najveci gubitnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: najveci gubitnik

Post by 7474 »

good, good luck, drugar!

imaćeš pristup netu, dok si kod svojih?

voleo bi da vodiš malo "dnevnik" dogadjanja i osećanja.. čisto da budemo obaveštavani kako si, kako ide. i budući da te na svim frontovima očekuju mnoge bitke.. (one koje ja ni ne pokušavam da sagledam, a kamoli da se upustim u rat protiv njih!)
guraj, brate, i izveštavaj!


želim ti mnogo sreće..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Pozdrav za sve forumase.....od danas sam opet u berlinu.Bio sam u bosni 3 sedmice,bilo je super.
Spustio sam se sa 4 mili na 1,5.Svaki dan sam bio sa ljudima, koji nemaju nikakve veze sa gudrom,tako da mi to nije ni najmanje
tesko palo.Vjerovali ili ne ali ovo cijelp vrijeme nisam ni pomislio na dop.Takodje, nisam spomenuo da sam dole isao,radi bolesti u uzoj familiji.I naravno i ovaj problem sam pokusao (koliko je moguce)rjesiti,tj pomoci toj osobi.
Pun sam planova i elana,kao i svaki put kad se vratim iz moje carsije.
Pozdrav za malmase i sve ostale koji citaju.
Nastavice se
eh da ne bi samo tog dopa
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: najveci gubitnik

Post by PROČITAJ ME »

Pozdrav i tebi.. super što si uspio da spustiš na 1 i pol.... Nego jesi li to svake sedmice sebi skidao po pola?....
Kako se sada osjećaš?
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: najveci gubitnik

Post by vazduh »

Pozdrav za tebe Berliner,drago mi je da ti uspjeva smanjiti terapiju i osjećati se bolje.Nastavi.
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: najveci gubitnik

Post by selma »

eeee pozdrav berlineru,vec sam mislila da si zaglavio u Bosni :lol:
Samo napred :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: najveci gubitnik

Post by 7474 »

drug, i ti si u timu ljudi za koje navijam!

vidim, godio ti je boravak na rodnoj gudri,pardon, grudi! spustio si dozu! svaka čast. nisi je povećao kad si se vratio u tuđinu?
i da jesi, opiši proces, voleo bih da čujem kako idu stvari.

kako si ulupao ove dve nedelje, od kako si se vratio?



ćitamo se uskoro, nadam se!

veliki pozzzzzzzzz,
Nik!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: najveci gubitnik

Post by selma »

7474 wrote:drug, i ti si u timu ljudi za koje navijam!

vidim, godio ti je boravak na rodnoj gudri,pardon, grudi! spustio si dozu! svaka čast. nisi je povećao kad si se vratio u tuđinu?
i da jesi, opiši proces, voleo bih da čujem kako idu stvari.

kako si ulupao ove dve nedelje, od kako si se vratio?



ćitamo se uskoro, nadam se!

veliki pozzzzzzzzz,
Nik!
eh da ne bi samo tog dopa
:lol:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Cao ekipa,mala ali odabrana!
Kod mene nema neki veci promjena jos sam na 1,5 mili i svaki dan je borba za sebe.
Ranije sam, kad sam se skidao uvijek zelio brze,tako da me je to cesto kostalo recidiva.
Ovaj put cu malo lakse,jer mi cesto zaboravimo da se ne moze za mjesec dva,ispraviti ono sto se nekoliko
godina radilo.Najgore mi je to sto ovdje u mom kraju (Kotbuser Tor-Kreuzberg )droge ima na svakom koraku,tako da ne mogu u obicnu radnju otici da ne vidim par dilera ,koji me nazalost znaju i naravno cimaju.
Ali borim se za sebe i za svoje dvije cerkice.
Topli pozdrav 7474i malmase

eh da ne bih samo tog dopa
Last edited by berliner on Tue Feb 15, 2011 10:02 pm, edited 1 time in total.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: najveci gubitnik

Post by YugoS »

Vozdra Berlinac.

Drago mi je da si svjestan oko tog spustanja.
I mene je kostalo recidiva kada sam zurio.Znas ono,kada ti dobro krene smanjivanje pa poletis da sve to odradis sto brze?!
E tu se nemoj sjebati,nego vozaj se jos na 1.5 i dobro ustabili.
Ima jos jedan zajeb kada si na malim kolicinama,a to je recidiv.Vjerovatno to nisi znao,pa rek' da ti napomenem :wink: .

Ja sam se inace bio skinuo sa metadona,uz pomoc subutexa,ali me ne znanje sjebalo i vjerovatno ne zrelost za cistim zivotom.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

E moj Yugo prijatelju,ne skidam se ja prvi put pa da ne znam gdje bih me odveo sad jedan recidiv.
Sto puta sam napravio istu gresku,tj spustis se ili se skines, i onda nakon nekog perioda mislis da si toliko jak da mozes kao ono "samo danas".
Isto tako mislis sve znam,ovaj put stvarno samo jednom da se pocastim i onda opet prestajem.
Moj Yugo vec dugo znam da ko nas ne pali ono nekad uzeti.Ova druga te uzme prije nego sto si svjestan sta se desava,
vec si navucen.
Samo sam htio to da prokomentarisem i da ovaj put, 100ti priznajem,nema zajeba.I to da sam 100puta probao
mi govori da sam uvijek ponovo pokusavao da pobjegnem od dopa.Okej, znam tu nema nikad 100%,ali sve cu pokusati da tako ostane tj.da u bliskoj buducnosti zivim drogenfrei-

eh da ne bih samo tog dopa
eh da ne bih samo tog dopa
Post Reply