Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

sanela wrote:Fulio si poentu.
aha, važi :D
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Heroin Rehab 4 YU »

Za'ebant ovaj yasujirozu. :)

Prvo sam mislio da je ženskog roda, ne znam zašto, pa tek kasnije kroz stare postove provalih da je zapravo On.

Ume dečko baš da zavara... i "kaj", i "batice" (BGD žargon), i ijekavica i ekavica, a vidi se da mu je sve jasno na keca.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

ih, đuro, pa nećemo otkrivat prave identitete na forumu posvjećenom narkomaniji, pobogu :D
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by dina_d »

sanela hvala ti sto si kopirala ovu pricu ..jako mi je pomogla da shvatim i bolje razumijem razmisljanja i patnju ljudi kao sto su moj sin i drugi ovisnici …nadam se da ce se vlado javiti i reci koju rijec d..pitam se jeli dobro ? gdje je ? dali je ostao istrajan u izlijecenju ? bilo vi super cuti neku malu njegovu ispovjest sada ako je dobro …pozdrav
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vlado_M »

E pazi ovo... Matori se vratio iz mrtvih.

Da,prilično sam živ, hvala svima na pitanju...Već neko vrijeme pišem nešto prilično ozbiljno i trenutno mi je potrebno da se vratim u stanje svog uma iz 2009. godine. Ispovijesti na ovom forumu mogu super poslužiti, naročito ona moja zaključana tema. Danima se već tjeram na posjetu forumu, na čitanje priča.

Neko reče da je ovaj forum rudnik zlata, naročito iz perioda zlatne groznice - od 2005. do 2009. godine. Slažem se, fakat jeste. Brutalno je čitati samog sebe; u nekakvom stanju sličnom samrtnom hropcu. Čini da današnja sranje djeluju manje loša :). Baš... Mislim, sranja = obične životne probleme i greške, bez gudre kao čarobnog napitka za autodestrukciju.

Sanela, gdje su ba članovi ovdje ? Gdje su priče, postovi, aktivnosti ? Izgleda da nema ni dilanja, ni muntanja za lovu, niti iko ikoga pokušava kresnuti...

Možda se današnji klinci ne drogiraju. Da, vrlo moguće.

Pozdrav svim matorim narkomanima koji me poznaju... Pozdrav i novoj drogiranoj raji. Pozdrav i suovisnicima crvenih očiju kojima sam "pomogao da bolje shvate šta se događaja u glavama najmilijih"... Ako jesam - super.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

Oooo, gdje si Vlado legendo!? Gledam zadnji post ko je pisao prije nego otvorih temu i kontam garant neka greška, kad ono ti! Živ čovjek!
Drago mi je da se ne drogiraš. Šta je s kockom? Alkoholom?
A danas je sub i skidanje sa istog je aktuelno. Niko se više zaoprave ne drogira :D ;)
Šta pišeš sad?
Javi se za kafu kad si u gradu...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vlado_M »

Alkohol ne pijem ali što se tiče kockanja - pronašao sam prosle godine, nažalost, neku kombinaciju berze i kladionice. To je za mene najstrasniji moguci mamac... Nisu mi problem pare, sasvim solidno "poslujem" tamo, ali oduzima mi baš mnogo vremena. Suvise vremena i energije... Dobar dio mozga mi je stalno tamo, uključen, provjerava rezultate, stanje na tržištu itd. Ometa me da se potpuno posvetim pisanju i isključim iz svijeta na pola godine.

U principu, za sve ove godine - promijenio sam navike, ali sebe vjerovatno nisam. Ok, ublažio sam one autodestruktivne težnje, valjda. MIslim - živ sam još uvijek i uprkos sebi :).

E, čuo sam da postoje likovi koji uzimaju sub, a nikad nisu bili na heroinu. Strasno. Sub je savrsena droga. Uvijek istog kvaliteta, dobija se džabe u apotekama, radi te na način da se čini kako nisi uradjen... "Sjajna" stvar.

Manje vise jesam u Sarajevu, zapravo pola vremena ovdje, pola u Novom Sadu. Planiram se na proljece potpuno preseliti tamo. Prodajem stan ovdje.

Kafa - naravno. Od subote sam u pogonu, pa se čujemo. Nabaci mi samo broj privatnom porukom.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vlado_M »

Pokušavam da se odmaknem od jedne te iste teme za pisanje - pokušavam proširiti priču. Nadam se da ću završiti roman prije nego što hepatitis C završi mene :)... Nekakvo djelimično autobiografsko sranje je u pitanju, priča o borbi između dvije krajnosti u čovjeku, totalno iracionalne, ovisničke i nekakvog racionalnog finansijskog eksperta, bez bilo kakve sredine, Dejtona, pomirenja zaraćenih strana. Vidjećemo šta će ispasti.
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by motivation »

Aoo, dame i gospodo matori narkomani i gusteri, pocastio nas gsn Vladimir svojim povratkom na forum. :) Pa di si, kako si ? Drago mi je sto si jos cist i sto si posta i ti ozbiljan Business-Man, heh samo se nadam da nije u pitanju turist-tours 8-) Negooo...znas da ja lose citam cirilicu ko prvacic, i trebalo mi samo 17 minuta i 180 sec. i nadam se dao Bog da je ono sve dobro zavrsilo ?
I vidim iz por u aprilu, znaci sad si cist vec 9 mjeseci, svaka cast..
Vladati nad sobom najveća je vlast.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Caty »

Vlado_M wrote:Pokušavam da se odmaknem od jedne te iste teme za pisanje - pokušavam proširiti priču. Nadam se da ću završiti roman prije nego što hepatitis C završi mene :)... Nekakvo djelimično autobiografsko sranje je u pitanju, priča o borbi između dvije krajnosti u čovjeku, totalno iracionalne, ovisničke i nekakvog racionalnog finansijskog eksperta, bez bilo kakve sredine, Dejtona, pomirenja zaraćenih strana. Vidjećemo šta će ispasti.
Citala sam ovu tvoju pricu i jako lepo pises nadam se da cu imati priliku i taj roman da procitam kad ga zavrsis. Poz
Post Reply