najveci gubitnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: najveci gubitnik

Post by PROČITAJ ME »

Pozdrav bel... ma samo polako druže, i ja ih ovdje srećem svakog dana,al okrećem glavu ili prelazim na drugu stranu ulice. Znam da je teško, al da se izboriti sa svim..Slažem se sa Yugom, neka te još neko vrijeme na 1i pol....ja sam koliko se sjećam dosta vremena bila na istom....ali sam srećom ubrzo otišla u komunu.... izvukla sam se u zadnji čas, tek sada dobro vidim..... Dobro vidim i lijepo gledam, kako se može.... samo naprijed... ej wins, pa šta ima kod tebe :?:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: najveci gubitnik

Post by YugoS »

Berlinac,
znam ja da sve znas,malo sam se zezao oko onih savjeta,ali rek'o da utvrdimo gradivo.

Na vise mjesta sam pisao kako sam se skinuo sa metadona u Njemackoj.Doktor me lagano i bezbolno skinuo subutexom.To sto sam ja bio konj i opet nastavio,to je druga prica.

E upravo tu drugu pricu treba da skontas i da se pripremis koliko god mozes!

Ojda,zelim ti sve najbolje i bicu dosadan....1.5 ml metadona i stabilnost na istoj kolicini je vec veeliki uspjeh!
Znam da znas,ali....

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Unlimited Lou
Posts: 4
Joined: Mon Feb 15, 2010 10:26 pm
Location: Zagreb

Re: najveci gubitnik

Post by Unlimited Lou »

berliner wrote:Cao ekipa,mala ali odabrana!
Kod mene nema neki veci promjena jos sam na 1,5 mili i svaki dan je borba za sebe.
Ranije sam, kad sam se skidao uvijek zelio brze,tako da me je to cesto kostalo recidiva.
Ovaj put cu malo lakse,jer mi cesto zaboravimo da se ne moze za mjesec dva,ispraviti ono sto se nekoliko
godina radilo.Najgore mi je to sto ovdje u mom kraju (Kotbuser Tor-Kreuzberg )droge ima na svakom koraku,tako da ne mogu u obicnu radnju otici da ne vidim par dilera ,koji me nazalost znaju i naravno cimaju.
Ali borim se za sebe i za svoje dvije cerkice.
Topli pozdrav 7474i malmase

eh da ne bih samo tog dopa
Bok ekipa, pratim vas već neko vrijeme, citam ispovjesti, al nisam se do sad javljala. Zakaj se sad javljam? Nemam pojma, mozda me malo cimnula ova berlinerova recenica koju sam boldala. Kao sto su mnogi ovdje na forumu rekli, nije se tesko skinuti, tesko je ostati cist. Kad bih se nasla u ovakvim situacijama kao ti berliner, da mi je droga na svakom koraku, a ja se tek skidam, ja sam to samoj sebi protumacila kao svojevrstan test moje odluke da ne recidiviram. Od tada je prošlo 15 god, i sto da vam kazem dragi moji, moze se :)

evo sorry kaj ti zauzimam temu, ali moze se stari moj :) Keep up the good work!!
All that you would, you are -
And that is the crown of your craving.
You are the slaves of the wormwood star.
Analysed, reason is raving.
Feeling, examined, is pain.
What heaven were to hope for a doubt of it!
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: najveci gubitnik

Post by 7474 »

dragi drug Berliner,

voleo bih da pročitam malo opširnije o boravku u BiH. koliko sam shvatio, povod dolaska je bio, pre svega obilazak rodbine.. (i to nekog ko je bolestan? izvinjavam se ako sam nešto pogrešno shvatio.. opravdanje je da sam bio internetfrei oko mesec dana i sad mi je potrebno dosta vremena da pohvatam sve priče.. pratim gomilu tema istovremeno.. tako da, molim, ne zameriš ako se izlupetavam ovde!!)

pitanje je, da li si uprkos svemu ipak uspeo da napuniš baterije? da se naoružaš toplinom doma? pogotovo što si smanjio metadon, tako drastičnno, čini mi se.

