Problem sa kokainom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

antares
Posts: 4
Joined: Fri Nov 20, 2009 8:22 pm

Re: Problem sa kokainom

Post by antares »

Ej...

Ma jok, skapirao sam salu. Po mom ukusu je tako da stvarno nema frke.

cujemo se kasnije.

Pozdrav!
Simo
Posts: 1
Joined: Tue Apr 04, 2017 3:44 am

Re: Problem sa kokainom

Post by Simo »

Pozdrav
Ja ustvari ne znam kako da se izborim sa kokainom...:(:( nedavno sam ( 7-8 dana ) sam prestao da koristim kokain :) koratio sam ga nekih godinu i par mjeseci :( u pocetku je to bilo bas rijetko ( prvih 6-8 mjeseci ) poslije sam cesce i zadnjih 3-4 mjeseca svaki drugi dan...

Znam da se stvara ovisnost ali je danas jos uvijek nista ne osjecam kao potrebu da ponovo uzmem... sto mislim da je dobro istovremeno svi moji su saznali i zele da pomognu ali ja nikako ne mogu da im objasnim da ja nemam potrebe za njim :) ali opet ne znam da li treba i koliko treba vremena da prodje da bih osjetio krizu ili tako nesto??
Davmar
Posts: 2
Joined: Fri Apr 14, 2017 3:33 am

Re: Problem sa kokainom

Post by Davmar »

Definitivno kokain. I tako vec 20. Godina. Sa malim prekidima. Nekim i po godinu i pol. Al uvik je tu. Zadnjih 6 miseci u venu. Gazi me do kraja. I koliko god mi se ogadi uvik mu se vracam. Ne vidim izlaz osim odlaska u komunu. Imam 41 godinu. Odavno nisam balavac. Dijete, curicu od 7. Da nemam nju odavno bi se roknija. Ali necu dite da ostavim bez tate. A i ne zelim joj ovakvog tatu. Bija san i na dopu 8 godina. Provea u retu 15 dana..otis jer ne troin bombardiranje sa vjerom. Inace nisam vjernik. Trazim zajednicu koja nije na vjerskoj osnovi.
Davmar
Posts: 2
Joined: Fri Apr 14, 2017 3:33 am

Re: Problem sa kokainom

Post by Davmar »

Kod svakog drukcije. Znao sam ne pomislit na koku po godinu dana. I onda se narokam i ne mogu stat godinu dana. Naravno kao bivsi heroinski ovisnik odma sam je poceo furat z venu. Fizicke krize osim umora al jebenog umora nisam osjeca ali psiha me razvaljivala. Cak se nije problem skinit nego ostat cist. To do sad nisam uspija. I trazim pomoc kakvu bilo. Komuna mi je sve pristupacnija opcija
kobacbg011
Posts: 4
Joined: Fri Apr 28, 2017 5:55 am

Re: Problem sa kokainom

Post by kobacbg011 »

Jebeni kokain mamu mu jebem...oduzima mi zivot sve više i više
Post Reply