Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

ivica wrote:

I uz to se da vidjet koji operativni sustav se koristi (wxp,win7...) i sa kojim preglednikom surfa. Uz to sve ako korisnik nema firewall da se izvuć još toga. Ja na drugom kompu koristim linux jer sam se odlučio skinut sa windowsa. Jako je teško trebaš pokrenit sve logičke sklopove i puno učit i pamtit. Pravi izazov. Ja moram ustrajati u skidanju :) jer ovi win su predosadni... uf malo me kriza puca i najradije bi ga šutnuo kroz prozor i vratio se na windowse ,ali nedam se, jer ovaj linux zna u nekim trenucima zablistat od jedne upisane naredbe i u tim trenucima prepoznaš slobodu jednostavnosti i izbora. Dražesno dražesno!
Ne mogu vidjeti ništa drugo osim onog što napisah, znači samo ip adresa i internet provider.
A ja Linux koristim godinama na svom laptopu i zaista je puno puno bolja opcija od windowsa. Koji Linux koristiš?
ziki wrote:O cemu se radi ovde, kakvi dupli nalozi?
Jesam li ja siguran ovde da pisem o narkomaniji drogama itd.ili nisam, da ne guraju mozda panduri svoju njusku u ovaj sajt?
Jašta, panduri nemaju pametnijeg posla, nego čitati "Jade mladog Vertera" na narkomanskom forumu.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

ziki wrote:O cemu se radi ovde, kakvi dupli nalozi?
Jesam li ja siguran ovde da pisem o narkomaniji drogama itd.ili nisam, da ne guraju mozda panduri svoju njusku u ovaj sajt?

Nemoj da se tripujes. U pitanju je neka interna Forumska prica, bzvz skroz
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by ivica »

Ubuntu , zapravo mi je trebao Backtrack :-D pa sam na njemu.
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

ivica wrote:Ubuntu , zapravo mi je trebao Backtrack :-D pa sam na njemu.
I ja sam na Ubuntu, hajde imamo nešto zajedničko... kad se već ne slažemo u većini razmišljanja :wink:
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by milica78 »

Nadam se da je Vlado na kraju otišao da se leči, jer baš šteta što je prestao da piše ,a to mu tako dobro ide...... :smt038 i kraj nam fali!!! nadam se samo da je dobro!!!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

milica78 wrote:Nadam se da je Vlado na kraju otišao da se leči, jer baš šteta što je prestao da piše ,a to mu tako dobro ide...... :smt038 i kraj nam fali!!! nadam se samo da je dobro!!!





Vlado se izlecio i dobro je, pijemo kafu sutra. Kraj je,da borba traje i uspesno se dobijaju bitke, one retke sad vec...posle duze apstinencije postaje sve manji problem.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by zeleni »

Dreamer wrote: Vlado se izlecio i dobro je, pijemo kafu sutra. Kraj je,da borba traje i uspesno se dobijaju bitke, one retke sad vec...posle duze apstinencije postaje sve manji problem.

:oops:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

zeleni wrote:
Dreamer wrote: Vlado se izlecio i dobro je, pijemo kafu sutra. Kraj je,da borba traje i uspesno se dobijaju bitke, one retke sad vec...posle duze apstinencije postaje sve manji problem.

:oops:



Mhm :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by milica78 »

Baš mi je drago :) , e sad obavestite nas kad izađe knjiga ....nadam se da će je napisati bilo bi lepo!!!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

Polako, umetnika se ne sme forsirati :)
Ja bar to necu da mu radim, ali mogu garantovati da ce nam svima ovde objaviti takvu jednu vest :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply