Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

7474 wrote:Yugou,
stvarno misliš da ljudi iz CRO u manjem broju, nego inače, tipkaju po forumu? Ako te tako, zašto misliš da jeste? Kvalitetnije se leče ili trenutno jače stondiraju? Aj baš pojasni šta si teo da kažeš!
Poz svima!
Uvijek je na forumu bilo puno manje ljudi iz HR nego iz Srbije i BiH.
Šta je razlog? Ne znam...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by YugoS »

Mislim da ovisnici u HR manje pate.
Imaju veci i puno laksi sistem iliti sustav lijecenja.

Oni koji se lijece substitiutom ili se odrzavaju,a ne prave gluposti,ili rade ili se necim drugim zanimaju.
Oni koji se zajebavaju i zloupotrebljavaju lijecenje,ti ce otici na UHO i kupiti info kako se sto bolje uraditi preko terapije.
Oni koji se misle lijeciti bez medicinske pomoci i imaju jaku volju i zelju da se iscupaju bez icega,ti su vecinom po Komunama.

Moje misljenje !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Tu se slažem sa Yugosom, kod nas, pogotovo u Zagrebu je puno lakše doći do kvalitetnih doktora. Javiš se svom doktoru opće prakse, dobiješ uputnicu sa šifrom f11.2, odeš npr. u vinogradsku bolnicu kod čuvenog doktora Sakomana, prepiše ti terapiju koju podižeš svako malo kod svog doktora i gotovo. Čak i kod svakog recidiva imaju razumijevanja i izlaze ti u susret.
A opet, s druge strane, inzulinski pribor 10 kom. košta 1 euro, a o dopu da ne pričam. Ima ga na sve strane, maltene ko na pijaci.
Masa ljudi je na održavanju heptanonom, i mislim da nemaju namjeru da se skinu do kraja života, jer funkcioniraju normalno, mislim ono,posao,žena,djeca...
A rijetki su oni koji su u komunama,barem koliko ja znam.

Možda bi to bili neki od razloga što nas nema više na forumu. A i među narkomanima i nije nešto poznat ovaj forum. Morat ću ja da ga malo izreklamiram. :-D
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

prokleti narkoman wrote: A i među narkomanima i nije nešto poznat ovaj forum. Morat ću ja da ga malo izreklamiram. :-D
Pa nemoj puno reklamirati, valja izaći na kraj s vama :wink:
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

haha
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by 7474 »

sanela wrote:
7474 wrote:Yugou,
stvarno misliš da ljudi iz CRO u manjem broju, nego inače, tipkaju po forumu? Ako te tako, zašto misliš da jeste? Kvalitetnije se leče ili trenutno jače stondiraju? Aj baš pojasni šta si teo da kažeš!
Poz svima!
Uvijek je na forumu bilo puno manje ljudi iz HR nego iz Srbije i BiH.
Šta je razlog? Ne znam...
ja sam i kontao da je uvek bilo manje ljudi iz HR al je Yugač sugerisao da se taj trend tek odnedavno pojavio.. zato sam mislio da ga pojasni.

Sanela, feeling better? unosiš gvožđuriju u organizam? nemoj da nam skomolaš. traži profesionalnu pomoć (oko foruma a i oko krvne slike).

svako dobro svima!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

7474 wrote:
Sanela, feeling better? unosiš gvožđuriju u organizam? nemoj da nam skomolaš. traži profesionalnu pomoć (oko foruma a i oko krvne slike).

svako dobro svima!
Kolega mi je rekao da grickam spajalice dok ležim :)
Pijem neki sirup i nekakve tablete s algama. U ponedjeljak ću kod ljekara, jer danas nije radio, pa ću vidjeti šta će mi reći. Ali, trebam promijeniti način prehrane dugoročno. A svaka terapija bi trebala trajati makar 6 mjeseci... a ja sam skroz nedisciplinovana. Uhhh, valjda je vrijeme da se promijenim :wink:
Da otegnem papke, ne biste imali gdje da pišete svoje ispovijesti :)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

ma nedamo te, sanela. ti naše svijetlo na kraju tunela. :D :D :D

pazi čak se i rimuje,sanela,tunela :-D
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
asifa
Posts: 19
Joined: Thu Dec 31, 2009 10:19 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by asifa »

pa sta bi s tobom vec dva nana nista nam nepises.Jeli sve ok
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by klara60 »

V,
kako je protekao vikend, danasnji radni dan? Zasto ne pises? Nadam se da si dobro...
Post Reply