Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Re:

Post by yasujirozu »

Alternativka wrote:
sanela wrote:I po najvecem suncu sam obavezno igrao u prokletoj majici dugih rukava, da sakrijem teteovaze po venama. Neki ljudi su mislili da je to moj fazon, licni stil, modni krik i sl., drugi su znali istinu a trecim sam supljirao da imam osjetljiv stomak pa cim se oznojim moram da trcim u WC, ako ga nisam oblozio debljom majicom...
sanela je em muskarac, em piči po fuzbalu/basketu?! neprijatno sam iznenadjen..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Re:

Post by sanela »

yasujirozu wrote:
Alternativka wrote:
sanela wrote:I po najvecem suncu sam obavezno igrao u prokletoj majici dugih rukava, da sakrijem teteovaze po venama. Neki ljudi su mislili da je to moj fazon, licni stil, modni krik i sl., drugi su znali istinu a trecim sam supljirao da imam osjetljiv stomak pa cim se oznojim moram da trcim u WC, ako ga nisam oblozio debljom majicom...
sanela je em muskarac, em piči po fuzbalu/basketu?! neprijatno sam iznenadjen..
pa da si bolje čitao, vidio bi da sam ja kopirala Vladine postove sa starog foruma. :roll:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

zajebah se ocekujuci zajebanciju s' tvoje strane, my bad... no, sljedeci put cu ti nacrtat smajli da skuzis (ocigledan) sarkazam koji je, u ovom slucaju, usmjeren k' Alternativkinom (po)gresnom citiranju..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

yasujirozu wrote:zajebah se ocekujuci zajebanciju s' tvoje strane, my bad... no, sljedeci put cu ti nacrtat smajli da skuzis (ocigledan) sarkazam koji je, u ovom slucaju, usmjeren k' Alternativkinom (po)gresnom citiranju..
pa u pisanju se ne mogu vidjeti suptilne nijanse tvog sarkazma, koji je sve osim očigledan...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Param-parcad »

slazem se u potpunosti...ispao je glup pa se sad vadi na jeftine fore :lol:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

ma pusti to, nego hajde zaavatari neku noviju dalibor-the-dijabola sličku, od davnina nisi? (stižesmajli) :wink:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Param-parcad »

sto je ti ne bi stavio yasuslepojneru?evo i tebi kontrasmajli :lol:
zumbara

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by zumbara »

Je li Vlado M dobro danas? :?: ? priča mu je tragic-komedija...super je napisao...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sunrise »

Jel netko zna sta nam je sa Vladom?
nisam ni ja bila neko vrijeme tu,po obicaju,pa nisam u toku....sta nam je sa brukerom?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vivaldi82 »

ni ja nisam bila tu duze vrijeme ,srecan Uskrs svima koji slave...I pozd za SuncevZrak
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply