UPOMOC!!...Speed

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

maneampojma
Posts: 1
Joined: Sun Jan 03, 2010 12:37 am

UPOMOC!!...Speed

Post by maneampojma »

Caos ljudi evo reko i ja nesto da napisem i ako sam sad u nekom strasnom tripu...evo uvako: poceo sam da konzumiram speed pre jedno gudinu dana,ali ne u velikim kolicinama po neki put kad se ima para ili kad neko casti na zurci i ti glupi fazoni :P Medjutim zadnjih 2 meseca skoro svaki dan uzimam speed(smrkanjem)...u pocetku nisam nista osecao lose nego samo filing i onda sam poceo da mrsavim,pa sam se razbole pao mi imunitet itd. .i ja odlucim da puno jeden iako mi se cini ko da zvacem neku gumu ili tako nesto i sve je bilo ok do veceras?!Veceras sam resio da prestanem da mrljam jer zadnjih 2 noci sam posmrkao negde oko 10g a sto je najgore u sve mo tome ja sam se posle toga osecao normalno kakav sam i bio pre 2-3god posle doceka dosao gajbi ikao da nista nisam uzimo zaspao sam spavo sam nekih 6 sati probudio se izasao napolje jer sam bio lose raspolozen i prvo sto sam uradio jesta da okrenem druga da mi donese speed da se ispravim i onda sam skapirao da je on ustvari posta deo mene.sad kad sam strejt nekako se cudno osecam pucaju me emocije naglo mi se menja raspolozenje i puno sam uplasen...upravo sedim u mraku pisem vam ovo i nmg da verujem sta mi se desava...a najgore je sto je sve lepo pocelo : nasao sam se sa ekipicem kao ne uzimamo veceras speed ajmo na sony u igraonici pa dosao gajbi jeo pio zezo se i negde oko 12 sati msm sad me uhvatila kao neka kriza nznm sta mi se desava ali je osecaj mnogo los i mnoogooo GaDan,plasim se dacu morati da nastavim da ga uzimam jer samo on moze da me ispravi tj. da me vrati u normalu...ali onda pomislim da sam sebi obecao da necu vise da ga uzimam,.sad mi je bas tesko pogotovo u ovom momentu :( jel imate vi neko resenje ili savet bilo sta sto moze da mi pomogne??i jos da dodam da sam 93 godiste da sem koke trave i speeda nista drugo nisam probao i hocu na vreme da prestanem da posle ne bude kasno...Hvala unapred svima
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by vazduh »

Šta misliš o tome da skupš hrabrost,sjedneš svoje kući i lijepo objasniš i zatražiš i njihovu pomoć?Sam...teško.
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by berliner »

Moras traziti profesionalnu pomoc,a ko sto kaze vazduh trebo bi i svojim reci da ti pomognu.....
A ovako mlad, tesko da nadjes sam izlaz.
Topli pozdrav
eh da ne bih samo tog dopa
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by winston85 »

Ne moras govoriti da sem trave i koke nisi nista uzimao, ionako sve je na tebi. Sedi lepo sa roditeljima i reci im sve, ako se ne plasis... Moras tako, pre ili kasnije. A bolje pre, kasnije moze biti kasno, nije se zezati sa tim. A mlad si....
Lep pozzz....
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by PsyTechGirl »

---
Last edited by PsyTechGirl on Mon Jan 04, 2010 1:47 am, edited 1 time in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by Param-parcad »

bas sam se pitao kako neko moze da uzima speed pa da se jos na to navuce...ja uzeh malo za novu godinu i tek danas sam dosao sebi...gore mi nije bilo u zivotu a juce je depresija dozivela kulminaciju.ne smem ni da pomislim sta tebe ceka pa sto rekose ovi fini ljudi pre mene,reci svojima jer sam sigurno neces moci.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by VVV -ex prokleti »

E stari, ja ga uzimao skoro 10 godina,svaki dan. Uz povremene pauze od par dana, kada bih prespavao tih par dana u komadu. Ne mogu reći da sam bio ovisan, nego mi je to bila čista potreba. znaš ono :navučeš se, ne možeš spavat, ujutro na posao, pa ti se počne spavat na poslu. da bi izdržao, povučeš još koju crtu, ali onda opet ne možeš spavat...i tako u krug.
moj savjet ti je: Ostani kod kuće 2 tjedna,naspavaj se, redovno jedi.pij puno tekućine, ako treba kupi si vitamine. ako duvaš, svaku večer joint prije spavanja ili ako si već konzumirao tablete za smirenje tipa apaurin, valijum, praxiten,xanax itd... možeš jednu prije spavanja. sve će da dodje na svoje mjesto, ali nemoj onda ponovno počet, jer ćeš imat totalno drugačiji osjećaj nego prije. Znam iz vlastitog iskustva. Nisam ga pipnuo ima 4 godine, do jednog dana kad sam izvuko 5 grama čistog koncetrata u pasti na jednom partiju.4 dana i 5 noći nisam mogao zaspat. A svako jutro sam išao takav na posao neispavan i iscrpljen. Na kraju nisam imao izbora, nego sam popio 12 apaurina od 10 mg,zalio pivom i zaspao na2 dana u komadu. od onda ga više ne diram. inače,U "najboljim danima" partijanja jednom nisam spavao 9 dana.samo po speedu i exovima.smršavio sam bio 11 kila u to vrijeme. ne treba ti to, vjeruj mi. samo se moraš dobro odmoriti...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by VVV -ex prokleti »

ajme tek sad sam vidio koliko ti je godina.zaboravi sve što sam ti savjetovao, i razgovaraj s roditeljima.to ti je jedino rješenje. oprosti još jednom
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by Pawa »

prokleti narkoman wrote:Ne mogu reći da sam bio ovisan, nego mi je to bila čista potreba.
Jel ovo sala mala ili ozbiljno mislis to sto si napisao :?:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: UPOMOC!!...Speed

Post by sanela »

prokleti narkoman wrote: Ne mogu reći da sam bio ovisan, nego mi je to bila čista potreba. .
Haj mi, pliz, objasni šta za tebe znači biti ovisan? Ne, stvarno me zanima...
Post Reply