"Doktor" Nermin Selman

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by paramparcad »

dajte ljudi sta vam je?pa oni su hipokratovu zakletvu poloz`li! :)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by sanela »

Meni je fascinantno kako su ljudi spremni okriviti svakog živog za svoj nesupjeh i trošiti gomile energije na nebitne stvari, umjesto da se okrenu ka jednoj jedinoj stvari koju mogu promijeniti - sebi samom...
Kvazi doktora, psihologa, socijalnih radnika, općinskih službenika, ministara svuda oko nas, pa šta sad? Hoćemo li ih sve imenovati? I šta smo onda postigli?

Styx, druže, ako treba, opet na detox i nađi nekog psihologa, razgovaraj s njim. Psihijatri su tu da propisuju lijekove. Ili, brate, lijepo u neku komunu, ali ako si zaista skontao šta želiš OD SEBE i ZA SEBE!
Sa srećom.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by Vlado_M »

A strasno je to sto je Styx iste ove stvari pisao prije cetiri godine. Jebote, kao da se vrijeme vratilo unazad... I tada je pio lexaurine i prazine. Kacio se i skidao. Borio se, a nije znao kako. I ganjao psihijatre da mu pomognu... I iz tog vremena na forumu, od aktivnih jedino sam ja preostao. Nadam se da to znaci da sam ja poseban idiot, da se vecina ljudi od prije 4 godine skinula... Zapravo, Jelena se jednom javila, ona zivi dobar zivot. A onda je bila na 5. koraku.

Styx, neces pronaci spas kod doktora. Neces ni u heptanonu. Radices se preko njega. Moras probati nesto drugo. Dobro mi je sto si ponovo ovdje druze, kad se vec nisi skinuo, ali iskuliraj bijes. Pokusaj probuditi razum. je ovdje u kurcu. Ali nije problem u sistemu zato sto se ti drogiras... Mislim, drzava je u kurcu. Jebe se svima, a narocito psihijatrima za narkomane. Idem i ja kod jednog svakog mjeseca, treba mi njegova potvrda da sam cist za produzenje bolovanja. Nas razgovor traje jedva pet minuta... Cist sam i to mu kazem. Onda mu kazem da ne pijem nikakve lijekove. Da sam nekad u kurcu, a nekad dobar. Ono, borim se (zna pozadinu moje price, kompletnije nego bilo koji doktor do tada)... Tip zatim uzme uputnicu i na nju napise carobne rijeci - apstinencija se odrzava, uz manje apstinencijalne simptome. Terapija : Apaurin 3 x1 10 mg (prvi mjesec kad sam bio), Xanax 3x1 0,5 mg (drugi mjesec), Prazepam 2x1 10 mg (treci mjesec). To su svi njegovi odgovori :). Meni je to okej. Jebes njega... Da je zaista zelio pomagati ljudima ne bi odabrao psihijatriju, najuzaludniju granu medicine.

Ako hoces besplatnu porciju "lijeka", prijavi se u Sarajevu i ovjeri knjizicu i pici na Crni Vrh (ali nece ti pomoci, dzanki si covjece, malo ti je koliko god te natope metom)... Ako hoces psihoterapiju, probaj naci psihoterapeuta koji ne mase receptima pred tvojim napaljenim nosem. Ako hoces razumijevanje, pici na NA sastanke i radi korak i poklopi se usima, sputaj ego i emocije... Ili idi u komunu.

Mi seremo. Kao narkomani, najpametniji smo ljudi na svijetu. Tek kad provalimo da to nismo, prestajemo biti najgluplji. Tako nekako... Styx, prosle su 4 godine, a ti i dalje nemas pojma o narkomaniji. Nemam ni ja, ali sam barem to shvatio :).

Ej, onda kad si bio na forumu, nije bila opcija ucitavanja omiljenih pjesama... Cuvaj se.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GhAClpx7LXI[/youtube]
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ma narkomani bre :)
I kad te neko argumentovano demantuje, naći ćeš uporište za svoja sranja.
"Moram se drogirati svakog novembra, taj mesec je tako grozan prema meni, oduvek."
i poslednji bastion - "mama i tata me nisu dovoljno voleli"
all that I want is to play
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by bojanol »

Styx je u pravu.
Vidite bre šta rade ti... ti, ti odvratni lekari....
http://www.blic.rs/svet.php?id=119332
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by styx »

OK, do mene je, to prihvacam, samo neka nije do ljudi koji imaju te stolice. Nebitno, navikao sam na takvu pricu, pogotovo na ovom forumu.
@bojanol - od tebe nisam trazio nikakav odgovor, te topove si zabij u jedno mracno mjesto gdje sunce nikad ne grije (pod ovim nisam mislio London). Dosta su takvi pucali po nama. To je sve sto ti imam reci, nastavi s cim hoces, nema vise odgovora tebi. "Jako je teško kada ovi hrabri muškarci i žene izgube život u drugim zemljama, ali je užasno kada se nađu na liniji vatre u vojnoj bazi na američkom tlu", - sta reci na ovo nego se cinicno smijati ("u drugim zemljama" - da, zvuci li poznato???)
VLADO CARE!!! pa ti si jos ovdje na ovom forumu. Ima li kakvih pomaka? Pogodio si pjesmu - Angry Chair, bas je tako... Veliki pozdrav tebi - care
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: "Doktor" Nermin Selman

Post by bojanol »

Ok Styx sorry, nisam mislio da te povredim.
Post Reply