Zivo i zdravo mi bili dragi moji prijatelji!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Zivo i zdravo mi bili dragi moji prijatelji!!!

Post by play »

Ewo mene,konacno sam se ulogovao ponovo posle izvesnih problema sa jebenim kompom,ma dushu i je pojeo dok sam ga popravio. Stvar je bila toliko zamrshena da sam morao reinstalirati ceo kompjuter,a sóbzirom da sam zaboravio lozinku javio se i taj problem,doduse mnogo jednostavniji. Hvala bogu sada je sve ok,bar se nadam. Priznajem da ste mi mnogo nedostajali i jedva docekah dan kada cu moci again da vas kontaktiram,da citam vase postove i uopste ucestvujem u nashim nadasve interesantnim debatama...Jos jednom puno i od srca vas pozdravljam i pomno pratim svaki novoosvanuli post. Budite mi srecni,lepi,perpspektivni i po najvishe uspesni u svom trudu i borbi za svoje mesto pod suncem,za svoju slobodu od zajednickog neprijatelja ,jebenog cika heroina koji nemilosrdno unistava mlade i naivne,a i nas starije iskusnije sto potvrdjuje njegov ne promenjivi karakter,tj.cvrstu zelju da nas odvede da mirisemo koren ljubicice. Borite se protiv tog seronje jer ljubichice mirishu samo sa gornje strane i nedajte se zajebat na njegove ne bas jeftine fore i navlakushe.U zivotu nisam sreo nesto tako nezivo,dakle materiju koja kao takva ima toliku moc manipulacije tudjim umovima i iste te vremenom izcrpljuje,muchi,ubija,ne samo na direktnoj zrtvi vec i sve one kojima je stalo do te njegove zrtve,mislim jebeni dop je pravi ratnik,nema sta.
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E,pozdrav i tebi! Bas si veseo,raspolozen i oran za borbu protiv cika-paje!!! Ako,ako tako i treba! Eto samo da ti pozelim welcome back!
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zdravo zdravo!
Drago mi je da si opet tu sa nama...... :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eee pa di si ti Play jebemu miša - aj ti nama zapivaj onu 'giv mi madr maramicu da obrišem Image' hehehe
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt082
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehehh Zvrky Zvrky, dangubo, opet se valjaš o' smija eli? Maramicu, maramicu oj oj oj heheheee Image Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

da kao i uvek,malo plačem malo se valjam od smeha,da ne veruješ iz krajnosti u krajnost...ali što ovde na forumu mogu i da se iscerekam i iznerviram onako od srca pa to nigde ne mogu majke mi... :smt082
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="zvrky"]da kao i uvek,malo plaÄ
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa zar nije,hehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Je jeeee živija naš forum živijaaaaa Image
Post Reply