OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

.
Last edited by Param-parcad on Sat Apr 23, 2011 8:32 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

dvadeset do cetiri:zvrrrr,cin,cin,klap,klapzzzzvrrr....alo?
-ej desi covece,kakav si?
-sta te boli kurac?
-nemoj tako druze,hocemo se kombinovati?
-necu a i da hocu nemam para...
-jebes pare,mogli smo razvuci lajnu pa se lepo ispricati ko ljudi...
-Z,mislim,necu reci da ti je prica glupa ali...
-pa dobro jel mi mozes dati barem broj?
-mogu 065........ ajde zdravo tutututu...stvarno sam u zajebanoj situaciji.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

pola sest...zvrrrr klap,klep,cin,cin,cin...sta bre hoces?
-koji je tebi kurac?
-pa jesam ti dao broj?
-zato te i zovem da ti zahvalim,roba je ekstra...
-drago mi je zbog tvoje srece...jel to sve?
-nije,stvarno si pizda sto me odjebavas...zaboravio si koliko sam ti cinio pre,doce maca na vratanca...
-dobro aj zdravo...tutututu...
pricam pricu a unutrasnje krvarenje imam od svega navedenog...ako postojis boze onda me nemoj karati vise,nisam jak i gotovo...ne zelim da se dokazujem.djomla ako citas,sledi moj primer.znam da ti je u bg-u teze ali jebi ga...izvinite forumasi morao sam negde da istovarim svoja govna...puk`o sam!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by PROČITAJ ME »

Puko, puko...... samo nemoj skroz odlijepiti......
Bolan batali ta sranja više..
Joj da si mi bliže kako bih te nalupala, ko malo djete.
ti si strašno pametan momak i men izuzetno drag od početka kako sam na ovom forumu, ali brate ajd potrudi se pa uradi nešto konkretno od svog tog stanja i života.
uglavnom želim ti sve najbolje.... Batali sve te šeme i šemice.... joooj sada bih ti svašta pisala, ali ne smijem....
onaj ko mi je dag najviše me zna iznervirati....
budi jak.... pozdrav od Jace....
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

izdrzao sam i danas...znam jaco i ja bih sam sebe tukao glavom u zid ali nemam muda(jedino da mi proradi ruka kao u "evil dead 2").nego,ne mogu da verujem kako sam ja skontao bio ovaj forum.sanela,hvala ti sto si obrisala onu moju temu...ionako je bila plod gudre ali moram da NAGLASIM da osim lazi o cistoci,sve je ostalo bilo,manje-vise istinito...
jebeni mobilni telefon...dodje mi da ga razbijem u param-parcad ali sa druge strane...mah,odoh da se obesim,sta koji kurac telefon :)
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Djomlanija »

...i sve opet isto,sta da ti kazem,ja sam pomoranju uzeo polovinom sedmice i krckao tek toliko da mogu da spavam,ostalo mi za 3 noci otprilike,pa smo posle u istom sranju,ako sad useres a voleo bi da izdrzis,onda lepo covek kaze Avala bate,ili ti nisi nesto za planinarenje :D
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

izdrzacu,brate moj...popusio sam malo i sredio psihu.trebao je sale ipak da te zarobi kad ste se vec videli i deportuje u komunu...ima da zaseres,k`o da gledam,zdopi jedan :) jesi provalio kako sparta ispari iz tebe zajedno sa subom?:)
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by vazduh »

Ajde momci malo drčnosti,inata,muškosti...što god samo izdržite,bilo je i težih trenutaka..i paramparčad ugasi malo fon,jbt i mene nervira.
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Djomlanija »

valjda pocinje posle,laku noc :D ,jbg. kako ti kazes,gde su mladi tu je i sala,mada ovo i nije mozda za salu,nije sigurno al izdrzi,izdrzi brate minli
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

vazduh wrote:i paramparčad ugasi malo fon,jbt i mene nervira.
ZVRRR,CIN,CIN,CANG,KLAP,ZVRRR,DRRR,BRRR,CIN,CIN...PLJAS!!!SKRSH!!SBRAAAANG!!!switch off,jel ovako bolje...?cetvrta noc...brate minli!
Post Reply