je li one odu trajno u kurac i ne postoje vise ili se povuku negdje dublje pod meso kako sam cuo nekakve tlapnje od svapskih dzankija?
kontam ako su skroz sjebane... kuda onda krv ciirkulira jebi ga.

inace... ispizdio sam odradjujuci kruh svoj svagdanji nemas pojma.
ja ovakav nadrkan a nekakve zenturace zanovijetaju li zanovijetaju pa bar polovinu vremena sto sam odradio... nista im ne valja.
doslo mi da ih tacnom u glavu zavalim, jednu po jednu :D ali jebi ga nisam smio.
nema veze, bar neke koristi jer sam se fino smorio... ispusim sad jos jednu-dvije pljuge i idem spavati kao beba na sisi. :D
pozdrav i tebi pa se citamo, nadam se da je vec krenulo malo nabolje.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

nije lose nije lose

Post by mise en place »

laku ti noc bljedoliki i nadam se da sutra neces morati toliko da se namucis za svoj kruh svakidasnji pozdrav d.
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Uspjela sam procitat tvoju ispovjed .Varala sam: trazila sam neku sa manje postporuka :shock:
Kada se pucas u venu dolazi do zakrecenja iste. Zapravo, na mjestu uboda se stvori oziljak na samoj veni i suzi se protok, a kad imas jos i koji shat-gan (tako smo mi zvali fulanje vene kad dio sprasis pored...)onda ta vena vise nije u funkciji.Ne brini, opskrbljeni smo sa dovoljno vena da mozemo zivit i bez ovih povrsinskih, pogodnih za ubacit smedje il bijelo.
U moje i katarinemedici vrijeme kuhao se taj caj od maka, da. Moji najblizi kompici u kvartu imali su dovoljno strpljenja za kuhat to cudo :) Najprije su imali na placu neku baku koja im je to donosila...onda kuhanje u veeeelikim loncima, smrdilo je pola zagreba...onda se pilo kao caj.Probala jednom, bilo je bljak..ali sila boga ne moli (kako ono ??).Btw. taj bracni par, imao je neku shemu spustanja tog caja na dozu potrebnu za ufurat... e, to je vec meni bilo bolje, ali steta je ogromna. Em ti unisti vene, em ti sjebe jetru. A fles traje tri sekunde, djelovanje sat i pol...Iz sadasnje perspektive: uf di mi je bila pamet...
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

hajde hvala ti sto si me utjesila... mada sam kao sto napisah ili tu ili negdje drugdje spreman na sve i nista me ne bi sjebalo jer svjestan sam kako se za sve placa ceh.
enivej, lijepo cuti znaci da se ipak nisam osakatio bas a sto se tice toga caja... jebes to, djeluje mi bas neki otrvo teski po prici tih rusa koje sam znao... mozda recimo usporediti sa pucanjem benzina u venu.
jebena igra, u mome slucaju (ma koliki ekstrem bio) ipak prejebena pa onda neka hvala. radje cu jebi ga ako nemam dopa a navucen sam ici si sredjivati morfij ili nesto.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Da, ima nas i izbirljivih. :shock: Meni su pomalo uvijek zavidili sto sam kao zdravstveni radnik blizu dopa i to u ogrooomnim kolicinama. A istina je da sam cuvajuci se, da me ne provale na poslu, bila u gorem polozaju nego zavidnici. Ali morf je bio jedno kratko vrijeme u mojim venama i dobar stari Hep, sve cisto i puca dugo...nelose.
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

uh jebo te... tebi je dobro - bozic svaki dan. :-D
i am what i am and what will be will be
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Da, samo je djed mraz ili kako ga sad zovu bozicnjak...ostario i umro :D
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Sta,deka rikavela??? :shock: Pa mene niko ne obaveshtava...
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
Post Reply