"za sada bez dobrog naslova"

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

"za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

Ne znam odakle da krenem, pa ću krnuti od ovog bednog momenta u kojem sedim zakucan u mraku, u premalom sobičku, sa otvorenim prozorom, u simboličnih ponoć i 5 minuta.

Mislio sam da sam okrenuo novi list, onda, kada sam se, nakon deceniju i nešto, pojavio u ambulanti za lečenje bolesti zavisnosti.

Onda sam to isto, sa okretanjem novog lista, pomislio kada sam na nekoliko dana, zaista i ostao podalje od heroina.

To cut the long story short, ja i dalje vrtim stranice, uglavnom preskačući pojedina poglavlja, dodjem do kraja "knjige" pa je otpočnem nanovo, negde iz sredine..

I oko ovog foruma kružim besciljno.. Već sam bio ovde, pod drugim nickom, drugim okolnostima i svakako drugog raspoloženja..

Gde sam sad? Kakav sam i šta ću "dalje"...? Nisam siguran.. Pisaću po forumu, čitaću pažljivije ono što napišem i, nadam se, u celom haosu, koji sam stvorio oko sebe, uspeću da pronadjem nit, put, stazicu, makar, od koje bih mogao da sagradim IZLAZ ZA SLUČAJ NUŽDE.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by sunrise »

izgleda da ti je sve jasno samo bi trebao napraviti prvi korak

ili?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by jana »

Neka si ti opet tu.Izlaz za slucaj nuzde,sigurno ces naci,jer,sigurno,ova posljednja kriza je jedna od najvecih prozivljenih u tvojem putovanju kroz tamu.Kad te realnost pocne vjesati,kad zatvoris oci,a ti znaj,da si opet u jednoj cjelovitosti,nisi rasparcan na komadice u duhu,a takvi,sigurno nalaze i pronalaze izlaz.Voli te Jana.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by Param-parcad »

jana wrote:,nisi rasparcan na komadice u duhu,.
ja sam znaci gotov...dont even bother... :)
ej pozdrav 7474,ma nesto si mi poznat
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

pozzzzz svima..

chitam ovaj forum i sve se nesto osmehujem...

kakva smo mi raja, narkomanska..
kada neko to gleda sa strane, garant puca od smeha..

jadni mi, navukli se na dop i sada nam je sve sranje...

muka mi je od mene danas i muka mi je od jebenog dopa i jos vise od jebene dileme (koja se zavrsi uvek, onako kako se zavrsi) uzeti ili apstinirati..

a dan je lep i ja cu lepo da ga provedem.
i danas cu da mislim da nisam narkoman, nego neki fin dingospo koji se zatekao na ulicama hladnog grada, popice negde neko kuvano vino i pripredice svome sinu super dan!

el vredi ta tehnika gutanja, potiskivanja.. el eksplozija nakon svega OBAVEZNA??
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

Param-parcad wrote:
jana wrote:,nisi rasparcan na komadice u duhu,.
ja sam znaci gotov...dont even bother... :)
ej pozdrav 7474,ma nesto si mi poznat

ej, ja sam tebe jedva prepoznao bez onog oka koje curi.. (to sam ja skoro duhovit sada)..
nego, chitam tvoju borbu (i pitam se bas sad kako napredujes, kako se osecas i da li izdrzavas) samo mi sranje da pisem na tvojoj temi jer kontam da ti trenutno trebaju misli i saveti chvrstih i jakih ljudi, ogrezlih u aostinenciji a ne ja, shalabajzer neki!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

7474 wrote:pozzzzz svima..

chitam ovaj forum i sve se nesto osmehujem...

kakva smo mi raja, narkomanska..
kada neko to gleda sa strane, garant puca od smeha..

jadni mi, navukli se na dop i sada nam je sve sranje...

muka mi je od mene danas i muka mi je od jebenog dopa i jos vise od jebene dileme (koja se zavrsi uvek, onako kako se zavrsi) uzeti ili apstinirati..

a dan je lep i ja cu lepo da ga provedem.
i danas cu da mislim da nisam narkoman, nego neki fin dingospo koji se zatekao na ulicama hladnog grada, popice negde neko kuvano vino i pripredice svome sinu super dan!

el vredi ta tehnika gutanja, potiskivanja.. el eksplozija nakon svega OBAVEZNA??
Sta mislis ti o toj tehnici?Dali je explozija obavezna?Dali transformacija u dinagospo radi na duze staze?Jeli kuvano vino dovoljno kuvano?Koliko dana narkoman moze misliti da nije narkoman?Ili je varijanta,samo danas?Zanima me sta mislis o tome
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

ne mislim nista pametno, vudd!

trazim hitna i brza resenja..

teshim se da cu makar na jedan dan odmoriti mozak.. usporiti ga malo..


i, da se zna, nije mi uspelo. ni danas.
ostao sam kod kuce i smrdeo ceo jebeni dan.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by PsyTechGirl »

7474 wrote:ne mislim nista pametno, vudd!

trazim hitna i brza resenja..

teshim se da cu makar na jedan dan odmoriti mozak.. usporiti ga malo..


i, da se zna, nije mi uspelo. ni danas.
ostao sam kod kuce i smrdeo ceo jebeni dan.

Pa kako ti onda nije uspelo?
Šta si ti hteo da radiš ?
Meni to deluje kao velika Borba..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

ma nije mi uspelo u smislu da sam opet chitav dan vrteo debilne misli po glavi, cimao se, otimao itd..

nije vishe pitanje uzimanja, kontam da nemam taj luksuz al me ta stalna patnja tipa, jao al mi se danas radi, dovodi do ludila...


ne znam koliko se jasno izrazavam, prosto hiljadu i jedna misao mi se vrti po glavi i tesko ih je pohvatati sve..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Locked