OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by vudd »

A sta vudd da ti predlozi a da nije NA sastnci ul.Makedonska ( ne znam kojim danom)ili Reto centar - 011 8040425?(gdje sEXy Sasa u latexu i s bicem u ruci vapi ''RUF' MICH An!!
Sam ces vrlo tesko,jer je zajebano,i to moze samo par nas :)
U preko tri godine apstinencije imao sam par recidiva onih alarmantnih.Jebes mu majku, kontam da mi je dobro prolazno vrijeme i da jos nisam puk'o o ledinu...isao sam u komune kad je bilo zadnje.Znaci, nema para nema srece i to...Bezveze je,mladi kolega, da kazem kako nisi materijal za komunu,kad jesi...A opet ,tesko je ici u komunu 'nako.Nisi na ulici, nisi nakacen,cak i zivis kao svaki ''normalan''tatin sin prkosan ,ponosan i po nosu usran...
Imas option NA...mozda ti pomogne.Mozda uspijes da od zivota napravis sarenu bastu,punu cvijeca,sa zgodnim batlerom,koji ce ti kasnije jebavati zenu,ili ce njega jebavati komsija kojem ti jebes zenu,dok ti sav srecan budes izlagao na poslovnim sastancima sa predstavnicima italijanske firme za proizvodnju keramickih plocica.

Imas i skype sastanke.Ponedeljkom su nasi,utorkom i petkom njihovi :)

A imas i soluciju da to sve poseres i da se nakacis ko konj,pa cemo poslije o svemu natenane,ako bude zivota i zdravlja ..

aj zdrao
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

vudd brate,nasmejao si me,moram ti priznati,skoro do suza...i nema sta...u pravu si za vecinu stvari jer i nema vise puno toga da se kaze...par opcija imam dakle...hmmm,aj reci mi nesto o skajpu pa da odem po kameru i ostalu skalameriju sto mi treba da se prikacim digitalno-analognim-konverterom i da igramo segu megu zajedno :) nesto mi je i vuk spominjao o tome u porukama.vuce objasni mi kako da igram mortal kombat sa ekipom na skajpu?a mos i ti vudde...zudim da ti uradim koji fatality :D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by vudd »

Pa kako covjek da mu ne pomogne i ne uputi ga...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
NisamJa
Posts: 17
Joined: Thu Nov 11, 2010 3:37 am
Location: Tuzla
Contact:

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by NisamJa »

Param-parcad wrote:duuugo,dugo vremena sam u ljudima izazivao nesimpatije jer sam bio smrdljiva narkomancina sa enormnim egom pa samim tim sam formirao tada stav da su ljudi govna,da mi se jebe za njih i da sam ja u pravu za svaku nepravdu koju izvedem.klasicno narkomansko razmisljanje.
"Klasicno narkomansko razmisljanje". Vjeruj mi vec sam poceo da mislim da se to samo meni desava, to sto mrzim ljude i sto imam zelju da svakog ubijem. Po glavi mi se vrte stvari kao sto su: "vidi kako me gleda znam tacno sta misli o meni, i nije nikako dobro" ili "vidi smrada samo misli na sebe, ne kontam kako moze da bude toliko govno".

Hvala ti na ovoj recenici, nisam mislio sam da samo ja mrzim ljude. Znao sam sta proizvodi tu mrznju ali nekako me je svo to sranje uvjerilo u to...

Peace... :D
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

pozdrav narkomani,bivsi,sadasnji...svejedno.javljam se samo da kazem da je kod mene nikad bolje(ako nekog to uopste zanima).drugar me je zaposlio i dao mi fenomenalnu platu(600 evra)za posao koji obavljam od kuce...neko slaganje podataka,fizikalije na kompu i sl.pomirio sam se sa ljubavi mog zivota i mozda budem ozbiljne planove iskalkulisao sa njom...sta reci,formula za uspeh-posao koji volis,zena koju volis...dve najbitnije stavke u zivotu da bi bio srecan.sredio sam extra sobicu da prezimim,cak sam kupio i novi nintendo wii zajedno sa ogromnim televizorom i lepo me rade igre...no,najbitnije u celoj prici je da sam strejt i da na dop vec duze vremena uopste ni ne pomisljam...videcemo koliko ce to da traje.pozdrav i sve najbolje UP THE IRONS!
Dijana
Posts: 5
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:23 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Dijana »

Bravo Param!Citam vas vec neko vrijeme i ti si mi najsimpaticniji ovdje:)
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

hvala ti dijana...evo,izgleda da je spanska serija zavrsena u moju korist...mozda se i ozenim,posto nemam vise problema te vrste resio sam da odem sa foruma jer mi je to jedini podsetnik na gudru.budite pozdravljeni svi...ustvari,nosite se svi :)
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by saša-ex »

Aj bezi,daleko ti lepa kuca :)
SAMO CEO ŽIVOT...
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by peter »

:smt039 :smt039
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by klara60 »

Hajde, dok jos nisi otisao, da ti cestitam i zazelim od srca sve najbolje u zivotu...Bravo momcino! =D>
Post Reply