Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

perica perica

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by perica perica »

sanela wrote:
perica perica wrote:ko "bolan",a ko zdrav prica gluposti. sta je tebi. Pa,zbog tvog stava vas ljudi i napustaju,a ovi d......i sto su tu iz tople sobe uz terapije,mama ih donosi,oni su tu. pa,kad budes imala vremena(znam,nemas ga)pobroj broj regisstrovanih koji su se mozda jednom javili i nestali. a,oni koji se i ne jave,a registruju se. nevalja posao.
i,na cijoj ja to temi pise. ?ja,pitai da li ljudi zele da pisem. imam 38. i imam sta da kazem a da ne lupam. po,Ng-u Vas ismejavaju,znas ono o.......ma
Petar,uvek za mir i toleranciju
a,ako pocnes da brises i jedan nick,o

"Ja uopće ne razumijem o čemu ti govoriš... malo se presaberi Perice, pa napiši ono što želiš na svojoj temi (koju si otvorio - Dosadan, ali zna kuda će). Mada se meni ne čini da baš znaš kuda ćeš... ali eto.
"
Pa,normalna je stvar da me nerazumes o cemu pricam,posto si okupirana nekim svojim likovima i imas suvise malo godina,zivotnog,da bi uopste znala sta radis,ovo sto radis. a,telefon./?u,pravu si,sto bi trosio na tebe"superiornu"novac. nauci da brojis. na Vladinoj temi sam samo pitao da li ljudi zele pricu,od tebe mi netreba dozvola za tako nesto.
Petar
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:
sanela wrote:
perica perica wrote:ko "bolan",a ko zdrav prica gluposti. sta je tebi. Pa,zbog tvog stava vas ljudi i napustaju,a ovi d......i sto su tu iz tople sobe uz terapije,mama ih donosi,oni su tu. pa,kad budes imala vremena(znam,nemas ga)pobroj broj regisstrovanih koji su se mozda jednom javili i nestali. a,oni koji se i ne jave,a registruju se. nevalja posao.
i,na cijoj ja to temi pise. ?ja,pitai da li ljudi zele da pisem. imam 38. i imam sta da kazem a da ne lupam. po,Ng-u Vas ismejavaju,znas ono o.......ma
Petar,uvek za mir i toleranciju
a,ako pocnes da brises i jedan nick,o

"Ja uopće ne razumijem o čemu ti govoriš... malo se presaberi Perice, pa napiši ono što želiš na svojoj temi (koju si otvorio - Dosadan, ali zna kuda će). Mada se meni ne čini da baš znaš kuda ćeš... ali eto.
"
Pa,normalna je stvar da me nerazumes o cemu pricam,posto si okupirana nekim svojim likovima i imas suvise malo godina,zivotnog,da bi uopste znala sta radis,ovo sto radis. a,telefon./?u,pravu si,sto bi trosio na tebe"superiornu"novac. nauci da brojis. na Vladinoj temi sam samo pitao da li ljudi zele pricu,od tebe mi netreba dozvola za tako nesto.
Petar
Čuj pitao ljude da li žele priču... da, kako ne bi željeli čuti tvoju priču? Vidim, svi jedva čekaju da čuju tvoju priču. Okreni se sebi Perice, umjesto što pišeš po forumu i hvataš se iluzija, potraži pomoć u stvarnom svijetu. Mani se prošlosti i šuplje priče...
perica perica

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by perica perica »

kako da pisem pricu ,a da to neosvrt na proslost,nisi na sve odgovorila
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:kako da pisem pricu ,a da to neosvrt na proslost,nisi na sve odgovorila
Rekoh ti da se maneš prošlosti, živi u sadašnjosti i pozabavi se svojim liječenjem.
deks-6
Posts: 1
Joined: Wed Feb 25, 2009 1:37 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by deks-6 »

a evo ja cekam zavrsetak "najzajebanije" price na ovom forumu.ko parazit.Pozdrav dovla
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Boban »