po tvom pisanju, ne mogu da provalim kakvo ti je raspoloženje, uopšteno.
al bez žurbe, ima vremena.. doći će sve na svoje.


pozzzzzzzz, drug i pazi na sebe i sebi bliske!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: najveci gubitnik

Post by 7474 »

sad ja opet ispadam dosadan, ali.....
gde si, Berlinac??
zašto se ne javljaš?
počinjemo da brinemo.
šta god da je-podeli sa nama.. ovde nema osude ni podsmeha.

svako dobro!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Svako dobro,narkomani,bivsi i sadasnji i ostali koji imaju sa drogom ili narkomanima neke veze.
Ja sam dobro,dan za danom pici.Kako sam se vratio iz bosne napravio sam jedan recidiv i to iz razloga sto nisam taj dan stigao kod doktora da uzmem metadon.
Kupio sam jednu kuglu 10€, i samo jednu 3cinu uzeo a rest bacio.Ipak me je raznijelo,ali to vise nije bilo to.
Haos me je pekla savjest,i imao sam strasan strah da opet ne pocnem.
Ali, eto to bi pre 20tak dana, a ja osta na 1,5mili metadona.
Prvi put,mi dop nekako ne fali vise,ali ipak priznam da mi je ostavio veliku prazninu.
Mislim vise mi fali to ganjanje(jer sam uzivao da sam u govnima),pa kad ja na kraju opet budem tu ko pobjednik
sa mojim dopom.
Sad je sve tako normalno, da mi to "nenormalno" fali.(znam da nisam normalan)

Ali ovaj put sigurno ostajem cist!!!!!!!
Veliki pozdrav.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

''Ik bin ein Berliner''rece Kennedy i ubise ga.
Potpuno te razumijem i....ceraj samo desnom stranom(pored Kottbuser Tor ni mrtav :) )
Pozdrav Berliner
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: najveci gubitnik

Post by 7474 »

JER SAM UŽIVAO DA SAM U GOVNIMA reče Berlinac a ja se sa tim u potpunosti slažem! i moja dijagnoza je slična, što se mazohizma tiče.

di si, Brlnr?? nije te bilo? el te sad ima? di smo ono stali??

svako dobro, i veliki pozzzzzz od Nika!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Jebem li ga,hoce li mi neko objasniti kako da ubacim video.
Sliku znam postaviti(jebiga pametan)ali video ne ide da ga .e.es.
Inace kod mene nema nekih vecih promjena tako da nemam sta da pisem
Jos uvijek sam u meta-programu,ali polako cu da se pocnem skidati i sa ovih zadnjih, 1,5 mililitar.
Pocecu sa 1,4 pa polako nadole,i naravno bez pretjerivanaja i ubrzavanja(znam iz iskustva gdje to moze da vodi),
Sve najbolje i borite se da zivite bez ovog zla.
Pogotovo APELUJEM na ove "mladje",mislim koji ne uzimaju godinama,da probaju,,,
ma sta ja serem,ali vjerujte sta sam ja radi droge sve radio da ne bih ni dusmanu pozelio,
zato bjezite dok je jos zeit.
Vozdra i cuvajte.
eh da ne bih samo tog dopa
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: najveci gubitnik

Post by Pawa »

Evo stize pomoc prijatelja, posto vidim da se ovih dana patis sa postavljanjem video klipova :)

Dodajes ih na sl. nacin:
1. Kliknes na opciju odgovori. Kada se otvori prozor u kojem nalazi polje za pisanje teksta poruke,
2. kliknes na link youtube (koji se nalazi iznad samog okvira polja predvidjenog za tekst poruke i poslednji je u nizu). Kada to uradis pojavice ti se sledece [youtube][/youtube], zatim
3. [youtube]ovde zalepis URL video klipa koji si prethodno kopirao i koji zelis da postavis[/youtube]
4. Na kraju ides na opciju Posalji.

Nadam se da ce ti ovo biti od koristi.
Pozdrav :)
Post Reply