Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

vudd kao vudd, uvijek zajebancija, u pozitivnom snislu naravno.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sunrise »

moderniji je ajjjj,fuck splend a med??? ocjena 1.1
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Pozdrav svima.
I eto tako nakon godinu i 8 mjeseci čistoće odlučih se ja otići na sastanak NA u ZG u subotu.
Ljudi moji, preporod...tako dobra bića, tako dobre duše... ma sve naj,naj,naj...
A dobro je meni Vuk govorio:"idi na sastanke bit će ti lakše".
A ja sam sve nešto odgađao,kao mogu ja to sam, šta će meni neke grupe ljudi i takve fore...
Uglavnom, ja sam uspio sam, uspio sam 1 godinu i 8 mjeseci(skoro), ali nešto me puklo u glavu kad sam pričao s prijateljem koji još uvijek pomalo brije, ali redovno+ subovi, pa rekoh ajmo frende zajedno u NA. Ništa ne košta,ako ti se ne sviđa odeš...itd.
Da skratim, on nije mogao u subotu pa sam otišao sam. Sad će mnogi reć da pretjerujem,ali takav osjećaj zajedništva i ljubavi, topline nisam osjetio skoro nikad.
Sad tek shvaćam da se nisam morao boriti protiv zla sam, da sam od prvih dana bez dopa,hepa,suba mogao imati ovo što sam osjetio na sastanku.
Da li je to neka energija tog društva, da li je to ne znam šta(sad bi netko rekao Bog, ali ja sam ateista u pogledu Boga,Isusa i Takvih nekih izmišljenih pravila i propisa poput Biblije), ali ljudi moji na tim sastancima postoji stvarno neka "Viša Sila"(sad će svi navalit na to što sam napisao,jer se sve i bazira na toj nekoj "Višoj Sili").
Znam da će ovaj moj post potaknuti mnoge da mi vrete "istom mjerom", pa onda :"kako to misliš Biblija izmišljotina", ali samo pišite. Nije problem, nekad je pero jače od mača.
Uglavnom, uz sastanke na koje od jučer idem(ne propuštam ni jedan), završavam ispite za web-design, i polako se sve slaže na svoje mjesto.
Za sve vas koji niste nikad bili na sastanku NA, savjet je probajte, pa makar samo 5 minuta...
Evo, 1 sastanak i ja već mijenjam pogled na sebe, na sve oko mene, ma ne znam ni kako to opisati tu euforiju...
Uostalom, opet pišem na forumu, što nisam zadnjih jako dugo(osim povremenih:evo me,dobro sam)
Žao mi je jedino što mislim da sam izgubio negdje svog druga Vuka, ništa mi se ne javlja, a ni ja njemu, ne znam što je s njim, probat ću ga direktno na private.

Hvala vam ljudi što ste mi omogućili na ovom forumu da se izrazim, izjasnim, što ste mi dali prostora za moje ispade i gluposti(Hvala SANELA.

A sad odoh, možda negdje i nađem Vuka...
Pozdrav ljudi i hvaa vam.(i nemojte mi što zamjeriti)
Vanja
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by nanii »

Biblija nije izmišljotina ali neću da ti pucam kontru sad jer i ti imaš pravo na svoje mišljenje

Elem drago mi je pravo zbog tebe

Promjena se čak i u postovima vidi

super, budi pozdravljen
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

da naravno, svako ima pravo na svoje mišljenje i oko toga stvarno ne treba dizat frku...jer netko je vjernik, a netko nije(što se tiče nametnutih nam od rođenja religija )
Hvala ti što si razumjela...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Vuk »

Baš mi je drago da čujem da ti ide dobro. Tu sam, pojavim se s vremena na vreme, uglavnom samo pretrčim po pisanjima nekoliko ljudi do kojih mi je posebno stalo, a tvoju ispovest nisam prestao da pratim, samo retko pišem u poslednje vreme, valjda ono što je i Vudd negde rekao: sve je već sto puta ispričano, glupo je ponavljati se.

Drago mi je da se pored sve priče i svih pokušaja svih nas da se skinemo i ostanemo čisti uvek pojavi neko ko osveži sve to dajući primer kako to ipak jeste moguće. Hvala ti na tome.

I pozdravi ekipu u ZG, nisam bio tu sto godina, nadam se da se nešto promeni uskoro na tom planu =)

Vidimo se buraz!
Moon child
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by malic »

