Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

Pozdrav, Vanja! Forum za to i sluzi da istreses sto ti je na dusi.
Vala si na gomili tableta... Skidaj se cim prije.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Pozdrav Sanela, drago mi je što opet mogu s tobom da razgovaram...
A čuj, taj Velafax šta su mi dali sam bacio u smeće, Hepove ću trpit do isteka uvjeta a to je 13.12.2014. a onda smanjivanje 5 kom mjesečno, jebiga ovo za epilepsiju moram piti inače dobivam napadaje u skroz neočekivanim trenutcima i završavam u bolnici, a kad odu Hepovi ići će i Helex. A onda eto mene opet na sastancima NA koji su mi uvijek pomagali.
Nego zna li itko što je s Vukom, nikako da ga dobijem na Skypeu niti na forumu vidim da nije pisao, tako da ne znam što je snjim.
Lijepi pozdrav Saneli i svima koji me znaju s foruma a i izvan njega.

P.S.- Znam ja sebe, bit će sve u redu, ovo su samo zaostaci iz zatvora koji su se nagomilali u meni. Ne brinite dobri ljudi, ponovno ću sijati svom svojom snagom. Što me ne ubije definitivno me ojača, tako da sam jači nego ikad.

Veliki pozdrav svima.
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by dina_d »

samo polako …nadam se da si se i sam umorio od takvog zivota ..javi se ponekad i pisi zelim ti sve najbolje ...
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Dobri ljudi evo mene nazad...
Skinuo sam terapiju na nulu ima 3 tjedna(pio sam soluciju hepova (20 kom-10ml dnevno), a čak mi ni to više nije bilo dosta.
Što se tiče ostalih tableturina sve sam ih s oproštenjem odjebo, tako da sam ostao samo na Topamaxu(lijek za epilepsiju) koji mi ne odmaže što se tiče rasuđivanja i slično, a kamoli da bi od njega imao ikakav high.
U redu, bio sam u zatvoru zbog svojih gluposti, pa sam i tamo našao načina da se drogiram (subotex, buprenorphin,tramal...),ali čim sam izašao to je ostalo iza mene.
Sada imam misiju, što prije naći bilo kakav posao(nisam izbirljiv), osamostaliti se(pošto još uvijek živim s majkom koja mi je najveća podrška[HVALA TI MAJKO]. Problem je u nedostatku financija...
Iskreno se nadam da će ljubav mog života uskoro pokucati u moj život, ako ne provest ću svaki slobodan trenutak tražeći svoju srodnu dušu...Dakle imam 35 godina,nisam ružan, samo sam malo zahrđao što se tiče uletavanju nježnijem spolu, pogotovo kad nemaš baš love.
E tu bih volio da me ova zajednica podrži, da mi predloži na koji način i kako prići potencijalnoj djevojci...Ali da se razumijemo ja nikome ne želim lagati o svom životu, sve što imam za reći je samo istina, ma koliko ona brutalno zvučala.
Također, nešto me u zadnje vrijeme vuče u smjeru religije i vjere u Višu Silu(ili kako god vi to zvali).
Crkva mi se ne čini kao pravi odabir jer ako i vjerujem u nešto to sigurno nije crkva već Isus Krist, a ovo što crkva radi zbog svojih potreba i zarade (crkva je najbogatija i najmoćnija organizacija koja nema veze sa svjetovnim zakonima, tako da možemo reći(malo ružno, ali tako ispada): Ustrojstvo Crkve je najbliže mafiji). Tko kontrolira to silno bogatsvo radi kojega su i nastajali ratovi? Nitko? Znači Crkva ima odrješene ruke da radi što hoće, i to je ono glavno što me odbija k njoj. Samo zarada...
E pa hvala, ne želim biti dio tako nečega.
Uh, malo sam se razvezao, ali svi vaši komentari i sugestije su dobrodošli.

Pozdrav, Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
student
Posts: 12
Joined: Mon Mar 02, 2015 3:41 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by student »

Pozdrav Vanja!

Kako da nadjes ljubav svog zivota? Hm. Ako si zbilja prekinuo sa drogom moras uciniti korak naprijed. Moras promjeniti svoj zivot. Okreci svoju sobu u vedre boje, kupi novi namjestaj, nabaci novi look, malo teretane ne bi bilo na odmet...sve sto je bilo zaboravi...ako okolina zna za tvoju proslost onda je reci svojoj curi a ako ne zna, bolje nemoj govoriti..ali isto tako onda moras uciniti veliki zaokret u svom zivotu..uvjeriti sebe i one koji znaju za tvoju proslost da to onda nisi bio ti nego demon u tebi kojeg si uspio istjerati...
Budi vedar i pozitivan..ako te i uvati melankolija nemoj uzimati nikakve opijate pa makar se oni zvali i eufemizmom poput; analgetici...sve sto mjenja kemiju u mozgu je vrlo opasno..pogotovo bendzosi i tramadoli koji iscrpe sav serotonin u par dana pa se covek ne moze dva mjeseca iscupati iz depresije..i kafetina se mani zauvjek..ako te ikad zaboli nesto radje uzmi protuupalne analgetike..a ovog smeca se mani zauvjek..to ti govori jedan student medicine pa mi vjeruj na rijeci :)))
I pocni malo izlaziti, koketiraj, flertaj..kad ti zene uzvrate odmah osjetis osjecaj koji je ljepsi od droge a to je da te neko voli, da nesto valjas...budi koristan..nadji neki hobi, otkrij talente...tu lezi spas i prava ugoda! Droga je samo prevara koja kratko traje!!!

