OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

dve nedelje su iza mene...e posto sam se skinuo,mogao sam se pocastiti :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T8AvtYJDBoA[/youtube]
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by berliner »

Sta je jel to doso dop u LO,ili je i puding dobar poslije dvije 7mice cistoce?
Pozdrav,i ne pocinji opet,ili......ma ti znas. :?:
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

berliner wrote:Sta je jel to doso dop u LO,ili je i puding dobar poslije dvije 7mice cistoce?
Pozdrav,i ne pocinji opet,ili......ma ti znas. :?:
bio sam ironican jer je to cuvena fora koja se pusi...znas i sam,kao skinuo sam se pa nije to nista strasno zaboga...jos samo jednom.pocasticu se praskom ali "WHEY" proteinom...a mozda uzmem i puding,znam dilere kod kojih mogu da prodjem dosta jeftinije i da dobijem cak do 30 grama za 20 dinara.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Pawa »

Param-parcad wrote:a mozda uzmem i puding,znam dilere kod kojih mogu da prodjem dosta jeftinije i da dobijem cak do 30 grama za 20 dinara.
Jedan savet...
Nemoj samo od sumskog voca. Od njega je, bar meni, mnogo lepsi sladoled nego puding :)
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Djomlanija »

Ma nosite se i ti i nos u paketu :D ,aje daj da se ugledam na vas, i u bilo kakvom stanju ja da dodjem ocu da mi kazete nemoj, evo bar dok si ovde sa nama bice ti lakse, i pomocicemo ti.Ili me jednostavno odjebite ,a ne bili vi cisti 5,10,15 mesec dana,dobro mesec to i nije bilo odavno NOS se ne racuna zato sto je sarklo :D jesi doneo nesto daajj,a ako nisam onda daj da se iskombinujemo.Necu vas ja uznemiravati niti omalozavati,samo napred i usput dobio vam je drug poziv za daleke pute tako da ko zna kad cemo se videti,stvarno bi voleo da izguras to do kraja kako treba,ali tesko to ide u takvoj sredini kakva je Loza,nazalost.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

sanjao sam nocas da ga imam...da se polako rastvara u mojoj nosnoj rupcagi,bilo je pozitivnih strana kada nisam spavao...bar se nisam budio sjeban ali dobro,i to ce proci...
zao mi je djomla za poziv sto si dobio,jos vise mi je zao sto ces da okajes tudje grehove.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by klara60 »

Pa neka i ostane u snovima (mnogi to godinama sanjaju), ali ti se trudi da ti java bude bolja od snova. To sto Djomla kaze da je tesko u toj sredini (mislesi na tvoj grad), vara se u pogledu grada, jer, otkada sam ja u ovom problemu, shvatila sam da iz mnogih gradova isto govore (to bih i ja mogla reci za moj grad, pa i susjedni) sto je lako izvuci zakljucak da je slicno u svim gradovima i to ne bi trebalo da bude izgovor.
Znam pricu za tipa koji je zeleci da apstinira pobjegao u neko zabito selo i tako tamo radio bukvalno na njivi, a onda jednog dana dosao neki tip direktno na njivu da kupi proizvod i dok je cekao da mu spakuju, poceo nesto motati...i zamisli sta...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

klara60 wrote: i dok je cekao da mu spakuju, poceo nesto motati...i zamisli sta...
da nije duvan..???dobro je,malo sam se sredio...radio sklekove i te fore.kako bilo,danas je sesnaesti dan i obecavam da ako napunim citav mesec da cu prestati brojati...dane.jos uvek se nisam skroz oporavio,malo spavam ali zato nekvalitetno,jezim se,budim u znoju...no,sve je to zanemarljivo u odnosu na ono sto me ceka sa psihom.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by klara60 »

Param-parcad wrote:da nije duvan..???
Aha, duvan(!?), a onaj tip taman rijesio da ne pusi i otisao u selo da se skine...
Imas li mogucnosti za NA-da krenes s tim ?...Po meni nije bitno da li brojis ili ne brojis dane (to svi rade u pocetnom periodu apstnencije, pa neki i duze i normalno da ima svog znacaja). Bitno je da si cist. Sam znas kako se boriti sa tim fizickim krizama-tusiranje, sklekovi i te fore...San ce polako poceti dolaziti...prebrodili su to i slabiji od tebe-samo se ti drzi i guraj dalje...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by preispitivac »

Bravo Param. Ne daj se
Jurim rep
Post Reply