Evo Petre i ja cekam tvoju pricu ali na temi "dosadan ali zna kuda ce".A sto se tice godina staza narkomanskog za to brate ne daju peziju niti imas bilo kakve koristi.Ajde Vojvodjanski moj pisi.
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by kingofsnake »

deks-6 wrote:a evo ja cekam zavrsetak "najzajebanije" price na ovom forumu.ko parazit.Pozdrav dovla
e mogu ti reć, i ja. I to jedva ćekam. Ajde vlado obećo si:-) Pozzz
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vlado_M »

perica perica wrote:ko "bolan",a ko zdrav prica gluposti. sta je tebi. Pa,zbog tvog stava vas ljudi i napustaju,a ovi d......i sto su tu iz tople sobe uz terapije,mama ih donosi,oni su tu. pa,kad budes imala vremena(znam,nemas ga)pobroj broj regisstrovanih koji su se mozda jednom javili i nestali. a,oni koji se i ne jave,a registruju se. nevalja posao.
i,na cijoj ja to temi pise. ?ja,pitai da li ljudi zele da pisem. imam 38. i imam sta da kazem a da ne lupam. po,Ng-u Vas ismejavaju,znas ono o.......ma
Petar,uvek za mir i toleranciju
a,ako pocnes da brises i jedan nick,onda uradi sa svim,i banuj me ,ako se to tako kazze. nisi pravedna,bas pravo.
To sto imas 38. godina ne znaci da si pametniji od nekog sa 18., vec samo stariji. Nancy ima 18. godina i mene skoro svaki dan iznenadi hrabroscu i razmisljanjem, a njeni uslovi nisu nimalo lako... PSY je za 10 mjeseci skontala ono za sta je meni trebalo 10 godina - da je ovisnik i da mora da se lijeci. Njihove price su vrijednije od tvoje, koliko god da si ti opak i zajeban lik, a i od moje, koliko god da ja znam ili ne znam da pisem...

Mislim da price ne sluze za nadjebavanje, ko je u zivotu vise prosao, ko se vise valjao po govnima i to... To mi nekako dodje kao da smo osnovci i prepiremo se ciji je kurac duzi, a nijedan ga ne koristi na pravi nacin.

Normalno je da raja ovdje dolazi i odlazi. Neki se skinu i odu. Neki padnu i odu. Neki se registruju da bi postavili pitanje kako dodji do neke gudre u nekom gradu... Njih javno ismiju, pa i oni odu. Neki su ovdje iz zabave, dosade, sentimentalnosti. Neki zele da pomognu. Nekim forum pomaze (pogotovo ljudima iz malih mjesta, mislim, onim koji nemaju sa kim da pricaju o svom problemu). Nekome je dosadno na poslu. Neko zeli da pomogne ovisniku u porodici i da nauci nesto o bolesti...

Naravno da je ovdje atipicna narkomanska populacija i da mi nikako nismo prosjek. Prosjek nema kompjuter, nema internet, nema para, nema vremena, nema interesovanja za forum... Ali, mislim da su ovdje prosjecni apstinenti !!! Svaki apstinent, manje ili vise, prolazi kroz sranja o kojim se ovdje pise. I to vrijedi, mislim.

Tebi sve najbolje.
kingofsnake wrote:
deks-6 wrote:a evo ja cekam zavrsetak "najzajebanije" price na ovom forumu.ko parazit.Pozdrav dovla
e mogu ti reć, i ja. I to jedva ćekam. Ajde vlado obećo si:-) Pozzz
:). Ne morate mi vjerovati, ali do sada je napisano 86 stranica teksta u fontu 11... Uzeo sam to da dopunjavam i sredjujem. Poslije toga cu pisati nove stvari. Mozda, znam ja i slagati :)...

Pozdrav.
Last edited by Vlado_M on Wed Feb 25, 2009 3:53 pm, edited 1 time in total.
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by kingofsnake »

:). Ne morate mi vjerovati, ali do sada je napisano 86 stranica teksta u fontu 11... Uzeo sam to da dopunjavam i sredjujem. Poslije toga cu pisati nove stvari. Mozda, znam ja i slagati :)...

Ma vjerujem ti jebi ga, al bih baš volio da pročitam pa sam malo nestrpljiv:-) Samo ti polako, kad je središ sredio i jesi. Što bi kod nas narod reko"ne more se prije zore svanut" :-)

Sretno s pisanjem i ostalim!
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Zona Sumraka »

dovla, jel' ti to pises za svoju dusu ili ce gore pomenuto zazivjeti svjetlo dana na forumu?
Post Reply