Nadam se da si promjenio svoj zivot. Ako istinski jesi promjenio svoj sklop stvari bi ti ubrzo trebale poceti sjedati na mjesto! Ja iskreno vjerujem u ovo jer po tvojim postovima osjetim da si vedar covjek pun nade u bolje sutra a to je ono najvaznije u svemu ovome..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

Sve stoji što si napisao, samo je važno djevojci reći o prošlosti. Naravno, ne odmah čim je upoznaš, ali vrlo brzo, pogotovo ako ti se svidi. Jer ako sazna od nekog drugog, gotova je priča.
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Don Dop »

Kako naci ljubav svog zivota ili ljubav uopste... uh... ko bi to znao. Svi uglavnom tragaju za tim odgovorom, ali odgovora nema dok se sam ne pojavi, a uglavom nismo ni svesni da upravo to sto nam se desava je bas ta ljubav. Cesto se desi da se prica zavrsi pa tek onda shvatimo, ali osim patnje za tom osobom dobijamo i iskustvo vise. Moje misljenje generalo gledano je da je ljubav uvek tu pred nama, ali je tesko prepoznati. Tesko je na vreme leptirice u stomaku pravilno definisati. U tvom slucaju, s' obzirom da imas 30 i kusur godina { ne mislim da si star, vec kompletno zreo muskarac } je potrebno da prvo nadjes posao i sebe finansijski obezbedis. Finansije daju coveku samopouzdanje, a onda obnovi kontakte sa dragim osobama iz proslosti, "slucajno" naleti na drage devojke iz proslosti i otvori se za nova poznanstva. Verovatno je tvoja generacija vec duboko u roditeljstvu, ali siguro ima slobodnih osoba koje traze sto i ti i jednu stvar moras da rascistis pre nego udjes u ljubavnu pricu sa nekom osobom. Postaraj se da si narkomaniju ostavio iza sebe. budi iskrena osoba otvorena za ljubav i davanje, a ne osoba koja ce potopiti snove zeni koja te voli.

Zelim ti srecu u potrazi i ocekujem da ces nas uskoro obradovati sa lepim vestima jer ljubav je definitivno nesto najlepse sto covek moze doziveti.

Pozdrav.
Ja sam Bog
bbbbb90
Posts: 16
Joined: Sat Apr 04, 2015 12:02 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by bbbbb90 »

Bezveze je kad imas vise okruzenja za koja drugi ljudi ne znaju, ja sam krio od svoje djevojke dosta stvari, naravno i varao je, a kad se vratim i pogledam sve realno ona je mogla da me suoci sa samim sobom i nisam uopste morao doci do toga da kontam da li cu uopste prezivjeti, tako da treba sve reci osobi koja to zasluzuje, ne kazem da treba ici okolo i svima priznavati sta si radio ili kakav si bio, ali ako je djevojka vrijedna paznje onda joj se treba priznati ko si ustvari ti i sta si bio, ali i kakav zelis biti.

Bitno je znati sta zelis da budes i onda to jasno artikulirati voljenoj osobi, barem ja tako to dozivljavam nakon mog nekog iskustva koje je sigurno manje od vaseg, ipak ste na kraju krajeva stariji. Citao sam citavu ispovjest koju ste pisali i svaka ast na borbi, ali i na iskrenosti kada je u pitanju padanje i svijesti da nesto nije dobro ili da bi trebalo biti dobro. Nadam se da cete naci i ljubav svog zivota, a ako to istinski zelite onda ce vam se i desiti, aBD.

Pozz
student
Posts: 12
Joined: Mon Mar 02, 2015 3:41 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by student »

Hm. Pa ne znam bas koliko je pametno odnah to curi obznaniti. Ako kaze da za njegovu ovisnost znaju samo majka i psihijatrica, sto bi onda drugima obznanjivao takvo sta. Jer vjerujte ima ljudi koji ne podnose bilo sta sto ima veze sa drogom. I ja sam nekad bio takav.

Moze im obznaniti ali tek kasnije kada mu zivot procvjeta u punom smislu rijeci a ne sad kad su rane jos svjeze. Kad bude vedar i pozitivan covjek, koji ni kap alkohola nece da popije a kamo li da misli o drogi onda moze curi sve obznaniti. I onda kad cura vidi da je on vedra i izljecena licnost nece mu uzeti to za zlo nego ce ga jos uz to smatrati hrabrom i jakom osobom, jer onaj koji se iscupa iz kandzi droge i jeste to.

Ovo je moj savjet a on neka poslusa savjet za koji misli da mu najvise odgovara!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

@Don Dop
Odličan post!
Post Reply