Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Hvala vam dragi ljudi i pozdravljam vas od sveg srca. Otišao sam kod svojih na selo na duže vrijeme, tako da nemam pristupa internetu i iskreno to je jedino što mi nedostaje, a da je gradskog porijekla. Sada sam u Zagrebu da proslavim s majkom Uskrs, pa se vjerojatno u utorak ponovno vraćam nazad u prirodu. Kako trenutno nemam posao niti nekakvih obaveza u ZG-u, živim na selu život punim plućima, i nijednom mi nije pao dop na pamet. Ustajem s prvim pijetlovima, cijeli dan nešto radim oko kuće ili životinja, hranim se pravom domaćom klopom i obavezno poslije klope čaša domaćeg vina. U krevetu sam već oko 9 navečer i nemam više nikakvih problema sa spavanjem. Čim legnem, zaspim. Vjerovatno od umora i čistog zraka.
Eto toliko od mene, rekoh da vam se malo javim. Inače, otkako sam na selu, skoro pa sam zaboravio koliko sam točno dana čist (34), što samo potvrđuje da sam potpuno druga osoba tamo na selu. U gradu brojim dan po dan, i svako malo ili naletim na nekog iz onog starog kruga ljudi, ili me neko nazove pa mi predloži neku šemu za sređivanje, tako da ne mogu ne pomisliti povremeno na dop. Čak moram priznati da mi trenutno i sama pomisao na njega u meni izaziva iskreno gađenje. Znam da mi mnogi neće vjerovati to što sam sada rekao, ali ozbiljno tvdim da se neću više ničim drogirati. Bio bi lud kada bi sada išao srediti se, ono još zadnji put da se oprostim od dopa kako treba. A ne, taj film nećete gledati. 34 dana je previše da bi ih samo tako bacio u vjetar.
Još jednom hvala svima ( ponajviše čovjeku koji piše plavom bojom fonta (Vuk, za one koji nisu upućeni)), i veliki pozdrav od mene, V
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by klara60 »

V, baci koje slovo na svoju temu, cisto da znamo da si OK-nema te dugo
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo, da se javim i ja malo. Pozdravljam vas dobri ljudi. Ja odlično, malo na selu, malo u Zg, a uskoro odlazim na more raditi. Sezonski, jebiga,al bolje išta nego ništa.
I dalje čist i ponosan, (2 i pol mjeseca) i bolje sam nego ikad prije. Nemam apsolutno nikakve želje da se niti jednom više urokam jer ovaj osjećaj sada je puno bolji nego na bilo koja droga. Kad stignem razgovaram sa svojom psihijatricom (barem jednom tjedno) i definitivno sam mentalno jači i stabilniji iz dana u dan. Čak štoviše, primjetio sam kako sam prestao brojati dane otkako sam čist. Evo, naprimjer za ovaj post sam morao provjeriti kad sam točno prestao s dopom u svojim prvim postovima.
Vjerojatno neću ništa pisati mjesecima (osim ako se negdje na moru ne dokopam interneta), ali prvom prilikom ću baciti koje slovo.
Sve vas pozdravljam i zahvaljujem na svim onim riječima podrške kada mi je pomoć bila najpotrebnija. (naravno Vuku najveći pozdrav) V.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by tamarra »

Odlično! :D Samo tako nastavi!
Nego, jesi ti spominjao negdje kod sebe na temi AN sastanak preko skajpa? :?: Znam da sam negdje na ovom forumu pročitala, samo ne znam gdje točno.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Vuk »

Gospodin Prokleti Narkoman vam svima šalje pozdrave!
Dobro je, čist, miran i srećan. Uživa u svom novom životu, na jednom od najlepših mesta na kugli zemaljskoj (barem u letnjem periodu :D ).
Šta reći, čuda se dešavaju, dešavaju se stalno samo kada im to dozvolimo!
Moon child
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Prije svega hvala gospodinu Vuku što je tako lijepo prenio moje pozdrave čitavoj našoj maloj zajednici.
Koa što on reče,radim na moru za dobru plaću, i uživam u svim ljepotama ovog prekrasnog otoka. I da,čist,sam, i bit ću čist, jer mogu i uživam u tome. Zanimljivo je kako se odjednom sa totalnog dna čovjek digne praktički do zvijezda.
Da li je to prst sudbine, da li je to moj silan trud, pomalo od obojeg ili nešto četvrto?Uostalom nije ni bitno.Bitno je da više nikad ne moram da se sredim iliti uradim kako vi to kažete.
Ali meni je bitno i da ste svi vi kojni ste bili uz mene kad mi je bilo najteže i koji ste mi pomagali također dobro, i da ste sretni i zdravi, te da nitko nije posrnuo ponovno u propast iliti u crnu rupu iz koje se tako teško izlazi, skoro pa nemoguće.
Ali neka vam ja budem primjer,skinuo sam se sam kod kuće(naravno uz vašu pomoć), bez nekakvih medikamenata i doktora,i čist sam ako se ne varam 4 mjeseca(prestao sam da brojim dane odavno, tako da sam možda pogriješio u broju dana,ali sad to nije ni bitno).
Zato ljudi slušajte me sad dobro! Ima lijeka našoj bolesti,a zove se vrijeme. Svi vi koji ste još na dopu ili čemu već, ili upravo sada krizirate i molite samo za još jedan šut; nemojte više ako boga znate. To nam ne treba,život je tako lijep kad ponovno progledate kroz trijezne oči,kad osjetite ljubav i spokoj u duši i kad shvatite da više nikad ne morate da se drogirate. Ljudi moji i dragi prijatelji, ovo kako se ja sad osjećam ne može vam pružiti ni jedna droga.
Eto toliko od mene ,imate lijepi pozdrav s jednog od 3 nalijepša mjesta na jadranu,puno vas volim i nek vam je sa srećom.

