SKY-Who Am I?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: SKY-Who Am I?

Post by 7474 »

ajd ja, glupavi, da ti odgovorim nesto, čisto da ne kontaš da te ljudi stavljaju na ignore!!

ja pre svega, nisam tačno ni skontao šta ti pitaš!!

uspostavio si apstinenciju (iskrene čestitke zbog toga!!!) i sad te, koliko sam skontao, zanima da li da ideš psihijatru, koliko bi ti to pomoglo i tako taj rad, jel?

el tako? el to jebe našeg skaja a nije pevac?


ja smatram da ti malo koji psih može pomoći!
moje skromno mišljenje ali i mišljenje mnogih ljudi koji apstiniraju. dakle, po njima, uspeh njihove apstinencije uopšte ne zavisi od posvećenosti njima, njihovih lekara.. naprotiv, mnogi su pronašli neke druge načine..

meni je lekar pomogao tek toliko da uspostavim apstinenciju i to uz pomoć lekova (koji, BTW uopšte nisu namenjeni za lečenje krize, tako na njima piše a lekari ga pripisuju bez obzira na to.. i to ti govori koliko su posvećeni tvome mentalom i telesnom zdravlju,,). a opet mi je lekar i (ajde dobro, samo DELOM) tu istu apstinenciju i pojebao time što mi je susrete zakazivala nedovoljno često u prvim nedeljama i mesecima čistoće!


ako sam, vraćam se na početak svog posta, te razumeo, tražiš savet da li da daš svoje zdravlje u ruke nekoga ko nije dovoljno stručan, motivisan i ostalo??? moj odgovor je NE! traži neki drugi način. lekari u Novom Sadu nisu oni koji mogu da ti donesu boljitak.. dali je tako i u drugim gradovima, ne znam.. al po pričama drugih, situacija je svugde slična..

jbg, da li sam ti išta pomogao, ne znam. ja sve svoje nade polažem u NA i mogu o tome da te izveštavam, tj o procesu i toku moje bolesti i njenog napretka/nazadovanja...


pozdrav i zagrljaj za tebe,
konfuzni Konfučije Nik!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 4:58 pm, edited 2 times in total.
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: SKY-Who Am I?

Post by sjelena »

skybeatz wrote:hvala ti na savetima....
konkretno sam mislio da li ideja da odjeb lekove dobra? ili rezultat razocarenja nakon recidiva...jer sam se oslonio iskljuc na lekove,neradeci nista na sebi....i moj rezon je da pitam lekara za psihoterap ali bez recepata...
pa sam pito dal sam se zajebo ili dobro kontam...?
zelim i u NA program..javi mi kad bude...u istom smo gradu..
e sad da situacija bude jasnija,ja sam cist sad bez lekova......
I sam sve znaš :) ... osećaš.
Nezahvalno je bilo kome davati savete, naročito po pitanju terapije.
Dođi na sastanak, posavetuj se sa lekarom, ostani čist!!
Image
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: SKY-Who Am I?

Post by 7474 »

drug,

najbitnije je da si ti odlučio da ostaneš strejt, uprkos svemu! da si jak ko zemlja, dokaza si naveo više od jednog.. utačkana osoba koju voliš, pozivi za posao koji voliš ali pošto podrazumeva uzimanje, ti ga odbijaš..
mislim, da ti ne prepričavam sad tvoj ceo mail, znaš ga ti bolje nego ja..

verujem da će ti prisustvo na NA sastanku vratiti osmeh na lice! garantujem ti da hoće.. a onda, baby koracima, ka svome cilju. oslobodjen od droga, pre svega!

dakle, sastanak se održava ove nedelje sasvim sigurno! makar ga održali i pod nekim drvetom u Dunavskom parku.. javljam ti na nekoj od tema na forumu (Anonimni Novosadjani, ovde na podforumu AN, na temi Vače Ispovesti, okačiću termine na mojoj "za sada bez dobrog naslova" temi itd itd), ili tebi lično putem PPa ili mobilnog, ako mi ostaviš podatke.

moj broj je 060 0128 004. zovi kad god i zbog čega god imaš potrebu, ok?
ako sam nedostupan (a to se dešava, ponekad nakon 23 sata), znači da spavam (matora drtina, jbga, godine su to..)..

dakle, vidimo se do kraja nedelje. drži se i uživaj u, ne tako malim, uspesima koje si postigao!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 4:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 4:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: SKY-Who Am I?

Post by 7474 »

skybeatz wrote:hvala na podrsci..
drago mi je sto me kontas...
javljam se sigurno...
danas obiso pola grada al nigde nema `Put Oporavka AN`..
a kao da sam negde video hrvatsko izdanje na netu,al neznam izdavaca..
jel ima neko iz cro ili zg-a pa da se skontamo za knjgu..naso sam 1nu ali je postarina pet puta veca od cene knjige..

ako te ja kontam i drago ti je zbog toga, zamisli samo kakav će biti osećaj kad skontaš da te deset ljudi isto tako podržava, bodri, gotivi (u nekom smislu) i svim srcem želi da ideš napred ka sopstvenom uspehu,,

a što se knjige tiče i nju ćeš ili makar informacije o joj moći da nadješ, takodje na ssastancima!

vidimo se danas, kasnije popodne!
peace!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by Pawa »

skybeatz wrote:posto moji recidiv nekontaju kao sastavni deo oporavka onda sam i kucu napustio pa se smucao po gradu sutra idem u komunu kovilj ili ako me ne ubace odma odo u reto jar neznam vise sta samo zelim izlaz iz ovog pakla...
Sky vidim da piskaras ovde...
Sta bi sa odlaskom u komunu koji si pre neki dan najavio?
Nisu te primili ili nisi ni pokusao ili je nesto trece u pitanju?
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 4:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: SKY-Who Am I?

Post by Boban »

skybeatz wrote:Nije fora neznam ko si ti....
al ako si sa skajpa onda ces znati...
a bas me briga za ostale,i bas njih briga za mene...kome je stalo do mene znace...
sve sto sam reko stoji...ali uzmimo u obzir i exit i kampove i ono daj sad sve pre nego odem..
neznam sta da vam kazem...ja volim da se drogiram a i svestan sam da nemogu to kontrolisati a i nezivi mi se bas bez droge a i snjom je jos nekvalitetniji zivot...al tu su momenti trnuci zbog kojih nezalim...nije fora biti strejt nego ostati..
Mislim da je prvo potrebna volja za oporavkom.Ako ne vidis primere oko sebe koji zive kvalitetan i ispunjen zivot bez droge onda ih mozes primetiti ovde.Veruj da ima bar jedna osoba na svetu koja bi umrla za tebe.Prvenstveno shvati da filozofija ako je tako mozemo nazvati koju furas je isprazna za mnoge i vecinu okreni se ka necemou stvarnom.Pozdrav
Post Reply