Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Cupika
Posts: 5
Joined: Fri Oct 22, 2010 7:59 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Cupika »

P.s Znam da ti je ovaj forum,naravno podrska ljudi,pomogao,znaj da si i ti svojom pricom,iskrenoscu,BORBOM,pomogao verujem mnogima,meni jesi. Da shvatim i povratim veru da je moguce izaci iz pakla,pogotovo na suvo kao ti,sto sam mislila da nema teorije! I dao si mi neku snagu da ne odustajem,u mom slucaju u borbi za brata. Tako da znas,da si i ti pomogao nekome,verujem da ih ima jos.:-) pooz Vanja:-)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ne znam čime sam zaslužio tolike komplimente i hvala vam na lijepim riječima i na čestitkama, a što se tiče Vukove izjave o nadimku, već sam razmišljao da ga promjenim ali sam odustao iz razloga da me uvijek podsjeća na ono što sam bio i na ono što više neću da budem.
Ako sam barem jednoj osobi pomogao zbog toga sam neizmjerno sretan, i osjećam da svi ovi mjeseci pisanja o mojoj borbi sa tim zlom nisu bili uzaludni.
I zato ljudi hvala vam i sve vas volim, i ako ću ubuduće moći bilokako nekome da pomognem na bilo koji način rado ću to učiniti, i pružiti ću potporu bilo kome isto kako ste je i vi meni pružali.
I za kraj poruka: isplati se boriti ma koliko puta izgubio bitku, ali bitno je ne izgubiti volju za borbom, jer svakim padom nešto naučiš, i kod svake slijedeće bitke imaš sve veću vjerojatnost da dobiješ rat.

Hvala još jednom, sve vas pozdravljam i samo napred bez osvrtanja. Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by selma »

Ne daj se Vanjo! :wink:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ne dam se ja, bez brige. Hvala ti.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Gdje ste ljudi? Nije valjda da spavate? Ako je tako želim vam laku noć i ugodne snove.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo me ponovo. Baš sam nešto raspoložen povodom sutrašnjeg dana, Stara Godina na Novu, pa bih poželio svima koji slave, Sretnu Novu Godinu, bez droge, i neka vam je zdravlja i sreće, a ostalo dolazi samo po sebi.
Isto tako bih volio kada bih se osobno mogao naći sa ljudima iz Zagreba ili okolice, a koji su na ovom forumu, pa da konačno i ja doživim taj kontakt s ljudima koji su prošli ili prolaze ono što sam i ja prolazio.
Ukoliko ima zainteresiranih, drage volje ću dati svoj broj mobitela na PM, i isto tako volio bih da mi se na isti način jave moji susjedi iz ZG koji furaju istu furku kao i ja.
Ako treba dajem i svoj Skype nick na PM svakom zainteresiranom, pa da malo pokomuniciramo, ali više bih volio u ovom Blagdanskom ozračju da se nađemo i popijemo neku kavu ili čaj.
U nadi za pozitivnim odgovorima, do slijedećeg puta, sve vas pozdravljam i volim. Vanja

P.S. moj mail: vvvasso@gmail.com ili vvvaso@gmail.com ....pa ko voli, nek izvoli.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by saša-ex »

Hej Vanja, sve najbolje... Pa idi na NA sastanke, videces ok ljude.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Nisam baš u prilici, zbog posla. Kad sam imao vremena, mogao sam a nisam, a sad mi je žao. Čak sa dobio neke brojeve ljudi iz NA iz ZG, ali nekako se baš nisam mogao odlučiti na to.
Ali evo, imam već jedan dogovor za kavicu u utorak, sa jednom forumašicom.
Sale..........pozzz
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

E da , Hvala na željama, zaboravio sam... i tebi sve najbolje, kad god da slavio...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by joesspappa »

Secam se kad si dosao na forum, da nisi smeo ni ime da kazes, pa si imao ovaj "sjajan" podsetnik, a gledaj ga sad, ostavlja mail, skype, telefon i sve... vidan napredak druze, zelim ti jos puno "sitnih" pomaka u zivotu ;)
Pozzz
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Post Reply