Meni je bilo dosta!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Meni je bilo dosta!

Post by joesspappa »

Dedal wrote:Mislim na ponos u ovom smislu:
- ponosan sam što sam konačno priznao,sebi a i drugima, da sam u kurcu, da sam tužan, da sam ne sretan, da ne mogu sam, da trebam pomoć, da sam.......OVISNIK.

jbg. pappa sljedi clip...
To ti je bratac jedna od boljih odluka u zivotu... jedna od losijih nakon te ti je izbor jagnjetine :)

PS. jbg nek ide :)
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Ashley
Posts: 1
Joined: Thu Sep 22, 2011 2:15 am

Re: Meni je bilo dosta!

Post by Ashley »

Želim samo da kažem da ja nemam problem sa drogom, imam problem druge prirode,ali meni je ovo što sam ovde pročitala neopisivo pomoglo... Do sada mi se nije dešavalo da nađem odgovore na neka svoja pitanja i probleme koji me muče već tri godine... Papa, osećam zahvalnost prema tebi. Svaka čast na svemu što si postigao i što si sada tu gde jesi. Divim ti se na takvom razmišljanju, stavovima i pogledu na svet... Verujem da si u stanju svakog da razumeš i da si svojim postovima pomogao mnogima koji možda, kao ja , i nisu zavisnici...
Respect!
I molim te, nastavi da pišeš kad nađeš vremena.
I am my own heaven and hell!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Meni je bilo dosta!

Post by Dreamer »

Dragi Pappa, tvoja ispovest je od onih koje bi trebale uvek da stoje u top 3 na ovom Forumu. Odlicno si opisao svoju borbu,i ne samo da verujem vec i znam da si njome nekima jako pomogao.
Najbolje od svega je sto si pisao i o losim emocijama i kako si ih prevazilazio, jer narkoman u oporavku najvecim delom takve dozivljava, i svako preterivanje u pozitivnim afirmacijama ga moze onespokojiti. Barem na pocetku apstinencije. Svaka cast. :)
Ja kapiram da su mnogi na ovom Forumu zapoceli najiskrenija deljenja i da su imali sjajnu zamisao te tako i otpoceli sa svojim zivotnim pricama, ali kako su se medjusobno Live upoznavali tako im je na neki nacin postala "frka" da pisu i dalje otvoreno, te se kriju iza dobro naucenih fraza i samo njih ponavljaju. Tesko cemo od "starijih" apstinenata cuti da su se juce ujutru probudili sa zeljom da sve puste da ode u k...c.Ili da se ponovo preispituju. Ili da su pomislili na dop. Ne mislim ovim na tebe, govorim onako, generalno. I to je velika steta. Ja razumem da tako nekako i "mora" biti, ali bih uzasno volela da ovde citam dugogodisnjeg apstinenta od "krvi i mesa" koji ima i strahove i emotivne padove i sve ostalo.
U svakom slucaju, podrska! :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Meni je bilo dosta!

Post by majka NS »

Dreamer wrote:Dragi Pappa, tvoja ispovest je od onih koje bi trebale uvek da stoje u top 3 na ovom Forumu. :smt045 :smt023 Odlicno si opisao svoju borbu,i ne samo da verujem vec i znam da si njome nekima jako pomogao. =D>
Dragi "joesspappa"
Sve gore citirano POTPISUJEM. Meni si mnogo pomogao, tvoja priča "razbija" :) , a ja sam samo suovisnik, KOLIKO TEK POMAŽEŠ OVISNICIMA!!! Hvala ti od :heart: , što si takav - kakav si, i što nam pomažeš svima ! ! !
Srećna Ti Nova godina ... ... ... (da ti služi za neke Tvoje nove početke... :smt045 )

Pozdravljam Te,
HVALA TI ZA SVE!!! Svaku sreću od srca Ti želim
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Meni je bilo dosta!

Post by dete svemira »

...jos ce nam biti otkriveno...

pisi,pisi,pisi...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Meni je bilo dosta!

Post by dete svemira »

:) :)
Attachments
sun.jpg.gif
sun.jpg.gif (90.64 KiB) Viewed 2354 times
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Meni je bilo dosta!

Post by joesspappa »

Dete svemira i dete deteta svemira me podsecaju da sam na ovom forumu nasao utehu, nadu i put... Fala...

"Godina prodje, dan nikada" - Laušević
"Kilogram prodje, tona nikako" - Šarić :)

Godinu dana je proslo od mog zadnjeg pisanja ovde. A i Šarić je toliko vremena na jednom od tri mesta koja imaju zajednički imenitelj... kraj zavisnikovog putovanja... druge dve su jos tragicnije... ali nisam se danas vratio da bi solio o tome gde moz da se zavrsi ako se drogiramo. To znamo.
Zasto sam se vratio, onda? Da bi vam solio o tome da moz da se izadje iz droge? Jok. Da se pohvalim da sam jos godinu dana cistiji? Jok. Da sam zadovoljan? Samostalan? Smiren? Opusten? DA uzivam u zivotu kakav jeste? Jok, jok, jok, jok i jok... Sve to djuture... uz one padove sto neko oce da cuje da imamo i mi bivsi aktivni zavisnici... jebiga, ko pa nema problema i padova... samo je velika razlika kako na te padove gledamo mi i oni neki drugi... no ni to nije poenta dolaska ponovo. Opet. :)

Dosao sam da vam kazem da zujim sa sinom po Beogradskim bazenima, da spavamo pod otvorenim nebom, provodimo nikad bolje vreme zajedno, planiramo more i ucimo da skacemo na glavu. Iz dana u dan. :)

Joesspapa was a rolling stone... a sad Joe uziva u plodovima onoga sto smo ucinili iz ljubavi za njega. I cini mi se... da je sve ok :)
A ovo je tek pocetak :)

Za detetovo dete i moje dete i svu ostalu decu :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bRfc_Y_AsLo[/youtube]
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Meni je bilo dosta!

Post by majka NS »

joesspappa wrote:Dete svemira i dete deteta svemira me podsecaju da sam na ovom forumu nasao utehu, nadu i put... Fala...
joesspappa wrote:Zasto sam se vratio, onda? Da bi vam solio o tome da moz da se izadje iz droge? Jok. Da se pohvalim da sam jos godinu dana cistiji? Jok. Da sam zadovoljan? Samostalan? Smiren? Opusten? DA uzivam u zivotu kakav jeste? Jok, jok, jok, jok i jok... Sve to djuture... uz one padove sto neko oce da cuje da imamo i mi bivsi aktivni zavisnici... jebiga, ko pa nema problema i padova... samo je velika razlika kako na te padove gledamo mi i oni neki drugi... no ni to nije poenta dolaska ponovo. Opet.
joesspappa wrote:... a sad Joe uziva u plodovima onoga sto smo ucinili iz ljubavi za njega. I cini mi se... da je sve ok :)
A ovo je tek pocetak :)


Za detetovo dete i moje dete i svu ostalu decu
... Fala...
Veliki pozdrav, i piši nam...
neka ti ne bude teško, budi aktivniji na forumu, mnogima si pomogao...
Pozdrav
Post Reply