P.s. - ODOH JA MALO HVATAT STRANKINJE ...HAHA
Last edited by VVV -ex prokleti on Fri Aug 27, 2010 11:45 pm, edited 1 time in total.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by klara60 »

V, svaka cast =D> mnogo me raduje kad procitam ovako nesto! Samo nastavi tako :thumbsup:
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by vjeraufanjeiljubav »

tamarra wrote:Odlično! :D Samo tako nastavi!
Nego, jesi ti spominjao negdje kod sebe na temi AN sastanak preko skajpa? :?: Znam da sam negdje na ovom forumu pročitala, samo ne znam gdje točno.

evo Vuk je poslao...



* Prijavi post
* Citiraj (i odgovori)

Re: Zora li ce?

PostPostao/la Vuk dana pon jun 28, 2010 10:06 pm
A na žalost ne ide da pričam kako je bilo na samim sastancima i šta se tu dogadjalo pa ostaju "samo" more, sunce i zabva! NA sastanci su otvoreni za sve koji žele da se reše problema sa drogom pa svako koga zanima može da dođe i vidi kako to funkcioniše.
Za one koji nemaju mogućnost da prisustvuju živim sastancima tu su i skajp sastanci:
ponedeljkom u 21č na srpskom
utorkom i petkom u 19č na engleskom jeziku
kontakti koje treba dodati su NArkoslavija (za sastanke na srpskom) i NArkoskypea (za sastanke na engleskom).
Moon child
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo dragi ljudi da se i ja malo javim. Naime došao sam sa Hvara na jedan dan ivraćam se sutra. Razlog mog dolaska je dosta tužan. Naime, danas sam pokopao najboljeg prijatelja. Umro je u srijedu pod čudnim okolnostima. Nikad nije bio ovisan o heroinu, ali je jednom bio pozitivan na metadon pa su mu ovi naši doktori prepisali svu silu tableta uključujući suboxone, normabel, xanax, seroquel itd. Prije par dana tražio je promjenu terapije i prepisali su mu heptanone umjesto suboxona + sve one tablete od prije. Uglavnom, u utorak navečer je zaspao i nije se više probudio. Nek mu je laka zemlja i počivao u miru božjem,
Inače osim toga ja sam odlično i više ni neznam koliko sam dugo čist. Mislim da će 31.8. biti 6 mjeseci. Jebote kako vrijeme leti kad si čist. Mislim da je to zato što otkako sam čist svaki dan mi je bio popunjen od buđenja do odlaska na spavanje raznim preokupacijama koje sam si zadao samo da nemam slobodnog vremena pa da mi ne padaju gluposti na pamet.
Ovim bih putem još jednom želio zahvaliti svima vama na savjetima, na pomoći i na vašoj podršci. Dragi prijatelji puno ste mi pomogli i mislim da bi bez vas odavno odustao. Davali ste mi nadu svaki put kada mi je bilo teško i svaka vaša riječ mi je značila nevjerojatno mnogo.
Naravno najveća zahvala i dalje ide gospodinu Vuku, jer se taj veliki čovjek toliko zalagao za mene i imao je odgovor na svako moje pitanje, i njegovom strpljenju i pozitivnom razmišljanju nema kraja.


Eto toliko od mene do slijedećeg puta. Ostanite mi zdravi, lijepi i veseli, i budite mi dobri i jaki kao što ste uvijek bili.

Sve vas volim, grlim i ljubim i želim vam sve najbolje.

Pozdrav, V.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Vuk »

Srećan rođendan lave!
Samo furaj, život je tek počeo da se otvara!
Moon child
Post Reply