Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

Brb
Last edited by Dreamer on Fri Jan 06, 2012 1:22 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

ponovni bienvenue zoljo sestro suatka - nema tebe, nema srece.. :oops:

zorno iscekujem jos neki isecak iz tvog nepojmljivo-neponovljivog toka misli.. hitro udovolji.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

yasujirozu wrote:ponovni bienvenue zoljo sestro suatka - nema tebe, nema srece.. :oops:

zorno iscekujem jos neki isecak iz tvog nepojmljivo-neponovljivog toka misli.. hitro udovolji.

:roll:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by malic »

Zoey wrote:Brb
\Dobrodosla nasaz ,moj aletr ego i pomahbitali n==broj stranca,na tenu ko je ko,,,,,,,,,
:D
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Dreamer »

malic wrote:
Zoey wrote:Brb
\Dobrodosla nasaz ,moj aletr ego i pomahbitali n==broj stranca,na tenu ko je ko,,,,,,,,,
:D

Hvala Malicu.

Videla sam da se vodila neka polemika o nekakvim duplim nalozima. Ja imam samo ovaj jedan. Sanela moze potvrditi, ima mogucnost da vidi IP.
Besmisleno mi je to sakrivanje. Not my style.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by ivica »

Podatke o korisniku internet provider može pružit isključivo ako mu se preda sudski nalog. A sudski nalog traže osobe (panduri) ukoliko imaju opravdanu sumnju da je počinjeno neko kazneno djelo i ili ukoliko je neka osoba pod istragom. Osim toga nije problem sakrit IP adresu,a i postoji mobilni internet što dodatno otežava ispunjenje zahtjeva za eventualnim lociranjem korisnika...Dakle...
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

ivica wrote:Podatke o korisniku internet provider može pružit isključivo ako mu se preda sudski nalog. A sudski nalog traže osobe (panduri) ukoliko imaju opravdanu sumnju da je počinjeno neko kazneno djelo i ili ukoliko je neka osoba pod istragom. Osim toga nije problem sakrit IP adresu,a i postoji mobilni internet što dodatno otežava ispunjenje zahtjeva za eventualnim lociranjem korisnika...Dakle...
Ja ne mogu identificirati korisnika, alki mogu vidjeti s koje ip adrese piše, koji mu je internet provider. I to je to. Ali, one koji se registruju više puta mogu svi provaliti po načinu pisanja, jer to nije moguće izmijeniti. To je kao rukopis... :)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by nepopravljiv »

stvarno dobro pise ovi moj imenjak nacin pisanja mu je zanimljiv procitah par njegovih postova nema sto sjajno opisuje svoje razmisljane a i kolko sam svatio pise poeziju i oce da bude pisac.a to sto se neki prijavljuju na forum pod razlicitim nikovima to je veliko opterecenje glumit dvije osobe a da ne bude provaljen i ne svatam korist toga sto se dobija sa tim kad tad je provaljen i sto onda ugasijo ga je niko njega ili nju ne svata vise ozbiljno,idem da citam pricu od imenjaka. :D 8) :D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by ivica »

sanela wrote:
ivica wrote:Podatke o korisniku internet provider može pružit isključivo ako mu se preda sudski nalog. A sudski nalog traže osobe (panduri) ukoliko imaju opravdanu sumnju da je počinjeno neko kazneno djelo i ili ukoliko je neka osoba pod istragom. Osim toga nije problem sakrit IP adresu,a i postoji mobilni internet što dodatno otežava ispunjenje zahtjeva za eventualnim lociranjem korisnika...Dakle...
Ja ne mogu identificirati korisnika, alki mogu vidjeti s koje ip adrese piše, koji mu je internet provider. I to je to. Ali, one koji se registruju više puta mogu svi provaliti po načinu pisanja, jer to nije moguće izmijeniti. To je kao rukopis... :)

I uz to se da vidjet koji operativni sustav se koristi (wxp,win7...) i sa kojim preglednikom surfa. Uz to sve ako korisnik nema firewall da se izvuć još toga. Ja na drugom kompu koristim linux jer sam se odlučio skinut sa windowsa. Jako je teško trebaš pokrenit sve logičke sklopove i puno učit i pamtit. Pravi izazov. Ja moram ustrajati u skidanju :) jer ovi win su predosadni... uf malo me kriza puca i najradije bi ga šutnuo kroz prozor i vratio se na windowse ,ali nedam se, jer ovaj linux zna u nekim trenucima zablistat od jedne upisane naredbe i u tim trenucima prepoznaš slobodu jednostavnosti i izbora. Dražesno dražesno!
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by ziki »

O cemu se radi ovde, kakvi dupli nalozi?
Jesam li ja siguran ovde da pisem o narkomaniji drogama itd.ili nisam, da ne guraju mozda panduri svoju njusku u ovaj sajt?
...
Post Reply