Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Hvala Care.. Život je lijep i kratak, jer sve što je lijepo kratko traje.

Veliki pozdrav i samo furaj svoj film, moj pozitivni prijatelju.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by izabella »

Vuk wrote:Srećan rođendan lave!
Samo furaj, život je tek počeo da se otvara!


SVAKA CAST!
AJ JOS MALO PA DA SLAVIMO GODISNJICU! :D :D :D :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sunrise »

Hej PN

sad sam procitala cijelu tvoju ispovijest od pocetka do kraja, i tako citajuci iskreno nisam ni posumnjala da neces uspjeti u naumu. Nemam pojma,ali iz tebe i vtojih rijeci je zracila neka jako jaka odlucnost. Malo sam se zabrinula kako ce se on jadan skinuti bez ikakve tablete i neke dodatne terapije al tvoja volja je bila jaca od icega.
Sad brojis puno mjeseci.jako mi je drago za tebe i za to sto si cijelo svoje iskustvo i proces jako brizno napisao i podijelio sa svima kojima treba motiv i volja i nada.

Bravo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Cupika
Posts: 5
Joined: Fri Oct 22, 2010 7:59 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Cupika »

Kako si sada? Neverovatna prica... Nadam se da cu cuti dobre vesti.
User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by janja-st »

sritan rodjendan
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo me dragi moji ljudi i prijatelji, da vam se javim i ja malo.
Kao prvo sretan Božić svima koji ga danas slave i neka nam je još puno Božića svima bez droge.
Opet da zahvalim na svoj vašoj podršci, potpori i što ste brinuli za mene onda kada mi je bilo najteže.
POSEBAN POZDRAV VUKU.
Ja sam odlično,nikad bolje, našao sam jako dobar posao sa fenomenelnom plaćom i živim konačno razmišljajući o budućnosti. Sretan sam i veseo, i kad bih mogao da s vama podijelim svoje osjećaje, vjerujte to bih i učinio.Da barem svi budete sretni, veseli i čisti, bez droge, i sa lijepim i ugodnim životom.
Vjerujte mi da nisam 100% siguran koliko sam dugo čist, ali mislim da je to otprilike 9 - 10 mjeseci, i uopće mi dop nikada ne pada nimalo na pamet, niti ga se sjetim ikad.Osim kad upoznajem mlade ljude sa opasnostima te droge ili kad pričam svoju priču svojim prijateljima koji nisu znali da sam na heroinu. Ili kad sretnem bivše "drugove po dopu" i pokušavam im nekako pomoći, ako oni uopće žele da im se pomogne.
I ne, nije mi ni najmanji problem boraviti u njihovom društvu, čak ih i gledati kako se sređuju, jer i ja sam bio takav i radio te iste stvari, i mislim da bi bilo pomalo licemjerno i nekorektno od mene kada bi ih zaboravio i odbacio.

Pozdrav svima. Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by dzankoza »

Citao sam tvoju pricu.Sve su one skoro iste.Pa tako i moja.Samo napred brate nedaj se.Ija sam tim putem ka izlazu krenuo i nadam se da ce biti ok.GLAVU GORE...
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Ma moja je glava gore...idem polako i sigurno napred, i siguran sam da sam pobijedio to zlo.

Pozz
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Vuk »

NI goreg nadimka ni boljeg čoveka! :D
Sretan ti Božić care!
Moon child
Cupika
Posts: 5
Joined: Fri Oct 22, 2010 7:59 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Cupika »

Cestitam! Bravo,care. Zelim ti sve najlepse u zivotu,srecan Bozic!:-) Svima zelim da uspeju u svojoj borbi,i da budu srecni!! Pooz Vuce,BRAVO!:-)
Post Reply