Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Vidim nešto je moja tema aktivna u zadnje vrijeme... :shock:
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

A kakav si ti? Jesi aktivan u strejt životu ili u nečemu drugom si aktivan?
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sunrise »

pusti ga.....ok je
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

To je bitno, da je ok.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ma toliko sam ok da ne znam odakle bi krenuo pričati. Zato i štedim temu dok se ne dogodi i poklopi ono sve na čemu trenutno radim (web-design, prodaja kozmetike neke honorarno tek toliko, i najbitnije-možda volontiranje u pučkoj kuhinji za beskučnike).
Imam neki filing da bi trebao ići volontirati negdje, a za ovo sam se raspitao pa kažu da im treba ljudi...
U zadnje vrijeme samo radim dobra djela,sasvim slučajno, npr, nađem malu macu napuštenu i udomim ju kod prijateljice i svi sretni.
Ni 2 tjedna nakon toga ispred picerije tu u kvartu netko ostavio mladog pekinezera (jadna neka ogrlica,nema čip,sav se upiškio kad sam mu prišao...).Inače imam doma dva pekinezera,tako da stvarno nemam mjesta...
Slijedeći dan odem s njim ujutro veterinaru(Dr.Pezo, ko je iz Zagreba i okolice zna tko je)... i psić nema čip, znači samo su ga izbacili iz picerije i ostavili vani, a da se ne zna tko su vlasnici.
Kaže meni doktor Pezo da je star godinu dana, dao mu tabletu protiv glista, i što je najbolje već dan prije je prespavao kod ljudi koji žele psa, tako da sam ga vratio nazad njima i opet svi sretni i zadovoljni.
Ne razumijem kako netko može ostaviti na cesti takvo malo stvorenjce,bilo koje vrste jer pričam o životinjama općenito. Što su onda tek sposobni napraviti djeci ili ljudima općenito, gamad besćutna( tako bi ja njih ostavio negdje u šumi, gole, bose, gladne, izgubljene da mole da ih netko pronađe).
Prokleta gamad, majku im njihovu kako ih samo odgojila...
Uhhh što sam se sad nabrijao kad se toga sjetim...
Uglavnom, kod mene sve po planu i programu (1 GODINA I 7 MJESECI ČIST), znam nekima se čini da ću ja već pokleknuti na prvoj prepreci, ali varaju se....bilo je već i previše prepreka u tih godinu i pol, i ni jednom mi nije palo na pamet da stvarno uzmem...jesam ja razmišljao o tome,ali bitno je da nisam misli pretvorio u djela...
Evo, baš se sjetih svoje psihijatrice (od Boga dana žena) koja bi na sve ovo imala puno, puno toga za reći. Da nije bilo nje, moje majke, još jednog prijatelja i bivše djevojke, a i Vuka i ljudi s foruma (naravno mislim na one dobronamjerne, a ne one koji samo provociraju da vide koliko ću izdržati, i mislim si u sebi,"dobro se dobrim vraća". Znam da je to klišej totalni, ali stvarno ljudi,stvari tako funkcioniraju, izgleda na nekoj višoj razini...

Uhhh al sam se raspisao tek sad vidim...
Sve vas pozdravljam i želim vam da budete dobri i čisti,makar koliko sam ja...
Pozzzz...
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

Neka ti je sa srećom, Vanja. Želim ti da takav ostaneš do kraja života. Čitajući tvoju ispovjest bar nekolicini će uliti nadu, želju i volju da i oni uspiju.
Pozdrav i svako dobro.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ma ja sam samo iskren i ne skrivam pred nikim ništa, inemam nikakvih tajni. To je prava formula za uspjeh
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by vudd »

ja sam samo iskren inemam tajni ni pred kim,to je formula za uspjeh.
blend- a- med
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by zeleni »

volim formule.
najdraza mi je
I = U/R
omov zakon sa strujno kolo
om je bio skroz kuuul lik. 8) koliko je bio kul govori da budisti meditiraju u spomen na njega. ommmm
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

zeleni wrote: om je bio skroz kuuul lik. 8) koliko je bio kul govori da budisti meditiraju u spomen na njega. ommmm


xxxaxaxaxaxaxaxa... xD
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Post Reply