Dedal

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Dedal

Post by Vuk »

Srećan rođendan care!
Moon child
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Dedal

Post by anfakabl »

Srećan rođendan.
all that I want is to play
Cicibella
Posts: 31
Joined: Wed Oct 06, 2010 3:35 pm

Re: Dedal

Post by Cicibella »

Sretan Rođendan.....
Puno, puno zdravlja, sriće i ljubavi....
Ja ću sutra puhat u svoju 31 svičicu....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Dedal

Post by sanela »

I od mene puno sreće i sve najbolje od srca!!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Dedal

Post by saša-ex »

Srecan i dugovecan zivot ti zelim :)))))
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Dedal

Post by selma »

Sretan rodjendan i od mene!
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
lignja
Posts: 21
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:55 pm

Re: Dedal

Post by lignja »

messi?
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Dedal

Post by Dedal »

Hvala svima!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hbW2E5XQG20[/youtube]
:wink:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Dedal

Post by sunrise »

Sretan ti rodjendan

Nek uspijes i dalje ostvarivati svoje snove i ostanes jak

ps.u vezi vtoje price...prvo,super pises i svima docaravas ono najbitnije,kako je proces lijecenja isao kod tebe...kad sam na pocetku citala koliko si hepova uzimao mislila sam da ces nas sad ugnjaviti sa povracanjima,proljevima,znojenjem,no ti si sve to preskocio i nastavio pricu nakon jedno 3 tjedna tvog boravka u komuni.Tvoj proces lijecenja si super opisao i svakome dao nadu da je vrijedno ici u komunu ili sve napraviti da se izlijecis od narkomanije. Sva cast tvojoj zeni sto te nije u toj kasnoj dobi napustila i tek tako digla ruke od tebe,nego ti je dala popis komuna u ruke. tebi,svaka cast,sto si ipak smogao snage otici tamo,ostati i konacno,napraviti od sebe novog covjeka,oca i muza,.brata i sina i prijatelja.

Vec si jako,jako puno postigao i sada mozes puno njima pomoci

Respect
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Dedal

Post by Dedal »

Nije više ni mlad, visok, plav, niti ludo zgodan. Ne nosi Armani odijelo, ne vozi skupa kola, nema brdo love na deviznom računu. Nosi naočale, lomi tetive, živi na drugom spratu velikog grada. Povremeno se služi štakama, dok blago pogrbljen lagano korača. Ne psuje, ne podiže glas dok priča, nije nametljiv, arogantan, ciničan, bahat, egoističan…. Tko je, što ima? Kad se predstavlja kaže: Zdravo, ja sam …. , ja sam ovisnik. Pravi ludo dobre palačinke, ima najudobnije stolice, najbolji pekmez, čokoladu, coca colu, mineralnu….. Ima ono što svatko od nas nosi u sebi. Samo jebiga, u mom slučaju, to nije takvo kao u njega, toplo, široko, ponizno, umiljato, strpljivo, drago, otvoreno za svakoga. Hvala ti što sam se u tvom domu osječao tako ugodno, hvala ti što dijeliš svoj oporavak sa mnom…
Post Reply