VVV -ex prokleti wrote:Pozdrav svima.
I eto tako nakon godinu i 8 mjeseci čistoće odlučih se ja otići na sastanak NA u ZG u subotu.
Ljudi moji, preporod...tako dobra bića, tako dobre duše... ma sve naj,naj,naj...
A dobro je meni Vuk govorio:"idi na sastanke bit će ti lakše".
A ja sam sve nešto odgađao,kao mogu ja to sam, šta će meni neke grupe ljudi i takve fore...
Uglavnom, ja sam uspio sam, uspio sam 1 godinu i 8 mjeseci(skoro), ali nešto me puklo u glavu kad sam pričao s prijateljem koji još uvijek pomalo brije, ali redovno+ subovi, pa rekoh ajmo frende zajedno u NA. Ništa ne košta,ako ti se ne sviđa odeš...itd.
Da skratim, on nije mogao u subotu pa sam otišao sam. Sad će mnogi reć da pretjerujem,ali takav osjećaj zajedništva i ljubavi, topline nisam osjetio skoro nikad.
Sad tek shvaćam da se nisam morao boriti protiv zla sam, da sam od prvih dana bez dopa,hepa,suba mogao imati ovo što sam osjetio na sastanku.
Da li je to neka energija tog društva, da li je to ne znam šta(sad bi netko rekao Bog, ali ja sam ateista u pogledu Boga,Isusa i Takvih nekih izmišljenih pravila i propisa poput Biblije), ali ljudi moji na tim sastancima postoji stvarno neka "Viša Sila"(sad će svi navalit na to što sam napisao,jer se sve i bazira na toj nekoj "Višoj Sili").
Znam da će ovaj moj post potaknuti mnoge da mi vrete "istom mjerom", pa onda :"kako to misliš Biblija izmišljotina", ali samo pišite. Nije problem, nekad je pero jače od mača.
Uglavnom, uz sastanke na koje od jučer idem(ne propuštam ni jedan), završavam ispite za web-design, i polako se sve slaže na svoje mjesto.
Za sve vas koji niste nikad bili na sastanku NA, savjet je probajte, pa makar samo 5 minuta...
Evo, 1 sastanak i ja već mijenjam pogled na sebe, na sve oko mene, ma ne znam ni kako to opisati tu euforiju...
Uostalom, opet pišem na forumu, što nisam zadnjih jako dugo(osim povremenih:evo me,dobro sam)
Žao mi je jedino što mislim da sam izgubio negdje svog druga Vuka, ništa mi se ne javlja, a ni ja njemu, ne znam što je s njim, probat ću ga direktno na private.

Hvala vam ljudi što ste mi omogućili na ovom forumu da se izrazim, izjasnim, što ste mi dali prostora za moje ispade i gluposti(Hvala SANELA.

A sad odoh, možda negdje i nađem Vuka...
Pozdrav ljudi i hvaa vam.(i nemojte mi što zamjeriti)
Vanja

:)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ćao, evo opet ja.
Malo sam krivo izračunao koliko sam čist: prava brojka je da će 31.03.2012 biti 2 godine, u biti sad će 20 mjeseci(od heroina i drugih opijata)
Ali postoji kvaka.
Po filozofiji NA ja sam čist tek desetak dana, jer oni računaju čistoću kao apsolutno ništa što mijenja svijest,ni kap alkohola, ni tableta za spavanje...
Taj mi je dio malo nerazumljiv, jel meni je bitno da sam čist od heroina, heptanona,subutexa i slično, ali da čovjek s vremena na vrijeme ne može popiti čašu piva?
U redu. Alkohol je droga. I to jedna od gorih. Ali pobogu, pa nemam nikakav problem s alkoholom, niti sam ga imao. Mislim sav sretan što toliko dugo apstiniram od opijata svih vrsta, i onda skontam da je u biti recidiv pojesti Griotu, kolač sa rumom, u bircu popiti čaj s limunom i rumom...taj mi dio ne sjeda.
Znam da alkohol mijenja svijest, sve je to meni jasno. Ali ja se ne sjećam kada sam se opio alkoholom...
Isto tako znam da sam cijeli život okružen alkoholom, i ovisnicima o istom, te sam stekao nekakvo gađenje prema pijanim ljudima(nemojte me krivo shvatiti), i nikad sebi nebih dozvolio da pijem litru žestokog dnevno...
I, tako eto,samo da malo podijelim neka razmišljanja s vama...
Do slijedećeg puta...
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by vudd »

i...ovisnicima o istom, te sam stekao nekakvo gađenje prema pijanim ljudima(nemojte me krivo shvatiti), i nikad sebi nebih dozvolio da pijem litru žestokog dnevno...
ova recenica i ne bi zvucala nesto narocito, da me nije podsjetila na neka davna razmisljanja.o dopu,recimo:)

i meni je bezze ta prica da je recidiv ako,recimo, popijes flasu pive,pojedes rum plocicu i sl. sranja.al mi je isto bezze sto ne umijem ostati na jednon flasi.alkohol mjenja svijest.znaci, salijevas dok ne padnes u nesvjest.drugi dan se isfuras i...jebiga.tako krene.
ako vec zelim necim da mjenjam svjest, daj da to bude nesto ''ugodnije'':)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by zeleni »

e cula sam ovo za rum plocice, ali mi poenta te zabrane nije jasna ukoliko se direktno ne lecis od alkohola pa te i ukus mami da cirkas.
rum plocice, dakle, klopam. a alkohol ne pipam, jer znam u kom to pravcu kod mene ide :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply